The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 04.05.2010, 16:45
Lech jest słaby psychiczne. Myślę, że po tej kolejce zostaną liderem, ale potem stracą punkty na Cichej. W zeszłym sezonie już mieli 5 punktów przewagi i nie wytrzymali presji. Bronienie pozycji lidera to znacznie większa spinka na psychice niż zabawa w goniącego, a oni i bez tego grają ostatnio mocno przeciętnie.
Jeśli Wisła zremisuje w Warszawie i wygra ostatnie mecze to będziemy świętować. W nasze zwycięstwo na Łazienkowskiej nie wierzę. Nie z Juszczykiem w bramce i Brożkiem potykającym się o własne nogi.
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 04.05.2010, 18:41
No i właśnie stało się coś złego dla Ruchu ale dobrego dla Wisły. Ruch właśnie odpadł z PP i jedyna możliwość aby awansoawli do europejskich pucharów to zajęcie miejsca w pierwszej trójce w ekstraklasie czyli Lokomotivovi wcale zadania nie ułatwią, szczególnie że grają u siebie
ardianek
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 04.05.2010, 18:46
masz racje z tym ruchem, ale polowicznie. Rzeczywiscie jest tak jak mowisz, z tym ze po odpadnieciu Slazakow z PP do europejskich pucharow awansuja tylko 3 druzyny z tabeli, a nie 4 co mialoby miejsce w przypadku zdobycia pucharu przez Ruch. Co to oznacza dla nas? Ano to, ze jesli w stolycy mysla o pucharach, to beda sie spusz**c na meczu z nami, bardziej, niz gdyby 4 lokata im wystarczala.
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 04.05.2010, 18:48
Legii i Wiśle remis nic nie da, więc powinniśmy zobaczyć otwarty mecz, ale znająć życie to będzie bezbramkowy remis i tyle.
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 04.05.2010, 18:50
choc z drugiej strony Legia sie jeszcze bardziej zepnie bo 4 miejsce po odpadnieciu Ruchu z PP (nie zdobyciu go) nie gwarantuje jej miejsca w pucharach..............
taki myk
ale i tak wole zeby Ruch mial jeszcze wieksze cisnienie w meczu z Lokomotivem.. wiec dobrze sie stalo


bezbramkowy remis moze byc tylko wtedy kiedy miedzy slupkami Wisly bedzie tego typu bramkarz jak Jan Mucha.. znajac zycie wybroni 4 setki a Legia wykorzysta jedna..
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 04.05.2010, 18:54
Legia nie będzie miała większego ciśnienienia bo finał PP byłby dopiero 22 maja więc i tak nie czekałaby az do finału siedząc na 4. miejscu. Ale w tym momencie patrząc na to jak ważne jest to spotkanie można stwierdzić że nie będzie to taki mecz jak z Lechem i na pewno nie zakończy się 0:0.
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 04.05.2010, 21:03
Wszystko zależy od Wisły - jeśli wygra ostatnie mecze mistrzostwo ma w kieszeni.Jeśli zaliczy wpadke majstra zdobędzie prawdopodobnie Lech.A Legia i Ruch będą się gryzły o 3 miejsce gwrantujące puchary europejskie.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 04.05.2010, 21:06
Areo napisał(a):Wyświetl post
Lech jest słaby psychiczne. .
Za to Wisła jest tak mocna ....że...
PRZEGRANA RUCHU W PP DAJE NADZIEJE ,ZE NIE ODPUSZCZĄ LECHOWI
Bednarz=Landryna=......
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 05.05.2010, 08:22
Ja liczę, że Lech znowu nie wytrzyma presji i zmięknie w kulimnacyjnym momencie. Nasze doświadczenie powinno zaprocentować.
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 05.05.2010, 09:09
Ciekawa analizę statystyczną znalazłem na 90minut.pl

Najciekawsze fragmenty:

"Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Ekstraklasy wciąż nierozstrzygnięta pozostaje kwestia mistrzostwa Polski, udziału w europejskich pucharach oraz utrzymania w lidze. Serwis 90minut.pl przygotował tradycyjną analizę statystyczną dotyczącą ostatnich trzech odsłon ligowych zmagań.

