polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Z tego, co wiem, to Weszło! kpi ze wszystkiego i wszystkich - po równo. Czasem trochę nie słusznie, czasem trochę infantylnie lub głupio, ale nigdy stronniczo.
|
Może nie tyle kpi co nie prowadzi polityki głaskania po jajkach jak 99% naszego rynku prasowego dotyczącego sportu. Warto było poczytać ten portal chociażby za wyszydzenie Miklasa, Trałki i jego leżenia, a potem tekstu, ze weszło nie jest konstruktywne w związku z tym czy Jopa, Leo, Smudy albo Górnika Zabrze. No, bo jak można pytać tak beznadziejnych piłkarzy (porównując potencjał ludzki i finansowy do wyników - jesteśmy chyba najgorsi w Europie i w czołówce świata) o formę, zainteresowania, opinie. Trzeba im jechać.