
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Offline |
#121
|
Na Gargule bym jednak przesadnie nie liczyl. Pomiajam juz fakt, czy w ogole uda mu sie z dobrym skutkiem wrocic na stale do gry, ale nawet zakladajac optymistyczny scenariusz, trzeba sie liczyc z tym, ze jego strzaly z wolnych sa na poziomie Zienia. Czyli zazwyczaj wiele mu nie brakuje, pilka przelatuje w najblizszej odleglosci od slupka, jednak do bramki wpada raptem raz na kilkanascie prob. Ludzie zapewne swietnie kojarza jego piekna bramke strzelona swego czasu Legii, ale fakt jest taki, ze przez te wszystkie lata w Belchatowie, bramek z rzutow wolnych Lukasz zdobyl moze ze 3. Natomiast kwestia Piotra Brozka zabierajacego sie za wykonywanie stalych fragmentow, mnie osobiscie doprowadza do szalu. Doslownie na palcach jednej reki mozna by zliczyc jego udane centry, na podstawie ktorych jakos sie utarlo, ze gosc cos tam potrafi wrzucic, za to gdyby sprobowac podliczyc te jego wszystkie zrypane strzaly i dosrodkowania, to nie ma chyba kalkulatora, ktory by sie przy tym nie przegrzal. Jesli ktos przeplata jedno dobre zagranie piecioma nieudanymi i czesto wyjatkowo niechlujnymi dzidami w trybuny, to raczej powinien dac sobie z tym spokoj.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 20.05.2010 o godz. 14:24.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#122
|
|
A ja uwazam ze praktycznie majac 3/4 skladu przetrzebione kontuzjami i urazami i tak nie bylo najgorzej,
Nikt nie pisze ze Wisla grała ten sezon bedąc "bezdomną",a mimo to walczyla do konca o MP. ciekawe jak wygladala by gra Amiki i Legii jakby tak z ich skladow nagle wyparowało na pol rundy po 3-4 kluczowych zawodnikow a nastepncych 3-4 odnowily sie urazy ciekawi mnie ze jakos o tym sie nie pisze ,ze Wisla tez sezon miala wyjatkowo ciezki a jednak jakos to wygladało. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#123
|
|
Wojtas, właśnie też tak myślę i usprawiedliwiam sobie porażkę w tym sezonie z Lechem grą na "obczyźnie". Wiadomo jednak, że taka drużyna jak Wisła niezależnie od utrudnień zawsze ma walczyć o Mistrzostwo Polski i nie zdobycie tego trofeum to porażka. Wierzę, że na nowym-starym stadionie już z wyleczonymi urazami i nowymi wzmocnieniami Wisła bez problemu odzyska tytuł mistrzowski.
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 10.2009
Offline |
#124
|
|
Anaiza drugich połówek http://www.waszapilka.pl/article,612...olowach_meczow
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#125
|
1. W II połowach brakowało sił 2. W II połowach brakowało koncentracji |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#126
|
|

|
||||||
![]() |
|
|