
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
||
Jeszcze jedno - nie oceniam Czarka przez pryzmat tylko gry w Wiśle ale też na podstawie wcześniejszych jego występów w Koronie.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 12.09.2010 o godz. 13:50.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
Nie no przecież przychodził jako uzupełnienie składu. Mam nadzieje, że nowy Sobol dopiero zostanie sprowadzony, ale wiadomo zycze Wilkowi jak najlepiej, a wolę jego niz np. takiego Wilczka
![]() Swoją drogą gdyby jakimś cudem udało się uzbierać duzo punktow do zimy, to czuję ze by przyszlo kilku nowych Marcelo...
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 12.09.2010 o godz. 14:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
O czym ty mówisz? Bo nie jestem w stanie pojąć. Piszesz, że wolisz naszego Cezarego Wilka od Kamila Wilczka? Jeśli tak, to nie wiem o co Ci chodzi bo Kamil Wilczek to nie defensywny pomocnik.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
Nie psioczcie na Wilka. Gra lepeij niż Sobol w jego wieku. A Sobol tez jak przychodzil do Wisly, to były kontrowersje, czy jest wystarczająco dobry. Mam nadzieję, że przemieni się w porywającego pierwszoplanowego pomocnika.
|
|
|
|
Member
Od: 05.2009
Offline |
|
|
A czy ktoś może mi wyjaśnić co dzieje się z Chavezem
Czemu ciagle jest w młodej ekstraklasie |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Ja uważam, że Bunoza to dobry zawodnik - z meczu na mecz wygląda coraz lepiej myślę, że będziemy mieli z niego pożytek. Miejmy nadzieje, że w zimowym oknie dokonamy kilku wzmocnień przede wszystkim na bokach obrony zarówno na lewą jak i na prawą obronę. Cleber w grudniu kończy karierę i na jego pozycje się ktoś znajdzie. Wierzę, że Valckx ma już jakieś plany na nadchodzące okno i cześć pieniędzy z transferów " z klubu" zostanie rozważnie wydana.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
|
|
Chavez... dobrze gdyby zastąpił Clebera ale okazało się że nawet w młodej ekstraklasie sobie nie radzi. Trochę jak Chroistov. Oby była to kwestia tylko przygotowania kondycyjnego...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz
Offline |
|
|
Jak dla mnie , to Paljic również wygląda coraz lepiej
Zaczyna być widoczne ,że z meczu na mecz drużyna coraz bardziej się zgrywa. Dodatkowo wydaje mi się ,że Chavez może nie być takim wzmocnieniem jak nam się wydawało. Bunoza - przez wielu określany jako drewno absolutne rozpoczyna każdy mecz w podstawowej 11, a nasz Honduranin ,który już na wstępie umieszczany był w pierwszym składzie ,nie dość ,że grzeje ławę , to jeszcze nie wchodzi na boisko na chociażby 5 minut. Panowie - pożyjemy, zobaczymy. Około 10 kolejki wszystko powinno być jasne. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Tą rundę trudno będzie zakończyć na pierwszym miejscu w tabeli, więc tak jak ktoś już wcześniej napisał trzeba będzie zakończyć rundę z jak najmniejszą stratą do lidera jeśli to się uda będę usatysfakcjonowany
W drugiej linii i w napadzie jest dobrze więc uważam, że wzmocnienia będą tylko potrzebne w obronie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
|
|
Trudno, żeby wpuszczać obrońcę w meczu u siebie, czy w momencie jak gonimy wynik. Chavez jeszcze swoje zagra bo Bunoza i Cleber szybko się wykartkują.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
|
|
Cytat:
Może dostanie szanse z Dolcanem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
|
przygotowania kondycyjnego? chlop ledwo co skonczyl mecze na MS w RPA (grajac wszystkie w pelnym wymiarze) i nikt mi nie wmowi ze to pionek.. a tam jeden mecz to jak 5 w Polskiej Ekstraklasie, po mojemu to jakby byl taki odsuniety od grupy, jakby w ogole go nie bylo w Wisle, oby Robet to zmienil, bo dopiero co zakupil fajna gablote, volvo v60 i musi zaczac sie splacac.. inaczej tego zrozumiec nie moge... to w Wisle tak sie przelewa ze podstawowy gracz reprezentacji Hondurasu ma problem z wejsciem chocby na 20 min?
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 12.09.2010 o godz. 17:17.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
|
|
Cleber 2 kartki z Widzewem i z Jagą po jednej dostał
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
|
SpoXsteR
Jakby Chavez był w dobrej formie to Maaskant z pewnością by to dostrzegł. Skoro gra Paljić a nie on znaczy - jest bardzo źle. (Ja widziałem tylko skrót meczu z Resovią i wyglądało to gorzej niż Kowalski - starcona bramka to jego dzieło do tego powinniśmy stracić jeszcze 1 bramkę po jego kiksach) ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
Grosicki za drogi i za duze ryzyko (sama szybkość to nie wszystko), ale Kupisz moglby taki drogi nie byc, chlopak ma 2 lata mniej niz Grosicki a juz teraz wymiata w naszej supelidze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
|
|
Jak czytam co niektórzy tu wyspisuja to smiać mi sie chce... mówiecie ze chce polskich obrońców do Wisły ale pytam KOGO?bo ja nie widze polaka który by prezentował taka formę zeby mogł przyjsc odrazu do pierwszej 11, bo jeśli tacy są to grają za granica i nas nie stać na nich...muszę sie zgodzic z poprzednikiem ze transferów juz teraz nie bedzie gdyż pracuja nad transferami które bedą w zimie. Sam dyrektor sportowy Wisły powiedział ze od 1 września zaczyna pracowac na oknem zimowym i mam nadzieje ze tak jest. Moim zdaniem nalezy wzmacniac nasze zaplecze mowie o Młodej Wiśle - tam sprowadzac 16 -17 najlepszych w Polsce i niech poźniej stanowia o sile Wisły Kraków.
gdyz to bedzie nasza przyszłość. a wiadomo ile łacznie chlopców szkoli sie w naszej szkołce piłkarskiej liczac wszystkie roczniki? |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Grosicki jest wart w tym momencie więcej niż 1 mln euro..chciałbym go widzieć w Wisle..
