The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 02.05.2010, 19:03
Pewnie się narażę co poniektórym, ale dalej stoję na stanowisku, że jeśli przegramy mistrzostwo ( a wszystko na to wskazuje), to przegramy przede wszystkim przez pierwsze dwa mecze tej rundy...

Lech ma tylko jeden ciężki mecz na Cichej, ale oni są tak nieprawdopodobnie zdeterminowani, że nie odpuszczą. Jedyna szansa, że tam i na Łazienkowskiej będą remisy. Wtedy ten jeden punkcik powinniśmy z Cracovią i Odrą dowieźć do końca...
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 02.05.2010, 19:33
Ale chrzanicie.
Wychodzimy na pełnej kur*ie i wygrywamy wszystko.
Wszystko w naszych nogach.
Skończyły się kalkulację...

PS: Nie rozumiem też optymizmu, że Lech przegra na wyjeździe z Ruchem. Ruch z zespołami z pierwszej trójki wygrał tylko z Legią (to i tak lepiej niż my ^^).
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 02.05.2010, 19:38
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Ale chrzanicie.
Wychodzimy na pełnej kur*ie i wygrywamy wszystko.
Wszystko w naszych nogach.
Skończyły się kalkulację...

PS: Nie rozumiem też optymizmu, że Lech przegra na wyjeździe z Ruchem. Ruch z zespołami z pierwszej trójki wygrał tylko z Legią (to i tak lepiej niż my ^^).
Wejdziemy na pełnej ****ie tak jak w Koronę.
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 02.05.2010, 19:41
Nie ma co porównywać.
Niech nasi choć raz w tym sezonie pokażą, że mają jaja...

z Koroną padliśmy fizycznie i to było widać
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 02.05.2010, 20:01
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Ale chrzanicie.
Wychodzimy na pełnej kur*ie i wygrywamy wszystko.
Wszystko w naszych nogach.
Skończyły się kalkulację...
Pewnie, przykładu nie należy szukać daleko. Dwa dni temu pełną ku**ę pokazał Marcin Juszczyk, który w 7. minucie meczu z Koroną tak się rozpędził biegnąc przez całe pole karne, że aż minął się z napastnikiem Korony i (co najlepsze) z piłką


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 02.05.2010, 20:04
prober napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, przykładu nie należy szukać daleko. Dwa dni temu pełną ku**ę pokazał Marcin Juszczyk, który w 7. minucie meczu z Koroną tak się rozpędził biegnąc przez całe pole karne, że aż minął się z napastnikiem Korony i (co najlepsze) z piłką
No coz Juszczyk to przeciez bramkarz ktory nie lapal sie do skladu zdegradowanej druzyny ligi cypryjskiej ,a my bedziemy nim walczyc o LM
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 02.05.2010, 20:14
nie jestem Nostradamusem żeby przewidziec finisz ligi ale na strate punktów przez Lecha bym nie liczył.
Jak sie Brożek nie odblokuje to cięzko będzie wygrac te 3 ostatnie mecze.Sytuacje Wisła stwarza i to jest spory plus.
Żal że w zimie nie zainwstowano w konkretnego napastnika np. tego Szackiego co grał w Dynamie Kijów a o którym pisało sie że sie nim interesujemy http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Mak...905,1,727.html
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 02.05.2010, 20:15
prober napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, przykładu nie należy szukać daleko. Dwa dni temu pełną ku**ę pokazał Marcin Juszczyk, który w 7. minucie meczu z Koroną tak się rozpędził biegnąc przez całe pole karne, że aż minął się z napastnikiem Korony i (co najlepsze) z piłką
Dobre Ale wtedy sędzia nas uratował bo powinien być karny(ręka Piotra Brożka)
__Cobra__
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 02.05.2010, 20:24
Nie ma co pisać scenariuszy !!!

