The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 20.04.2010, 19:21
Niech Kasperczak zmieni Marcelo, bo jak już nam jego zabraknie, to pozamiatane, a ten mecz zadecyduje w duzym stopniu o koncowej tabeli.

Niech wpusci Burlige !
Odpowiedz cytując
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 20.04.2010, 19:22
Nie oglądam meczu, więc zbytnio nie widziałem tej sytuacji. Ale jeżeli relacja podaje,że to nie było zagranie na żółtą kartkę, to przecież istnieje możliwość odwołania się od tej decyzji.



Odpowiedz cytując
kuba16
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 20.04.2010, 19:22
piekny gest Malego przy starciu ... taki wy...aj
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 20.04.2010, 19:22
Pewnie w ruch poszły lodówki,pralki i kuchenki gazowe
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 20.04.2010, 19:23
nie no ****a ... obiektywizm w ch.. koles wjezdza Diazowi jak ten Wasilewskiemu i zoltko.. a Glowa dostaje za jakas po.......ke to samo.
tu juz nie chodzi o mecz z Amika, nie z nimi to z kims innym by nie gral.. dla mnie to i lepiej ze z nimi nie zagra, bo MP zdobywa sie z Odrami i Piastami

alez oni sie bawia z nimi.. :| nie kombinowac tylko strzelic gola
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 19:25.
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 20.04.2010, 19:25
Myślę, że jest szansa na pomyślny wynik odwołania. Ale tak czy inaczej Głowacki zagrał bardzo nieostrożnie i pretensje powinien mieć do siebie.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 20.04.2010, 19:25
Nie ma co się żalić, tylko trzeba uważać. Wszechobecna podnieta grą Amiki wśród mediów sprawia że PZPNowi bardzo zależy na utrudnieniu życia Wiśle w walce o mistrza co skutkuje sypanie kartkami w takich a nie innych sytuacjach...
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 20.04.2010, 19:28
Cytat:
Nie ma co się żalić, tylko trzeba uważać. Wszechobecna podnieta grą Amiki wśród mediów sprawia że PZPNowi bardzo zależy na utrudnieniu życia Wiśle w walce o mistrza co skutkuje sypanie kartkami w takich a nie innych sytuacjach...
Puknij się w czoło, nie bredź, jakieś teorie spiskowe. Zachował się jak junior. Slask nic nie gra, to mógł sobie darowac, gdyby to jeszcze faul był, a nie jakies dziecinne zachowanie.
Odpowiedz cytując
ksych
Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 20.04.2010, 19:28
Wisła Kraków vs Śląsk Wrocław
720x416 | 2000kbps | HQ | Canal+ Sport live


1:0 Paweł Brożek
POBIERZ!
Odpowiedz cytując
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 20.04.2010, 19:28
strzelic 2 bramkę i po problemie, kurde....:/

Ej Panowie, trzeba zrobić ranking sędziów którym będziemy się odwdzięczać za podjęte złe decyzje!!! Piekło im zgotować!!!!!
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 20.04.2010 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 20.04.2010, 19:29
to juz jakas paranoja.. sedzia juz nie panuje nad sytuacja , tylko czemu odstresowuje sie kosztem Wisly
Odpowiedz cytując
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 20.04.2010, 19:29
Głowacki 2 razy dotknął piłkę ręką a wy o PZPN.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 20.04.2010, 19:30
Ale wy głupoty gadacie, bezmyślne zachowanie Głowackiego a nie spisek PZPN. Patrząć na trzeźwo to zagranie kwalifikowało się na żółtko a fakt że następny mecz gramy z Lechem nie powinienem mieć tutaj nic do rzeczy. Ponadto jakby nie dał żółtka to też mówilibyście że PZPN pomoga Wiśle zdobyć mistrza?

PS. Inną sprawą jest s***wysyńskie zachowanie Canal+, który ma kamere skierowaną tylko na Marcelo i Głowackiego żeby wychwycić ich zagrania zasługujące na zółtko na wszelki wypadek gdyby sędzia tego nie zauważył.

SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
to juz jakas paranoja.. sedzia juz nie panuje nad sytuacja , tylko czemu odstresowuje sie kosztem Wisly
co robi? Małecki niech się cieszy że czerwieni nie dostał za te "kur**" który leciały przed chwilą do sędziego.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 20.04.2010, 19:30
skeba napisał(a):Wyświetl post
Puknij się w czoło, nie bredź, jakieś teorie spiskowe. Zachował się jak junior. Slask nic nie gra, to mógł sobie darowac, gdyby to jeszcze faul był, a nie jakies dziecinne zachowanie.
Po co od razu mnie obrażasz? Wyraziłem swoje zdanie, jak się z nim nie zgadzasz można napisać to w zupełnie inny sposób. Trochę kultury. Bez odbioru.
Odpowiedz cytując
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 20.04.2010, 19:31
Ja piernicze, taki sędzia to nawet do okręgówki się nie nadaje
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 20.04.2010, 19:31
co do kartki dla Głowy to nie mam wątpliwości, ale no już kartka dla Małego to jakaś kpina! sędzia kazał grać dalej po czym jak Mały przejął piłkę to od razu gwizdek.... paranoja!