Żuraw jak do nas przychodził to ile za niego zapłacil Cupial ponad 1 mln marek czy 2 mln? nawet jesli by to było ok. 1,5 mln marek to wtedy było to ok 3 mln zł !.. Za Grosickiego 4 mln zl teraz to dobra cena..gość jeszcze zrobi kariere na miare jego mozliwości To samo było z Kosą,też kosztowal nasz klub sporo ale jakim był piłkarzem wszyscy wiemy.. Powinno się przestać w tym klubie zatrudniać 5 zawodników z karta na ręku i placić im chore prowizje za podpis a zakontraktować jednego pilkarza który jest wart dużych pieniędzy[1 mln-2mln euro jak na polskie realia bardzo duze pieniądze] potem nie trzeba by było robić czystki w postaci wywalania szrotu :] |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
|
|
@WhiteStarDvisionTheBest - zrozum, za duże ryzyko.
Jak już to jakieś wypożyczenie. Nie mamy zbędnego miliona, zresztą, już wolę niech Wisła go da na Riosa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
|
|
|
|
|
Guest
|
|
|
Sandomierskiego należało ściągnąć w lecie zamiast Jovanica - więcej niż MJ nie kosztowałby, a przy dobrym trenerze bramkarzy to moim zdaniem będzie przech... A co do Waszej dyskusji o obrońcach to nie wiem... nie siedzę w tym aż tak.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
|
Tylko my nie mamy dobrego trenera bramkarzy arti... No chyba, że nasz Holender w zimie swój sztab ściągnie i tylko Kazia Moskala zostawi jako asystenta...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
|
Co do meczu z Resovią to jeśli oceniasz piłkarza na podstawie 4-minutowego filmiku w którym miał dwa kontakty z piłką to jesteś śmieszny . Oczywiście w tym filmiku popełnił błąd który jednak może przydarzyć się każdemu , Glowie nieraz też równie wielki błąd się przytrafiał , takim obrońcom jak Kłos czy Żewłakow również a nawet ostatnio Bunozie w jednym sparingu z Kolejorzem po którym większość z forum już go skreśliła a teraz Gordan zaczął zbierać pochwały, więc nie przejmowałbym się tym błędem i czekał co pokaże dalej. Co do bramki nie mogę zgodzić się że była to wina wyłącznie Chaveza, to była wina całej drużyny, Resovia ładnie rozegrała , rozklepała naszą obronę, Chavez trzymał linię z pozostałymi obrońcami i dlatego napastnik Resovii był niekryty ale piłka poszła na skrzydło do zawodnika który nie był na spalonym i wtedy Chavez już nie mógł zdążyć. Cała obrona źle się spisała, również pomoc więc pisanie że stracona bramka w tamtym sparingu jest jego dziełem jest głupie i nie słuszne, jeśli brakuje Ci argumentów żeby po kimś pojeździć to nie wymyślaj głupot!
Ostatnio edytowane przez fanfan : 13.09.2010 o godz. 09:30.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem
Offline |
||
|
Informacja z Facebooka oficjalnej:
Wisła Kraków napisał(a):
Wisła Kraków napisał(a):
EDIT: Hmm... Niestety, pomyliłem się, chodzi o zwykłe testy... http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...co_na_testach/
Ostatnio edytowane przez enzo : 13.09.2010 o godz. 09:44.
|
||
|
|
Guest
|
|
|
Kontynuuje trend oceniania zawodników po wyglądzie.
Jakiś taki okrągły na twarzy trochę... I co on ma na głowie ? ![]() Jeśli go zakontraktują i tak wydaję się to tylko rozwiązanie tymczasowe a my tych rozwiązań tymczasowych na moje oko mamy już za dużo. Niestety ciężko będzie znaleźć kogoś z kartą na ręku kto będzie gwarantował jakiś tam poziom.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.09.2010 o godz. 09:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
|
|
Gość wygląda jakby 30 lat miał 10 lat temu. Ładnie zaokrąglony,to fakt.
Nasz problem polega na tym,że ściągamy,kupujemy a ci goście do niczego się nie nadają. Jeśli już robić transfer to taki aby nowy nabytek był lepszy od tego z którym ma konkurować na pozycji. Nie wchodząc w szczegóły,skoro Kurto już wszedł do bramki to niech gra jak najdłużej. Nawet jak Serb będzie zdrowy,a Pawełek będzie mógł grać. Skoro jesteśmy tragiczni na rynku zagranicznym to może trzeba przeglądnąć nasze zasoby. Obiektywnie rzecz ujmując,chyba gorszych od tych których sprowadziliśmy za spore pieniądze, wyszperać na terenie małopolski nie byłoby specjalnie trudne.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 13.09.2010 o godz. 10:31.
![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
|
|
Nie mam nic przeciwko testom wręcz przeciwnie. Ale ostatnimi czasy wydaje się że szukamy jakiś rzeźników. Ten przynajmniej wygląda tak jakby właśnie tasak odłożył. Ale jakieś papiery na granie ma ciekawa jak z jego formą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
|
|
Spokojnie da sobie radę. Nie był to trybunowicz czy ławkowicz. Raczej podstawowy zawodnik. W Grecji, Rosji czy 2 Bundeslidze. Przpominam o poziomie naszej ligi.
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|