
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#211
|
Po tym co widzę od 3 tygodni (czyt. wyniki pewnych meczów) wychodzę z założenia, że w tej lidze wszystko to wręcz się musi zdarzyć. Tylko, że to wszystko jest już dawno ustalone. Poza tym nie przesadzałbym z tą presją. Jaka to presja grać ostatni mecz u siebie z drużyną nie grającą o nic przed 15 tys. własnych pikników którzy będą odświętnie taką napinkę z dopingiem robić, że chyba sami by ten mecz wygrali. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#212
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA
Offline |
#213
|
|
pozwolę sobie zacytowac post z forum zagłębia lubin;
roman_k napisał(a): Nie życzę Lechowi mistrzostwa. Z kilku powodów. Nie lubię Lecha, od zawsze. Razi mnie (delikatnie mówiąc) cała ta bufonada Kolejorza, że we wszystkim są najlepsi. Szczytem bezczelności jest stanowisko Lecha wobec korupcji. Wspominacie mecz Lecha z Odrą w momencie, gdy zdobywaliśmy mistrzostwo. Że bili nam brawo. A ja słyszałem gwizdy. Razi mnie również cała pompa medialna kultywująca mit wielkiego Lecha. Ten balonik musi kiedyś wybuchnąć, liczę, że w sobotę, zwłaszcza po tym, co się obecnie dzieje w Poznaniu i Lechu. Dzwonisz do klubu i słyszysz, że oni są już mistrzami, że oni już planują fetę. - A co z naszymi ustaleniami z jesieni, kiedy umawialiśmy się, że Zagłębie dostanie tyle samo biletów, co Lech (dla osób z klubu)? - One są już nieaktualne, bo my będziemy mistrzami - słyszy się w słuchawce. Życzę im, żeby nigdy tym mistrzem nie byli, bo jeżeli tak się stanie, to granice bufonady i absurdu sięgną nieba, kosmosu, a może nawet czegoś więcej. Obyś obudzili z ręką w nocniku, a pod pręgierzem w niedziele rano leżały tabuny nawalonych ludzi. Zrozpaczonych. Czekających na mistrza co najmniej kolejne osiemnaście lat. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#214
|
|
Roman K to moderator strony Zaglebia..
jak widac nie tylko nas razi to wszechobecne pompowanie balonika... nawet osoby z Zaglebia to irytuje.. bo to juz na prawde przesada (z ostatnich newsow.. znow miazga... bo Amika zamowila sobie autokar na fete.. autokar jak autokar, tyle ze ma grafike z herbem klubu, nie smierdzi, jest klima i posiada czyste fotele... i co oczywiste .. takiego autokaru nie ma Barcelona, Chelsea czy Manchester,tzn zaden klub na swiecie nie ma takiego autokaru.. a oto ten autokar http://i41.tinypic.com/sbnf60.jpg ) wybiore sie do Czestochowy na kolanach jak sie wydarzy cud... autokary pozamawiali, szampany kupili, bilety wysprzedali.. a na koniec .. ![]() oby, oby
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 14.05.2010 o godz. 17:17.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#215
|
|
90 minuta
Lech - Zaglebie 1-0 Wisła - Odra 0-0 I wtedy... Arboleda wpakuje pilke do wlasnej bramki, a na SS w 3. minucie doliczonego czasu gry Jop pakuje pilke glowa do bramki po rzucie wolnym. Tak bedzie. Jop bohaterem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#216
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#217
|
|
Roman_K - piękne, oby prorocze, słowa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków
Offline |
#218
|
|
Trener amici powoli nie wyrabia, co pokazał na konferencji prasowej...
http://sport.interia.pl/news/nerwowo...rencji,1478976 |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#219
|
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
"Jeśli chodzi o trofeum, to mogę zapewnić, że kilka minut po ostatnim gwizdku trafi w ręce mistrzów kraju". Jawne sku**********. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#220
|
|
Cytat:
![]() ![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#221
|
Fakt, że samych pucharów jest 2 lub 3 sztuki i będą one przygotowane do wręczenia zarówna w Krakowie, jak i Poznaniu? W zależności od tego komu przypadną? Ze smutkiem stwierdzam, że coraz więcej użytkowników tego forum (będących gospodarzami) równa w swoich wynużeniach do internetowych natrętów z Poznania... Chyba niektorzy zapomnieli, jak to było, gdy zajęliśmy w lidze 8 miejsce, a na meczu z ŁKS-em (0:0) trybuny w połowie świeciły pustkami? I mało kto wierzył, że cokolwiek więcej da się z tą drużyną zrobić? ![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#222
|
|
"Wcześniej ta wasza kuchenka z atmosferą była bardzo przykręcona..."
J. Zieliński Przynajmniej chłop wie, że gdzie pracuje i się od tego nie odcina jak kibice Fajnie jakby Lubin przykręcił dopływ gazu to tej kuchenki z atmosferą ale szanse - powiedzmy sobie szczerze - żadne. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#223
|
|
Cytat:
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd
Offline |
#224
|
|
Chyba na różnych meczach byliśmy. Bez kitu, niektórzy mimo woli wpisują się w retorykę pejsów. Jeden pisze, że w II lidze chodziło nas na mecze 300, teraz czytam, że na meczu, na którym było nas ponad 10 000 trybuny świeciły pustkami.
Ostatnio edytowane przez SkMk : 14.05.2010 o godz. 21:08.
![]()
W życiu ważne są tylko chwile...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu
Offline |
#225
|
|
A to ktos pamieta? ;p
http://www.youtube.com/watch?v=_c_mNXHbUC4 ![]()
Wisła najlepszym klubem na świecie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#226
|
Ale z drugiej strony nie ma się co łudzić, że będzie chodziło po 20 tys (nie mówiąc o ponad 30 tys..) jak będą grać taką kupę jak w tej rundzie. Bartii, miałem nadzieje, że nigdy tego nie zobaczę ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#227
|
czy zadne to wg mnie nie ale bardzo małe bardzo male to nieznaczy ze ich nie ma bo Lechia mogla w Poznaniu zremisowac jakby taki Micanski mial cos w rodzaju meczu z gatunku co strzela to wpada to moze byc ciekawie ![]() ale nie pompujmy balonika,wychodze z zalozenia ze co ma byc to bedzie,a o Mistrza powalczymy z nimi na rowch warunkach w nast sezonie ,chodzi mi o miejsce rozgrywania swocih meczow u siebie. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#228
|
|
Wszystko niestety juz jasne więc zamykam.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|