a swoją drogą gdzie Kirm? Łobo już nic nie gra...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 20.04.2010 o godz. 19:33.
Odpowiedz cytując
JacaTS
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 20.04.2010, 19:32
Maly dostal kartke nie za faul, moim zdaniem, tylko za to, ze zaczal drzec gebe jak wsciekly.
Tylko Wisła
Ukochana Wisła
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 20.04.2010, 19:34
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post


co robi? Małecki niech się cieszy że czerwieni nie dostał za te "kur**" który leciały przed chwilą do sędziego.
przeciez on nie dostal kartki za dyskusje z sedzia.. tylko wczesniej zagral przypadkowo ręka, pilkarz Slaska ja odebral i sedzia nakazal grac dalej, Malecki ja po chwili odzyskal i wtedy dal mu kartke, a zaraz po niej cos mu powiedzial
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 20.04.2010, 19:35
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
przeciez on nie dostal kartki za dyskusje z sedzia.. tylko wczesniej zagral przypadkowo ręka, pilkarz Slasku ja odebral i sedzia nakazal grac dalej, Malecki ja po chwili odzyskal i wtedy dal mu kartke, a zaraz po niej cos mu powiedzial
Oglądnij jeszcze raz sytuacji i popatrz kiedy kartkę wyciągnął sędzia. A potem poszła druga porcja mięsa i dobrze że nie dostał drugiej żółtej.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
MarecqiTSW
Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 20.04.2010, 19:35
jak to co zrobił Głowacki było celowym zagrnięciem piłki ręką to musi miec straszny niedowład w tej dłoni i dziwie się że został wogóle dopuszczony do grania w piłkę.... obejrzyjcie powtórki dokładnie
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 20.04.2010, 19:37
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Oglądnij jeszcze raz sytuacji i popatrz kiedy kartkę wyciągnął sędzia. A potem poszła druga porcja mięsa i dobrze że nie dostał drugiej żółtej.
ale miał pełne prawo, żeby się wk***ić, ten sędzie jest kompletnym idiotą, nie nadającym się na poziom ekstraklasy, co najwyżej okręgówki...
Odpowiedz cytując
mic1992
Member
 
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 20.04.2010, 19:38
Brożek katastrofa, napastnik wychodzi sam na sam i kombinuje, straszne
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 20.04.2010, 19:38
Myslalem ze to tylko takie zludzenie ze ta pileczka tak wolno jest rozgrywana.. ale po podaniu Pawla doszedlem do wniosku ze chyba nie

szkoda byloby to zreimsowac bo nie zasluzylismy na to..

odpuscie sobie z kalekami Brozkami.. bo nie tak dawno mu w tylek wchodziliscie i jeszcze nie raz to bedziecie robic
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując
kuba16
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 20.04.2010, 19:40
ten Brozek to jest taka kaleka ze niedowiary. kazda jego decyzja jest bledna, zamiast strzelac podaje, zamiast strzelac nad bramkarzem to muska pilke.
Ostatnio edytowane przez kuba16 : 20.04.2010 o godz. 19:47.
Odpowiedz cytując
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 20.04.2010, 19:41
O_o nie mam pytań!!!!
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 20.04.2010, 19:42
kuba16 napisał(a):Wyświetl post
ten Brozek to jest taka kaleka ze niedowiary. kazda jego sytuacja jest bledna, zamiast strzelac podaje, zamiast strzelac nad bramkarzem to muska pilke.
zgadzam się... co się dzieje z naszym Brożkiem...
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 20.04.2010, 19:42
mnie martwi dlaczego Kirm nie gra przynajmniej tych 30-35 minut w meczu....
Odpowiedz cytując
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 20.04.2010, 19:42
kuba16 napisał(a):Wyświetl post
ten Brozek to jest taka kaleka ze niedowiary. kazda jego sytuacja jest bledna, zamiast strzelac podaje, zamiast strzelac nad bramkarzem to muska pilke.
Nie sytuacja tylko decyzja
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 20.04.2010, 19:45
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
mnie martwi dlaczego Kirm nie gra przynajmniej tych 30-35 minut w meczu....
Do RPA i tak pojedzie.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 20.04.2010, 19:46
w ogóle jak patrze na Brożka to mi go żal, taki biedny jest, widać, że ma jakiś problem, nie ma tego błysku... ehh
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:16.