
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
#11
|
Tak wygląda bilans zawodników, którzy przyszli/odeszli z naszej ligii: ODESZLI: Marcelo, Lewandowski, Głowacki, Glik, Szczot, Micanski, Mucha, Basta, Mrowiec PRZYSZLI: Grzelak, Radomski, Żurawski, Wichniarek, Kaźmierczak (?), Golański (?) Manu, Mezenga, Vrdoljak, Knezevic, Antolic, Cabral, Bruma, Glavina, Noll, Rozic, Budakovic, Bemben, Sikorski, Kijanksas, Janic, Andriuskevicius, Deleu, Misiewicz, Omar Diaz, Pinheiro, Bunoza, Cikos, Jovanic, Pajic, Horvath, Osmanagic W skrócie odszedł najlepszy bramkarz, najlepszy stoper oraz najlepszy napastnik naszej ligi i do tego kilku graczy na poziomie. Przyszło wielu zawodników, weterani wracający do ligi po latach, kilku młodych reprezentantów swoich krajów, a także perspektywiczni zawodnicy ograni w mocniejszych ligach niż nasza.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 18.07.2010 o godz. 09:32.
|
|
|