Model

W naszym modelu przyjęliśmy założenie, że wyniki spotkań ligowych, a konkretnie liczba zdobywanych przez zespoły bramek, charakteryzują się rozkładem Poissona, co wielokrotnie wcześniej zostało potwierdzone w badaniach naukowych. W naszym modelu jako próbkę przyjęliśmy wyniki zespołów w rundzie wiosennej. Na tej podstawie wyliczyliśmy prawdopodobieństwa dokładnych wyników bramkowych w poszczególnych 24 spotkaniach Ekstraklasy pozostałych do rozegrania, a później przeprowadziliśmy milion symulacji według obliczonych prawdopodobieństw. Po zsumowaniu wyników tych symulacji możemy z dużym prawdopodobieństwem oszacować szanse poszczególnych zespołów na zajęcie poszczególnych miejsc w tabeli.

Dla uproszczenia podajemy tylko wyniki "punktowe" każdego meczu wraz z wyliczonym prawdopodobieństwem, a przy najciekawszych spotkaniach także szanse na poszczególne wyniki bramkowe.

Wyniki meczów

Kolejka 28
1 x 2
Legia Warszawa - Wisła Kraków 24% 29% 47%
Lech Poznań - Polonia Bytom 83% 14% 3%
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 33% 40% 27%

Kolejka 29
1 x 2
Cracovia - Wisła Kraków 9% 16% 75%
Ruch Chorzów - Lech Poznań 6% 30% 64%
Polonia Warszawa - Legia Warszawa 26% 32% 42%

Kolejka 30
1 x 2
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 45% 32% 23%
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 41% 39% 20%
Wisła Kraków - Odra Wodzisław Śl. 57% 32% 11%

Wyniki bramkowe

W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu najbliższej kolejki - Legia - Wisła najbardziej prawdopodobnym wynikiem będzie wygrana gości 1-0 (15,8%). Nieco mniejsze szanse mają remisy 1-1 (12,9%) i 0-0 (12,5%). Najbardziej prawdopodobna wygrana Legii - tj. 1-0 - ma szansę zaistnienia ok. 10,2%.

W derbach Krakowa zdecydowanym faworytem według wyliczeń jest Wisła. Wygrana Wisły 2-0 to najbardziej prawdopodobny wynik (13,7%). Nieco mniej prawdopodobne są wyniki 1-0 dla Wisły (11,6%) i 3-0 dla Wisły (10,7%). Spośród remisów najbardziej prawdopodobny wynik to 1-1 (7,5%), a wygrana Cracovii - 1-0 (zaledwie 3,2%).

W meczu Ruch - Lech najbardziej prawdopodobny wynik to 1-0 dla Lecha (29,1%). W dalszej kolejności 0-0 (23,7%) i 2-0 dla Lecha (17,9%). Wygrana Ruchu 1-0 ma zaledwie 5,0% szans powodzenia.

Szanse na mistrzostwo
1) Wisła - 54,99%
---------------------
2) Lech - 44,65%
3) Ruch - 0,2%
4) Legia - 0,16%

Szanse na miejsce w pierwszej trójce (czyli udział w pucharach)
1) Wisła - 99,83%
2) Lech - 99,79%
3) Ruch - 64,28%
---------------------
4) Legia - 36,10%
5) Bełchatów - 0,004%

Całość analizy na 90minut.pl
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 05.05.2010, 09:25
to są tylko procenty
proszę pamiętać, że nie daje to pewnej wygranej

dwa nie uwzględnia obecnej pozycji bramkarza
TSNH
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 05.05.2010, 09:44
Mały promyk nadziei to tak jak pisało już parę osób że teraz Ruch nie odpuści Lechowi ....
ale czy to tak naprawde ma jakies znaczenie?
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 05.05.2010, 10:25
TSNH napisał(a):Wyświetl post
Mały promyk nadziei to tak jak pisało już parę osób że teraz Ruch nie odpuści Lechowi ....
ale czy to tak naprawde ma jakies znaczenie?
otóż ma! i to bardzo duze znaczenie! jesli Ruch chce zająć miejsca w pucharach i to kosztem "wielkiej" Legii to musi wygrywac co sie da! a taki mecz z Lechem zagrają na 100 a moze na 110%!
My musimy zrobic swoje w Warszawie czyli wygrac ,albo chcociaz nie przegrac i poczekac do 29 kolejki. wtedy bedzie juz wszystko jasne!
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 05.05.2010, 17:10
bylo
20.04 Ruch - Odra
25.04 Lechia- Ruch
28.04 Ruch- Polonia
01.05 Ruch- Legia
04.05 Pogon - Ruch

