
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#241
|
|
No to chyba Kasperczak postawił na Bułgara kreskę. W Wiśle już nie zaistnieje, zresztą, spodziewalem sie tego. Napastnicy z lapanki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#242
|
|
NONSZALANCJA.. za duzo jej w tym meczu, a przede wszystkim w koncowce.. za wolno, na pokaz, kombinacja i ciagle te 15 cm brakuje - strasznie mnie to irytuje .. jak to zremisujemy to nasi sa frajerami, mecz ktory 4-0 powinnismy wygrac
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 19:53.
![]() ![]() |
|
|
|
Member
Od: 02.2006
Offline |
#243
|
|
dawac wiecej szans Maczynskiemu za Jirsaka. z czecha nic nie ebdzie a z Maki moze cos wyrosnie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#244
|
|
Przecież on już swój problem rozwiązał - strzelił pierwszą bramkę od pół roku.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2009
Offline |
#245
|
|
brożek znowu podaje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#246
|
|
Brożek to widzę pomylil pozycję, co on w pomocnika sie bawi. Mial czystą pozycje. to podaje. Widać nie czuje sie pewnie.
Janoszka hat trick ustrzelil. Chcialbym, by go nasz zarzad zwerbowal, bo zapewne znów jakiś Lech albo Legia wyprzedzą nas. |
|
|
|
Member
Od: 02.2006
Offline |
#247
|
|
Maly ma charakter. i dorbze. sedzie gamon z kapelusza kartke wyciagnal.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#248
|
|
Mały na koniec ładnie podsumował sędziego i jego kuriozalną decyzje
![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#249
|
|
gra gitara, wynik powinien być wyższy, ale i tak należy się cieszyć, że coś w tej maszynce drgnęło... Wisła chyba obudziła się w najlepszym momencie, czyli przed meczem z Lechem, poprawić skuteczność i wyeliminować błędy (czyt. Diaz) i możemy powalczyć
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#250
|
|
po co Paweł Brożek podaje, niech strzela.
Mecz ok. Śląsk beznadziejnie słaby. Nie istniał. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#251
|
|
WIELKI KOP W DUPSKO OD TRENERA!
jest wygrana, ale ta nonszalancja po prostu przerazala.. za wolno, na pokaz, zbyt duzo kombinacji,ostatnie sekundy meczu, nasza polowa a on gdzies to w roj grajkow rzuca z autu zamiast do bramkarza i tak samo te irytujace podania na klepke pod naszym polem karnym, zostaje minuta do konca meczu to sie wypierdala w **** ta pilke jak najdalej od naszej bramki, a nie bawi sie w klepki , mecz do 4-0 a my trzesiemy sie by nie zremisowac WIELKIE UFFFFFFFFFFFF.. Acha , i trzeba zrzutke zrobic na jakies miesisko dla nich.. bo wielu z nich nie potrafilo kopnac pilki na wiecej niz 20 cm, przez to wlasnie tez nie strzelilismy wielu bramek Malecki mi sie podobal, bo jest chlopak dynamiczny, raz, raz i klepa .. a nie chodzenie z pilka, stanie z nia i uderzenie pilki ktora wolniej sie poruszala od zolwia
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 20:05.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#252
|
|
uf, po meczu.
Najcięższy chyba mecz dla Marcello, toż on cały czas bardziej musiał patrzyć, by go żółtkiem sędzia nie upolował niż na piłkę. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#253
|
|
Gra calkiem niezla dzis ale w****iaja mega takie niewykorzystane setki jak ta z brozkiem i Lobo.
![]()
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#254
|
|
Brożek oduczył się strzelać bramki.
Ogólnie przy takiej postawie i skuteczności remis z Lechem będzie dobry. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#255
|
|
Co myslicie zagra Clebi z Amiczką? Bo chyba innego wyjścia niema.
A od kartki to bym sie odwołał. ![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2009
Offline |
#256
|
|
Wiedziałem,że ktoś to powie. Nie oceniajmy po jednym bardzo dobrym meczu. Mąka kiedyś też strzelił hattricka i co z tego wyszło ? Ale z drugiej strony , polska liga jest tak nienormalna , że jeśli ktoś zagra w miare udany sezon , to juz kosztuje Bóg wie ile (patrz Sobiech), wiec czasem warto zaryzykować.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#257
|
|
Ciekawe czy Cleber czy Diaz zagra z Amicorzem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#258
|
|
Cleber to chyba jedyna opcja bo nie wierze, że Kasperczak wpuści Burlige na taki ważny mecz...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#259
|
|
Kasperczak wygrał wszystkie 4 mecze w lidze po przejęciu drużyny miesiąc temu, to znakomity wynik biorąc pod uwagę nastroje sprzed kilku tygodni.
Teraz pierwszy mecz z naprawdę silnym rywalem: potyczka z Lechem. Ciekawe jak trener poskłada obronę wobec absencji podstawowego stopera. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#260
|
|
A i cieszy że są wpuszczani młodzi.
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#261
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#262
|
|
Kasperczak mial 2 tygodnie czasu a nadal duza czesc ,na czele z Pawlem Brozkiem, jest bez formy , gra tez nei zachwycala ,ale zwycięzców sie nei sadzi
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#263
|
|
ale ten Sobiech jest pewnie 3 lub 4 razy droższy niz ten Bułgar a zagrał ku*** dopiero 1 dobry sezon...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#264
|
|
Niech gra Diaz.
Co jak co, ale wpuszczanie Clebera na tak ważny mecz, byłoby wielkim ryzykiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#265
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam
Offline |
#266
|
|
Mnie zastanawia postawa Głowackiego. Przecież ta ręka to była zrobiona z mega premedytacją. Coś mi sie wydaje, że ktoś tu nie chciał grać z Lechem. Nie chce przeginać ale moim zdaniem ta ręka była jak najbardziej świadoma. Nie wiem co tam sobie Głowa wymyślił. Dobry mecz Małeckiego, ale jaki ten koleś jest daremny w tych pyskówkach. Graj chłopie i to graj jak najlepiej a nie za każdym razem skaczesz z ryjem do przeciwnika, do sędziego. Na koniec jeszcze ta gadka żeby sędzia nauczył się sędziować. A co jakby Tobie Mały kibic powiedział po meczu żebyś się grać nauczył? Co by wtedy było? Pewnie fuck i po sprawie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#267
|
|
Kończąc temat o Janoszce to bodajże rok, półtora była informacja w jakiejś gazecie o jego ewentualnym transferze do Wisły, oczywiście wtedy tułał się po ME.
Co do dzisiejszego spotkania to strasznie irytował mnie Paweł Brożek, jego niezdecydowanie i ta niedokładnośc. Jeśli chodzi o Arka to szkoda, że się tak zachował, szczególnie, że był na połowie Śląska. ![]()
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#268
|
|
Mam nadzieję, że Cleber wyjdzie na Amicę. Bo jak Junior będzie grał defensora to chyba na zawał zejdę..
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#269
|
|
Pchnijmy tego Kirma za 10 pilek, jest gorszy niz Lobo w swoim najgorszym okresie...
|
|
|
|
sssssssss..
Od: 10.2003
Skąd: IE
Offline |
#270
|
|
Garguła, Singlar i Cleber pojechali do Wrocławia na jutrzejszy mecz
"Cleber i Singlar zagrają jutro z Młodą Ekstraklasą we Wrocławiu i zadecydujemy czy postawimy na Clebera czy Jopa, który od pewnego czasu pracuje z grupą." czyli może nie jest tak źle
Ostatnio edytowane przez Hudy : 20.04.2010 o godz. 20:45.
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|