Piątek w Wawie ... spalone w Bytomiu ... Marcelo spalony w Lubinie i coś jescze było ... + co nie pamiętam

prawda taka ślizgamy się juz daaawno ...

a gramy to samo od Tallina.
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 02.05.2010, 20:56
prober napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, przykładu nie należy szukać daleko. Dwa dni temu pełną ku**ę pokazał Marcin Juszczyk, który w 7. minucie meczu z Koroną tak się rozpędził biegnąc przez całe pole karne, że aż minął się z napastnikiem Korony i (co najlepsze) z piłką
W uzupełnieniu jeszcze dodam, że jeśli Wiślacy wykażą w ostatnich meczach tego sezonu właśnie:
  • wolę walki (30 metrowe sprinty!),
  • pressing (no, był przecież),
  • wymienność pozycji i wzajemne wspieranie się (bramkarz-obrońca, obrońca-bramkarz: "ty tu stój i wybijaj w razie czego, bo ja lecę!"),
  • ambicję ("hurrrrraaaaa!!!!")
  • nieustępliwość ("dawaj gnoju piłkę!"),
  • trzeźwą ocenę sytuacji ("spoko, Piotrek na posterunku!")
  • rozsądne gospodarowanie siłami (truchcikiem do bramki: "przecież on tego nie strzeli").

to o wyniki możemy być spokojni.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
TSNH
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 02.05.2010, 21:02
__Cobra__ napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co pisać scenariuszy !!!

Piątek w Wawie ... spalone w Bytomiu ... Marcelo spalony w Lubinie i coś jescze było ... + co nie pamiętam

prawda taka ślizgamy się juz daaawno ...

a gramy to samo od Tallina.
No dokładnie-trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - Lech prędzej czy póżniej musiał nas dopaść.
I śmieszyło mnie też to że przy wyniku Wisła-Lech 0:0 ktoś pisał że bardziej zadowolona jest Wisła. - no to teraz mamy to zadowolenie
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 02.05.2010, 21:03
Umiesz liczyć
Licz na siebie i tego trzeba się trzymać przez 3 ostatnie kolejki, nie patrzmy na to co zrobi Lech na Cichej tylko zdobywajmy punkty bo to my jesteśmy liderem i to w naszych nogach jest wszystko jak na razie.
Kalkulacje ile jeszcze możemy stracić punktów gdzie zremisować gdzie sobie pozwolić na porażkę skończyły się w piątek o 21:45 po meczu z Koroną.

Walczmy do końca i utrzymajmy lidera.
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 02.05.2010, 23:04
Prawda jest taka, że w tej lidze wszystko się może zdarzyć. W poprzedniej kolejce Lechia była lepsza od Lecha i pechowo przegrała. Dzisiaj też Śląsk w I połowie był lepszy. Nie jest powiedziane, że Lechowi nie przydarzy się kiks i nie przegra z Bytomiem który zagra na luzie.
Legia tez gra kichę ostatnio. Z Piastem i Koroną niezasłużenie wygrała, dostała zasłużone baty od Ruchu. Dlaczego my nie mielibyśmy wygrać w Warszawie. Oczywiście musimy zagrać tak jak w II połowie meczu z Koroną tyle że skuteczniej. Nikomu nie życzę źle, ale nie wiadomo czy Choto będzie mógł grać, a to zawsze zwiększa szanse.
Można przegrać dwa mecze i fuksem zostać mistrzem a można jeden mecz zremisować i mistrzem nie zostać.
Trzeba wygrywać wszystkie trzy mecze wtedy będzie nam wszystko jedno co Lech, Legia czy Ruch będą grać
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 02.05.2010, 23:07
Nie ******* kolego wyżej, że Śląsk był gdziekolwiek lepszy. Zostali zdominowani, to że przez chwile coś tam 'kopali' (nie nazwę tego grą) nic i tak nie znaczyło. Lech zdecydowanie zasłużył na zwycięstwo. Na "kopaninę" Śląska nie dało się patrzeć.

