The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 20.04.2010, 19:50
No to chyba Kasperczak postawił na Bułgara kreskę. W Wiśle już nie zaistnieje, zresztą, spodziewalem sie tego. Napastnicy z lapanki
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 20.04.2010, 19:50
NONSZALANCJA.. za duzo jej w tym meczu, a przede wszystkim w koncowce.. za wolno, na pokaz, kombinacja i ciagle te 15 cm brakuje - strasznie mnie to irytuje .. jak to zremisujemy to nasi sa frajerami, mecz ktory 4-0 powinnismy wygrac
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 19:53.
Odpowiedz cytując
kuba16
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 20.04.2010, 19:50
dawac wiecej szans Maczynskiemu za Jirsaka. z czecha nic nie ebdzie a z Maki moze cos wyrosnie.
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 20.04.2010, 19:51
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
w ogóle jak patrze na Brożka to mi go żal, taki biedny jest, widać, że ma jakiś problem, nie ma tego błysku... ehh
Przecież on już swój problem rozwiązał - strzelił pierwszą bramkę od pół roku.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
mic1992
Member
 
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 20.04.2010, 19:52
brożek znowu podaje
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 20.04.2010, 19:53
Brożek to widzę pomylil pozycję, co on w pomocnika sie bawi. Mial czystą pozycje. to podaje. Widać nie czuje sie pewnie.
Janoszka hat trick ustrzelil. Chcialbym, by go nasz zarzad zwerbowal, bo zapewne znów jakiś Lech albo Legia wyprzedzą nas.
Odpowiedz cytując
kuba16
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 20.04.2010, 20:01
Maly ma charakter. i dorbze. sedzie gamon z kapelusza kartke wyciagnal.
Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 20.04.2010, 20:02
Mały na koniec ładnie podsumował sędziego i jego kuriozalną decyzje
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 20.04.2010, 20:02
gra gitara, wynik powinien być wyższy, ale i tak należy się cieszyć, że coś w tej maszynce drgnęło... Wisła chyba obudziła się w najlepszym momencie, czyli przed meczem z Lechem, poprawić skuteczność i wyeliminować błędy (czyt. Diaz) i możemy powalczyć
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 20.04.2010, 20:02
po co Paweł Brożek podaje, niech strzela.
Mecz ok. Śląsk beznadziejnie słaby. Nie istniał.

Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 20.04.2010, 20:03
WIELKI KOP W DUPSKO OD TRENERA!
jest wygrana, ale ta nonszalancja po prostu przerazala.. za wolno, na pokaz, zbyt duzo kombinacji,ostatnie sekundy meczu, nasza polowa a on gdzies to w roj grajkow rzuca z autu zamiast do bramkarza i tak samo te irytujace podania na klepke pod naszym polem karnym, zostaje minuta do konca meczu to sie wypierdala w **** ta pilke jak najdalej od naszej bramki, a nie bawi sie w klepki , mecz do 4-0 a my trzesiemy sie by nie zremisowac

WIELKIE UFFFFFFFFFFFF..


Acha , i trzeba zrzutke zrobic na jakies miesisko dla nich.. bo wielu z nich nie potrafilo kopnac pilki na wiecej niz 20 cm, przez to wlasnie tez nie strzelilismy wielu bramek

Malecki mi sie podobal, bo jest chlopak dynamiczny, raz, raz i klepa .. a nie chodzenie z pilka, stanie z nia i uderzenie pilki ktora wolniej sie poruszala od zolwia
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 20:05.
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 20.04.2010, 20:03
uf, po meczu.
Najcięższy chyba mecz dla Marcello, toż on cały czas bardziej musiał patrzyć, by go żółtkiem sędzia nie upolował niż na piłkę.


Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 20.04.2010, 20:04
Gra calkiem niezla dzis ale w****iaja mega takie niewykorzystane setki jak ta z brozkiem i Lobo.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 20.04.2010, 20:05
Brożek oduczył się strzelać bramki.
Ogólnie przy takiej postawie i skuteczności remis z Lechem będzie dobry.
..
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 20.04.2010, 20:06
Co myslicie zagra Clebi z Amiczką? Bo chyba innego wyjścia niema.


