
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy uważasz, że nowy, stary trener poradzi sobie i wyciągnie Wisłe z kryzysu? | |||
| Tak |
|
433 | 41,88% |
| Nie |
|
250 | 24,18% |
| Pożyjemy, zobaczymy |
|
351 | 33,95% |
| Głosujących: 1034. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko
Offline |
#1
|
|
U nas tez sie robi zmiany , a skład odmłodzony , nie zgrany , w nowym ustawieniu . Co do przyszłości repry , to nie powiem że bedzie różowo , szczególnie że nie ma klimatu i każda porażka wszystko podkopuje . Ale jesli to ich nie przytłoczy to czas powinien pracować na reprezentacje Polski , jesli jeszcze dojdą mocne punkty ( sa takie mozliwosci - przykladowo ten mlody polak z niemiec moze sie wyrobi, ktos nowy zablysnie, do ekstraklasy przeszli Smolarek, Kazmierczak , Grzelak ,itp przez dwa lata moze sie jeszcze duzo wydarzyć , szczegolnie dlatego ze sa u nas te zawody) . , piłkarze i do tego kadra bedzie optymalna , to bedzie ich stac na wyjscie z grupy i dobrą gre . Być może trudno teraz o wielki optymizm , ale dobre jest przynajmniej to co Smuda podkresla że ci chłopcy beda mieli po 26 , 27 lat na MŚ w Brazylii . Dobrze że reprezentacja jest odkurzona i idzie nowe . Gożej już nie bedzie , martwi tylko troche klimat ale on też bedzie raczej wznoszący się , fajnie gdyby jeszcze jakiś pozytywny impuls przyszedł . Cytat:
Wpadki jeszcze beda sie zdarzaly z 2 sezony . Gożej już nie bedzie , martwi tylko troche klimat ale on też bedzie raczej wznoszący się , fajnie gdyby jeszcze jakiś pozytywny impuls przyszedł . ------- Co do Trenera - jesli ma to byc jakis lolek bez doswiadczenia albo wynikow czy obiecujacego potencjału , to moze faktycznie niech Kasperczak zostanie do zimy . Ale byłaby chec i mozliwosc sciagniecia naprawde dobrego trenera , to tak warto byłoby to zrobić , ja tak przynajmniej bym działał . Trzeba wyciagac wnioski - potrzebny jest swietny trener jak na polskie warunki ktoremu trzeba dac czas .
Ostatnio edytowane przez jachting : 06.08.2010 o godz. 11:52.
![]()
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|
||
|

|
||||||
![]() |
|
|