Scenariuszy jest jeszcze w ch.. nie ma co dywagować, bo równie dobrze Ruch może zostać MP i wcale mnie to jakoś nie zdziwi
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 02.05.2010, 23:10
Nie uwierzę, że Legia bez walki podaruje nam mistrza u siebie.
Nie uwierzę, że Pasy bez walki podarują nam mistrza u siebie.
Nie uwierzę, że Odra bez walki spadnie z Ekstraklasyi i podaruje nam mistrza.
Nie wierzę, że Amica przegra lub zremisuje choć jeden mecz z tych 3 ostatnich.

Napięcie i wiara wzrosną lub spadną po meczu z Legią, od którego najbardziej zależy ciąg dalszy liderowania Wisły, lecz nie zależy ostateczne mistrzostwo.

Uwierzę w mistrzostwo dopiero po ostatnim gwizdku w meczu z Odrą, oczywiście podobnie zwycięskim dla Wisły, jak z Legią i Pasami. Innej drogi po mistrzostwo nie ma, jak tylko 3 X zwycięstwo w ostatnich 3 meczach ligii. Jakakolwiek wpadka Wisły typu remis w którymkolwiek z tych ostatnich meczów, będzie równoznaczny, nie tylko z oddaniem liderowania w lidze, ale także mistrzostwa za sezon 2009/2010.
Ostatnio edytowane przez kot : 02.05.2010 o godz. 23:50.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 02.05.2010, 23:44
W pełni zgadzam się z przedmówcą - tzn wierze że Amika może jeszcze coś potracić - ale trzeba by być głupcem by na to liczyć i na tym opierać szansę na obronę tytułu - pije tu do naszych gwiazdek i np kurczowe bronienie remisu w Wawie - jako teoretycznie dobrego wyniku.

Tu musi być wóz bądź przewóz i choć rozsądek podpowiada mi że w tym roku już fuksa na miarę poprzedniego - nie będzie - to oczywiście wierze w to że te nasze łamagi mogą wywieść z Warszawy 3 punkty - co jest koniecznością - mogą bo za przeciwników będą mieli wprost braterskie dusze - jakby z jednego ojca i matki były zrobione
94 - Allah Akbar!!
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 03.05.2010, 00:05
1q2 napisał(a):Wyświetl post
W pełni zgadzam się z przedmówcą - tzn wierze że Amika może jeszcze coś potracić - ale trzeba by być głupcem by na to liczyć i na tym opierać szansę na obronę tytułu - pije tu do naszych gwiazdek i np kurczowe bronienie remisu w Wawie - jako teoretycznie dobrego wyniku.

Tu musi być wóz bądź przewóz i choć rozsądek podpowiada mi że w tym roku już fuksa na miarę poprzedniego - nie będzie - to oczywiście wierze w to że te nasze łamagi mogą wywieść z Warszawy 3 punkty - co jest koniecznością - mogą bo za przeciwników będą mieli wprost braterskie dusze - jakby z jednego ojca i matki były zrobione
Nic dodać nic ująć może zadecydować przypadkowe kopnięcie się w czoło
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 03.05.2010, 09:13
Presja w następnych meczach będzie ogromna. Wisła jest jednak drużyną bardziej doświadczoną od Lecha. Mimo wszystko, to kuchenkorz jest dla mnie faworytem.
Chciałbym oczywiście trzech zwycięstw, ale możliwy jest też taki scenariusz...

Wisła remisuje z Legią na wyjeździe. Lech wygrywa z Polonią Bytom i tym samym odskakuje nam na 2 punkty.
29 kolejka, Wisła szczęśliwie wygrywa z Cracovią, Lech wywozi punkt z Chorzowa. Jest punktowy remis.
Później obie drużyny wygrywają u siebie. Lech zostaje "Majstrem" poprzez lepszy bilans meczowy z Wisłą.
Obym się mylił. A trzeba było wygrać jeden z pierwszych 3 meczy na wiosnę...
deembe
Junior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 03.05.2010, 09:26
W takim przypadku jak opisałeś dalej mamy 1 pkt przewagi nad Amicą i nie decyduje żaden bilans meczowy.
-W-I-S-L-A---K-R-A-K-O-W---1906-
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 03.05.2010, 09:27
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Presja w następnych meczach będzie ogromna. Wisła jest jednak drużyną bardziej doświadczoną od Lecha. Mimo wszystko, to kuchenkorz jest dla mnie faworytem.
Chciałbym oczywiście trzech zwycięstw, ale możliwy jest też taki scenariusz...