bedzie
07.05 Jaga - Ruch
11.05 Ruch- Lech

Mecz Ruchu z Lechem bedzie juz 7 meczem Ruchu gdzie w sumie nie mieli nawet kiedy odpoczywac z meczu na mecz. 7 meczow w trzy tygodnie mysle ze to duzo nawet jak na ligi zachodnie a co dopiero myslec o naszych kopaczach, a przeciez na zachodzie maja szerokie sklady a u nas praktycznie miec 14-15 zawodnikow gotowych do gry to jest cud. Dla mnie sprawa jest prosta Ruch wcale nie musi sie spiac w meczu z Lechem (dochodzi do tego jeszcze kwestia wynikow Legii. Jesli Ruch odskoczy Legii w tej kolejce na kolejne kilka pkt i zadowili sie 3 miejscem i nie bedzie chcial toczyc wojny na smierc i zycie z Lechem) to moze z tych naszych (a raczej Waszych) nadziei gowno wyjsc Do tego dochodzi po prostu zwykle zmeczenie, moze sie zajada i nie wyrobia juz w tym meczu. Chociaz rownie dobrze moga naprawde sie spiac na ten mecz ale proponuje sobie az takich nadziei nie robic. Tak czy siak to my mamy wygrac 3 najblizsze mecze i mamy spokoj! Co to za Mistrz co nie patrzy na swoja gre tylko liczyc na rywali...
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 06.05.2010, 00:05
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa analizę statystyczną znalazłem na 90minut.pl
Znakomita analiza!

Cytat:
W naszym modelu przyjęliśmy założenie, że wyniki spotkań ligowych, a konkretnie liczba zdobywanych przez zespoły bramek, charakteryzują się rozkładem Poissona, co wielokrotnie wcześniej zostało potwierdzone w badaniach naukowych.
Niestety metoda zaniedbuje wiele ważnych aspektów analizowanych meczów (np. wyników w bezprośrednich potyczkach, aktualnej formy, siły motywacji, stanu kadrowego, itd). Stąd też liczne dziwne oszacowania.

Cytat:
Legia Warszawa - Wisła Kraków 24% 29% 47%
Lech Poznań - Polonia Bytom 83% 14% 3%
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 33% 40% 27%

Cracovia - Wisła Kraków 9% 16% 75%
Ruch Chorzów - Lech Poznań 6% 30% 64%

Polonia Warszawa - Legia Warszawa 26% 32% 42%

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 45% 32% 23%
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 41% 39% 20%
Wisła Kraków - Odra Wodzisław Śl. 57% 32% 11%
Na niebiesko moim zdaniem szanse wyraźnie zaniżone, na czerwono wyraźnie zawyżone.

Ale koniec końców...
Cytat:
1) Wisła - 54,99%
---------------------
2) Lech - 44,65%
3) Ruch - 0,2%
4) Legia - 0,16%
...wyszło nawet sensownie, zgodnie z intuicją.

szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
to są tylko procenty
proszę pamiętać, że nie daje to pewnej wygranej
Ani trochę nie rozumiesz po co takie rzeczy się liczy. Przecież żadna dyskusja nie daje pewnej wygranej, wszystko rozstrzyga się na boisku. Te procenty są próbą odzwierciedlenia rzeczywistości - próbą, która jest dużo więcej warta niż całe tuziny analiz przedmeczowych, z których nic odkrywczego nie wynika.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 06.05.2010, 00:31
Matematycznie to my mamy największe szanse - nie dość że mamy te pół punktu przewagi, to nie gramy już meczu z bezpośrednim przeciwnikiem.

