The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 20.05.2010, 14:21
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Ze wszystkim co piszesz się zgadzam. Dodałbym gwoli sprawiedliwości że do Boguskiego nie można mieć pretensji - dochodził po roku niegrania i ciągle miał kłopoty zdrowotne, natomiast Paweł Brożek powinien być obiektem pracy zespołu dobrych psychologów sportowych.

Bardzo ważne że nie mamy zawodnika potrafiącego dobrze uderzyć z dystansu. Można by powiedzieć ze umieją kopnąć zarówno Jirsak jak i Sobol ale potrzebują na to pół sekundy za dużo. Przy skomasowanej obronie nasi próbują klepać na 20 metrze ale byłoby to o wiele skuteczniejsze, gdyby była możliwość odegrania do drugiej linii na strzał.
Strzelanie rzutów wolnych też ... Tu Kirmowi się 1 raz udało (prawie) natomiast strzałów Piotra Brożka czy Głowackiego to lepiej nie komentować.

Rozwiązaniem tego problemu może być Garguła ... pytanie tylko kiedy będzie normalnie grał ... patrząc na Boguskiego czy Dawidowskiego (tpfu na psa urok) niekoniecznie będzie to już.
Ja tez sie zgadzam z tym co napisales. I faktycznie, zapomnialem o Kirmie, ktory parokrotnie udowodnil ze ma przyzwoity (czy nawet b.dobry jak na standardy obecnej Wisly) strzal tak z akcji, jak i ze stojacej pilki. Szkoda tylko, ze u niego celny strzal = poprzeczka/slupek w 80 % przypadkow.

Na Gargule bym jednak przesadnie nie liczyl. Pomiajam juz fakt, czy w ogole uda mu sie z dobrym skutkiem wrocic na stale do gry, ale nawet zakladajac optymistyczny scenariusz, trzeba sie liczyc z tym, ze jego strzaly z wolnych sa na poziomie Zienia. Czyli zazwyczaj wiele mu nie brakuje, pilka przelatuje w najblizszej odleglosci od slupka, jednak do bramki wpada raptem raz na kilkanascie prob.
Ludzie zapewne swietnie kojarza jego piekna bramke strzelona swego czasu Legii, ale fakt jest taki, ze przez te wszystkie lata w Belchatowie, bramek z rzutow wolnych Lukasz zdobyl moze ze 3.

Natomiast kwestia Piotra Brozka zabierajacego sie za wykonywanie stalych fragmentow, mnie osobiscie doprowadza do szalu. Doslownie na palcach jednej reki mozna by zliczyc jego udane centry, na podstawie ktorych jakos sie utarlo, ze gosc cos tam potrafi wrzucic, za to gdyby sprobowac podliczyc te jego wszystkie zrypane strzaly i dosrodkowania, to nie ma chyba kalkulatora, ktory by sie przy tym nie przegrzal. Jesli ktos przeplata jedno dobre zagranie piecioma nieudanymi i czesto wyjatkowo niechlujnymi dzidami w trybuny, to raczej powinien dac sobie z tym spokoj.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 20.05.2010 o godz. 14:24.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 21.05.2010, 00:14
A ja uwazam ze praktycznie majac 3/4 skladu przetrzebione kontuzjami i urazami i tak nie bylo najgorzej,

Nikt nie pisze ze Wisla grała ten sezon bedąc "bezdomną",a mimo to walczyla do konca o MP.

ciekawe jak wygladala by gra Amiki i Legii jakby tak z ich skladow nagle wyparowało na pol rundy po 3-4 kluczowych zawodnikow a nastepncych 3-4 odnowily sie urazy

ciekawi mnie ze jakos o tym sie nie pisze ,ze Wisla tez sezon miala wyjatkowo ciezki a jednak jakos to wygladało.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 21.05.2010, 09:33
Wojtas, właśnie też tak myślę i usprawiedliwiam sobie porażkę w tym sezonie z Lechem grą na "obczyźnie". Wiadomo jednak, że taka drużyna jak Wisła niezależnie od utrudnień zawsze ma walczyć o Mistrzostwo Polski i nie zdobycie tego trofeum to porażka. Wierzę, że na nowym-starym stadionie już z wyleczonymi urazami i nowymi wzmocnieniami Wisła bez problemu odzyska tytuł mistrzowski.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
timmdorf
Banita
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 22.05.2010, 08:12
Anaiza drugich połówek http://www.waszapilka.pl/article,612...olowach_meczow
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 22.05.2010, 08:51
timmdorf napisał(a):Wyświetl post
Anaiza drugich połówek http://www.waszapilka.pl/article,612...olowach_meczow
O czym to może świadczyć?

1. W II połowach brakowało sił
2. W II połowach brakowało koncentracji
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 22.05.2010, 10:48
morgenes napisał(a):Wyświetl post
O czym to może świadczyć?

1. W II połowach brakowało sił
2. W II połowach brakowało koncentracji
3. Było zbyt dużo nonszalancji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46.