Wisła remisuje z Legią na wyjeździe. Lech wygrywa z Polonią Bytom i tym samym odskakuje nam na 2 punkty.
29 kolejka, Wisła szczęśliwie wygrywa z Cracovią, Lech wywozi punkt z Chorzowa. Jest punktowy remis.
Później obie drużyny wygrywają u siebie. Lech zostaje "Majstrem" poprzez lepszy bilans meczowy z Wisłą.
Obym się mylił. A trzeba było wygrać jeden z pierwszych 3 meczy na wiosnę...
Pomyliłeś się w obliczeniach. Jeśli Wisłą remisuje na Legii, a Amika wygrywa u siebie z Polonioą Bytom to odskakuje nam na ...1 punkt. Ponieważ mamy obecnie przewagę nad synami Fryzjera w postaci 1 pkt.
Następnie remis wronieckich w Chorzowie i nasza wygrana z parchami dajje nam przewagę 1 pkt. przed ostatnią kolejką.
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 03.05.2010, 09:43
Mam nadzieje ,ze amica wygra wszystkie swoje mecze.
Mamy pokazać klasę mistrzowską i wygrać te 3 spotkania a nie oglądać się na nich.
No chyba ,że to przerasta możliwości drużyny która ma w ambicjach LM.
Ostatnio edytowane przez MaG* : 03.05.2010 o godz. 09:49.
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 03.05.2010, 10:03
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Pomyliłeś się w obliczeniach. Jeśli Wisłą remisuje na Legii, a Amika wygrywa u siebie z Polonioą Bytom to odskakuje nam na ...1 punkt. Ponieważ mamy obecnie przewagę nad synami Fryzjera w postaci 1 pkt.
Następnie remis wronieckich w Chorzowie i nasza wygrana z parchami dajje nam przewagę 1 pkt. przed ostatnią kolejką.
Faktycznie.
No to mamy Mistrza
A tak na poważnie... to dalej nie mogę uwierzyć jak można było spartaczyć taką przewagę nad Lechem...
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 03.05.2010, 10:33
z czystym sumieniem można powiedzieć, że tytuł zdobędzie po prostu drużyna lepsza, zostały 3 kolejki do końca, jeżeli w Wiśle marzą jeszcze o tytule to trzeba wygrać wszystkie mecze, bo coś czuję, że Lech w tych ostatnich kolejkach zdobędzie 9 pkt... a już porażka z Legią w ogóle nie wchodzi w rachubę... to będzie po prostu tragedia :( a wiadomo jak ostatnimi czasy idzie nam rywalizacja z tym klubem... nie jestem optymistą muszę stwierdzić...
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 03.05.2010, 10:43
a według mnie Lech nie zdobędzie tych 9 pkt. z meczu na mecz grają caoraz słabiej. i co że wczoraj wygrali 3-0 skoro Śląsk ich na początku barzdiej cisnął niż oni Śląska tak samo było w meczu z Lechią i z Wisłą. Dobrze by było by Lech przegrał z Pogonią PP i wlaczył o miejsce w pierwszej trójce to by pokazał Lechowi.