Tyle że matematyka matematyką a rzeczywistość wygląda trochę inaczej.
Nie patrząc już dalej w las, czeka nas mecz z Legią która tak na prawdę gra tak jak i my o życie = puchary/my mistrz .Ruch wtopił więc wiadomo że tylko 3 pierwsze drużyny w nich wystąpią.

Z Legią w Wawie, przez ostatnie lata wygraliśmy tylko raz i to w meczu o prestiż, tak więc są oni lekkimi faworytami a nasza wygrana jest najmniej prawdopodobna - gdzie oczywiście to 'najmniej' nie znaczy że szanse są małe.

Ogólnie(nie zabijcie) na dziś realnie patrząc , Amica jest faworytem do majstra - ma te pół(pół wiadomo czemu) punku mniej ale na wiosnę jest zdecydowanie lepszą drużyną niż my - odrobili 7 pkt w 10 kolejkach.

Mam takie przekonanie że ta kolejka będzie kluczowa czyli jeśli wygramy z Legią to jest bardzo duża szansa że pójdziemy za ciosem, jeśli nie wygramy to jest taka sama szansa że mamy posprzątane.
94 - Allah Akbar!!
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 07.05.2010, 22:56
To teraz powinno być tak: my wygrywamy z Legią i Ruch utrrzymuje 3. miejsce a w środę Ruch wygrywa z Lechem i zzostajemy mistrzem
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 08.05.2010, 03:48
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
No i właśnie stało się coś złego dla Ruchu ale dobrego dla Wisły. Ruch właśnie odpadł z PP i jedyna możliwość aby awansoawli do europejskich pucharów to zajęcie miejsca w pierwszej trójce w ekstraklasie czyli Lokomotivovi wcale zadania nie ułatwią, szczególnie że grają u siebie
...no to spójrz koleżko na to z drugiej strony.Ruch dał dupy w PP, a i teraz w lidze z Jagą...
Komu sie furteczka otworzyła?...proste...legionistom...Co zrobią?...
Pogonią nas...niestety...Ten sezon to ogólnie jakaś farsa.Nie jestem w stanie skumać zże można być liderem praktycznie przez całe rozgrywki...a tu nagle ...zonk.W****IE SIE NA MAXXXXXXXXXXXA!!!!!!
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 08.05.2010, 10:57
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
...no to spójrz koleżko na to z drugiej strony.Ruch dał dupy w PP, a i teraz w lidze z Jagą...
Komu sie furteczka otworzyła?...proste...legionistom...Co zrobią?...
Pogonią nas...niestety...Ten sezon to ogólnie jakaś farsa.Nie jestem w stanie skumać zże można być liderem praktycznie przez całe rozgrywki...a tu nagle ...zonk.W****IE SIE NA MAXXXXXXXXXXXA!!!!!!

Mam rozumieć że śniło Ci się w nocy, że Legia nas pogoni więc po co w takim razie jechać do Warszawy, może trzeba im powiedzieć żeby wracali.

A teraz Ty spójrz na to z tej strony jeżeli mówisz, że Legi otwiera się furtka an puchary i wyjdą zmotywowani, to skąd wiesz że i Wiślacy nie wyjdą zmotywowani wiedząc, że każda strata punktowa praktycznie pozbawia ich lidera po tej kolejce.

Nie wiem skąd wysuwasz wnioski, że tylko Legia będzie chciała wygrać to spotkanie.

Jesteśmy liderem przez prawie całe rozgrywki a 15 maja powiemy, że byliśmy liderem przez cały sezon.