A od kartki to bym sie odwołał.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 20.04.2010, 20:07
skeba napisał(a):Wyświetl post
Janoszka hat trick ustrzelil. Chcialbym, by go nasz zarzad zwerbowal, bo zapewne znów jakiś Lech albo Legia wyprzedzą nas.
Wiedziałem,że ktoś to powie. Nie oceniajmy po jednym bardzo dobrym meczu. Mąka kiedyś też strzelił hattricka i co z tego wyszło ? Ale z drugiej strony , polska liga jest tak nienormalna , że jeśli ktoś zagra w miare udany sezon , to juz kosztuje Bóg wie ile (patrz Sobiech), wiec czasem warto zaryzykować.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 20.04.2010, 20:07
Ciekawe czy Cleber czy Diaz zagra z Amicorzem
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 20.04.2010, 20:08
Cleber to chyba jedyna opcja bo nie wierze, że Kasperczak wpuści Burlige na taki ważny mecz...
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 20.04.2010, 20:10
Kasperczak wygrał wszystkie 4 mecze w lidze po przejęciu drużyny miesiąc temu, to znakomity wynik biorąc pod uwagę nastroje sprzed kilku tygodni.

Teraz pierwszy mecz z naprawdę silnym rywalem: potyczka z Lechem. Ciekawe jak trener poskłada obronę wobec absencji podstawowego stopera.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 20.04.2010, 20:11
A i cieszy że są wpuszczani młodzi.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 20.04.2010, 20:12
Cytat:
Wiedziałem,że ktoś to powie. Nie oceniajmy po jednym bardzo dobrym meczu
Nie oceniam go po 1 spotkaniu. Sobiech i Janoszka to najbardziej wyrozniajacy sie postacie Ruchu. Wolę, żeby biegał Sobiech, czy Janoszka, niż Bułgar, który posturą przypomina Boguskiego, a gra 2 klasy gorzej.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 20.04.2010, 20:16
Kasperczak mial 2 tygodnie czasu a nadal duza czesc ,na czele z Pawlem Brozkiem, jest bez formy , gra tez nei zachwycala ,ale zwycięzców sie nei sadzi
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 20.04.2010, 20:16
ale ten Sobiech jest pewnie 3 lub 4 razy droższy niz ten Bułgar a zagrał ku*** dopiero 1 dobry sezon...
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 20.04.2010, 20:19
Niech gra Diaz.
Co jak co, ale wpuszczanie Clebera na tak ważny mecz, byłoby wielkim ryzykiem.
Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 20.04.2010, 20:22
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Cleber to chyba jedyna opcja bo nie wierze, że Kasperczak wpuści Burlige na taki ważny mecz...

jedyna opcja to Diaz na srodku obrony w pomocy on sie kompletnie nie nadaje ale obronca bedzie na pewno lepszym niz Cleber, ktory nie gral powaznego meczu przez 5 miesiecy
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 20.04.2010, 20:23
Mnie zastanawia postawa Głowackiego. Przecież ta ręka to była zrobiona z mega premedytacją. Coś mi sie wydaje, że ktoś tu nie chciał grać z Lechem. Nie chce przeginać ale moim zdaniem ta ręka była jak najbardziej świadoma. Nie wiem co tam sobie Głowa wymyślił. Dobry mecz Małeckiego, ale jaki ten koleś jest daremny w tych pyskówkach. Graj chłopie i to graj jak najlepiej a nie za każdym razem skaczesz z ryjem do przeciwnika, do sędziego. Na koniec jeszcze ta gadka żeby sędzia nauczył się sędziować. A co jakby Tobie Mały kibic powiedział po meczu żebyś się grać nauczył? Co by wtedy było? Pewnie fuck i po sprawie...
Odpowiedz cytując
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 20.04.2010, 20:25
Kończąc temat o Janoszce to bodajże rok, półtora była informacja w jakiejś gazecie o jego ewentualnym transferze do Wisły, oczywiście wtedy tułał się po ME.
Co do dzisiejszego spotkania to strasznie irytował mnie Paweł Brożek, jego niezdecydowanie i ta niedokładnośc. Jeśli chodzi o Arka to szkoda, że się tak zachował, szczególnie, że był na połowie Śląska.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 20.04.2010, 20:27
Mam nadzieję, że Cleber wyjdzie na Amicę. Bo jak Junior będzie grał defensora to chyba na zawał zejdę..
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 20.04.2010, 20:37
Pchnijmy tego Kirma za 10 pilek, jest gorszy niz Lobo w swoim najgorszym okresie...
Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 20.04.2010, 20:40
Garguła, Singlar i Cleber pojechali do Wrocławia na jutrzejszy mecz

"Cleber i Singlar zagrają jutro z Młodą Ekstraklasą we Wrocławiu i zadecydujemy czy postawimy na Clebera czy Jopa, który od pewnego czasu pracuje z grupą."
czyli może nie jest tak źle
Ostatnio edytowane przez Hudy : 20.04.2010 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:32.