A Wisła? Nie mają wyjścia jak wygrać. Biorąc pod uwagę sposób gry Legii oraz ich bramkostrzelność mecz musimy wygrać ale zawodnicy muszą biegać tak jak w meczu z Lechem, a taktycznie grać jak z Piastem, wówczas zwyciężą. Teraz to nam bardziej będzie zależało niż Legii bo im skrzydła właśnie podciął Ruch
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 03.05.2010, 19:38
Z perspektywy Wisy:

Legia - Wisla = remis
Cracovia - Wisla = remis/wygrana Wisly
Wisla - Odra = wygrana Wisly

Razem- 5/7 punktow

Z perspektywy Lecha:

Lech - Polonia Bytom = zwyciestwo Lecha
Ruch - Lech = zwyciestwo Ruchu/remis
Lech - Zaglebie = zwyciestwo Lecha

Razem- 6/7 punktow

Na zielono warianty korzystniejsze dla nas, na pomaranczowo dla Lecha.

Wyniki jakie wytypowalem powyzej, to wyniki ktore wydaja mi sie najbardziej prawdopodobne.Jak widac emocje siegna zenitu bardziej niz pod koniec ubieglego sezonu (Wisla w Gdansku, Lech w Warszawie).

Co przemawia za Wisla?
- doswiadczenie,
- oddech Lecha na plecach,
- punkcik przewagi,
- dwa, choc trudne, to mecze-klasyki (Legia, Cracovia). Co jak co, ale na te dwie druzyny zawsze potrafilismy sie "spiac".

Co przemawia za Lechem?

- lepsza gra,
- strzelajacy na zawolanie Lewandowski. Mozna stwierdzic ze Lech posiada to czego nie posiada Wisly, czyli ciaglosc w strzelaniu bramek,
- motywacja- drugi raz nie beda chcieli zmarnowac szansy na mistrza jak przed roku.

Wisla i Lech znajduja sie obecnie na dwoch pozycjach analogicznie do sytuacji z konca poprzedniego sezonu.

Nie mniej stwierdzam, z wiara i pelni obiektywizmu, ze tytul pozostanie w Krakowie i juz 15 maja bedziemy swietowac trzecie Mistrzostwo Polski z rzedu.

"My kibice pomozemy, Mistrza Polski zdobedziemy..." Udalo sie w poprzednim sezonie, uda sie i teraz. Tylko male pytanie- to ze Wisla potrafi gonic to wiemy. Ale czy potrafi uciekac?
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 03.05.2010, 20:09
Wazne zeby w Warszawie nie przegrac! oczywiscie ze najlepiej było by wygrac ale czy Naszych na to stac? moze w koncu sie obudzą? a jak nie to chociaz niech nie przegrają.bardzo watpie ze Lech nie straci punktów w Chorzowie. musieliby niezle sie napracowac. 29 kolejka bedzie decydująca jakby na to nie patrzec. speckulowac mozna ale czy narazie jest sens? zobaczymy co sie wydarzy w najblizszy weekend a co najwazniejsze co sie wydarzy w 29 kolejce. musimy sie uzbroci w cierpliwosc
coolibeer
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 03.05.2010, 20:28
Będzie tak
28. kolejka
Wygramy w Warszawie a wroniecko-poznański twór ogra Polonię Bytom
29 kolejka
Gonimy parchy Ruch wykoleja lokomotiva
30 kolejka
Sensacyjne zwycięstwo Odry nad Mistrzem zapewnia jej utrzymanie kosztem koszernych.
piotrek*krk
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 03.05.2010, 20:34
dla mnie to trzeba wygrac minimum 2 z 3 najblizszych meczy nie ogladajac sie na innych i nie snuc jakis dziwnych historii. Po ostatnim meczu mam duzy nie pokoj co do tego ale zebym sie mylil [choc juz w gliwicach wygrali na stojaco choc wynik tego nie odzwierciedla].
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 04.05.2010, 16:16
Taak myślicie że jak zremisujemy z Ległą,Amcia wygra z Bytomiem i będą w takim układzie liderem oddadzą chociaż punkcik w Chorzowie?Wątpie.
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 04.05.2010, 16:32
Jeżeli nie wygramy w stolycy to MP będzie Lech.Takie jest moje zdanie.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:25.