Nie obchodzi mnie co zrobi dziś, we wtorek Lech My mamy wygrywać a nie patrzeć czy Ruch odpuści Lechowi a Polonia się dziś położy przed Lechem bo gra z pretendentem do mistrzostwa. Czy Legia zwietrzyła szansę na puchary mamy grać swoje i wygrywać, bo przypominam że to my w dalszym ciągu jesteśmy liderem.
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 08.05.2010, 11:17
Przy poziomie piłkarskim, jaki obecnie prezentuje Wisła nie można być niczego pewnym. Może się okazać, że krakowianie wygrają obydwa najbliższe mecze (Legia i Cracovia), Lech straci punkty remisując w Chorzowie... a i tak zostanie mistrzem, bo chłopcy Kaperczaka po raz drugi dadzą ciała i przegrają z Odrą. Mnie to nie zdziwi ani trochę po porażkach "u siebie" z Cracovią, Legią, Arką i Koroną.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
EricDraven
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków - Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 10.05.2010, 09:14
w pierwszej kolejności liczy się bilans bramek, czy bilans bezpośredni z Amica? Tzn w przypadku naszej wygranej w 29 kolejce, np 3-0, ich remisie 0-0 z Ruchem, a następnie w 30 kolejce naszej, nie daj Boże, przegranej z Odrą 1-0 i ich wygranej 1-0 w ostatnim meczu, mamy równą liczbę punktów, ale bramki 1+ dla nas, kto jest Mistrzem?
Zarko42
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 10.05.2010, 09:20
bezpośrednie mecze ponoć
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 10.05.2010, 09:21
EricDraven napisał(a):Wyświetl post
w pierwszej kolejności liczy się bilans bramek, czy bilans bezpośredni z Amica? Tzn w przypadku naszej wygranej w 29 kolejce, np 3-0, ich remisie 0-0 z Ruchem, a następnie w 30 kolejce naszej, nie daj Boże, przegranej z Odrą 1-0 i ich wygranej 1-0 w ostatnim meczu, mamy równą liczbę punktów, ale bramki 1+ dla nas, kto jest Mistrzem?
Wtedy mistrzem są kuchenki, bo w pierwszej kolejności liczy się bilans bezpośrednich spotkań.
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 10.05.2010, 09:22
Wydaje mi się, że przy równej liczbie punktów liczy się bezpośredni bilans spotkań, który nie jest dla nas korzystny.
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 10.05.2010, 09:41
Na 100 % pierwsze liczy sie bilans bezposrednich spotkan .
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 10.05.2010, 13:06
SCENARIUSZ MARZENIE
Jutro jedziemy pejsów,Ruch wygrywa z Lechem,Arka remisuje z Piastem,Odra remis ze Sląskiem..
Ostatnia kolejka:My wystawiamy zespół Młodej Ekstraklasy,Odra nas pokonuje,Piast ogrywa parchatych..
My mamy mistrza,szmaty leca do 1 ligi na wiele wiele lat
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 10.05.2010, 13:54
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
SCENARIUSZ MARZENIE
Jutro jedziemy pejsów,Ruch wygrywa z Lechem,Arka remisuje z Piastem,Odra remis ze Sląskiem..
Ostatnia kolejka:My wystawiamy zespół Młodej Ekstraklasy,Odra nas pokonuje,Piast ogrywa parchatych..
My mamy mistrza,szmaty leca do 1 ligi na wiele wiele lat
Wszystko pasuje, tylko żeby jeszcze Śląsk się utrzymał. A z parchami do drugiej ligi Areczka
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 10.05.2010, 13:56
Jesli chodzi o scenariusze dotyczace Mistrzostwa to dla mnie pozostał juz tylko jeden scenariusz.
Rozkuriwamy Cracovie za porazke w tamtej rundzie. Czeka nas ostatni mecz ktory moze byc zmuszeni wygrac albo jak bedzie korzystny wynik meczu Ruch-Lech to mozemy nawet przegrac. Tak czy siak jak teraz bysmy stacili to MP to by było jakies zajebiste nieporozumienie
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 10.05.2010, 15:55
Dla mnie nie ma innego scenariusza jak zwycięstwo z Cracovią i minimum remis Ruchu z Lechem, a w sobotę na rynku uczcić mistrzostwo Już jutro możemy świętować. Oby się tylko udało...
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 10.05.2010 o godz. 15:57.
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 10.05.2010, 15:58
Arka jak nie wygra z Piastem(a tak jest w moim diabelskim scenariuszu ) leci "automatycznie"..Sląsk remisując z Odra moze przegrac na koniec nawet z Arka,której i taj juz to nic nie da...Wtedy na koniec zydy i Odra maja po 30 pkt,ale pejsy maja gorszy stosunek bramek(bezposrednio bylo 1:0 i 0:1,a stosunek bramek po takich wynikach meczow beda mieli gorszy)Ale poczekajmy do jutra!!!!
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 10.05.2010 o godz. 16:02.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04.