
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#181
|
|
gooooooooooooooooooooool Brozio
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#182
|
|
Brawo Małecki za asyste
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#183
|
|
Mały, już nie pierwszy raz zakręcił na skrzydle w tym meczu. Cieszy że boki jako tako grają, ale do ideału jeszcze daleko
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#184
|
|
Mówiłem już kiedyś,że kocham Małego ? ;p ;p
![]()
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#185
|
|
jeszcze ze 2 bramki i Głowe oraz Marcela do zmiany!
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#186
|
|
szczerze przyznam, że chyba po raz pierwszy w tym sezonie na prawdę jestem usatysfakcjonowany grą Wisły
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#187
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#188
|
|
Diaz jak zwykle w tym sezonie w "formie"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#189
|
Jak dla mnie najlepszy mecz zagralismy z Zagłębiem w Lubinie. ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#190
|
|
do 40 min z piłkarzy Slaska nasi robili .. nieudacznikow, robiac z nimi co chcieli.. przez co duzo fajnych akcji, ale tez sporo kombinacji .. i dlatego tylko 1-0, wiem, paradoks, ale ja tak to widzialem
Slask tylko raz zagrozil naszej bramce kiedy to Pawelek fantastycznie interweniowal pozostaje ich przycisnac na + Malecki i Lobodzinski... dobra gra skrzydlami
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 18:59.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#191
|
|
Pochwalić trzeba Łobo !!!
Na pewno lepiej wyglada nasza gra pressingiem to cieszy ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#192
|
|
Malecki niesamowicie sobie poczyna na tej lewej stronie. Dzisiaj jego dryblingi kwintesencja futbolu
![]() ![]() Tylko Wisła Ukochana Wisła
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#193
|
|
Bardzo słaba gra? Jaki ty mecz oglądasz? Ogarnij się chłopie i nie kompromituj.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#194
|
|
Łobo widać, że się stara i w ogóle. Ale jak tu być dobrym skrzydłowym, skoro on jest strasznie wolny!
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#195
|
a tak na marginesie to zaczyna się wszystko konsolidować, widać rękę Kaspra.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 20.04.2010 o godz. 19:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz
Offline |
#196
|
|
Jak ktos gada ze gramy slabo to juz chyba zapomnial jak "gralismy" jeszcze niedawno... Golym okiem widac juz ze Kasper naszym wtlukl do lbow ze maja grac klepa i po ziemi. Co prawda jest duz strat, ale niema w tym nic dziwnego, jak sie przez 2 sezony uskutecznialo wybijanie na chama pily to ciezko odrazu sie spowrotem przezucic na granie szybko po ziemi. W kazdym razie mi sie naprawde przyjemnie oglada mecz. Ladnie gramy, duzo klepiemy, Slask i duzo w tym zasluga naszych, tak trzymac!
![]() "WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#197
|
|
Pójść za ciosem i strzelić dwie brameczki
widzę, że ta przerwa dobrze zrobiła piłkarzom Gra jest dobra szczególnie skrzydłami ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#198
|
że po raz pierwszy jestes zadowolony..Szczerze to mecz nie stoi na najwyższym poziomie.. dzięki Bogu strzeliliśmy bramke, mam nadzieje że zdobędziemy 3 pkt przed tym waznym meczem w sobote. ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Member
Od: 03.2010
Offline |
#199
|
Co do samej gry - jest nieźle, ale zawsze może być lepiej. Cieszy odblokowanie się Pawła Brożka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#200
|
lepiej oglądajmy mecz ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#201
|
|
Cytat:
Nie ma to jak na wszystko narzekac i co by nie było to zawsze pisac ze jest sie najgorszym. **** wie komu ty kibicujesz. Co do Łobo to oczywiscie mniej strat niz zawsze ale kurcze jego gra opiera sie na graniu przy linii i jedynie wrzutkach. Wiem ze napewno ma takie zalozenia taktyczne ale moim zdaniem poniekad boi sie wejsc w srodek pola, oddac strzal czy cos. Raz w tym meczu zszedl do srodka, uderzyl i pilka prawie wyszla w aut ;/ masakra, moim zdaniem Łobo troszke odbudowal sie psychicznie ale nadal nie na tyle zeby wejsc do srodka i strzelic bo nadal sie boi ze znowu pilka przeleci 15 metrow od bramki. Szkoda chłopa bo napewno sie meczy z tym a i my nie mamy z niego pelnej satysfakcji. A mecz jak mecz, nie za dobry ale cieszy to ze przewazamy i Slask nie stwarza groznych sytuacji przy ktorych podnosi sie cisnienie. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#202
|
|
cisniemy..........nie strzelamy................ niewykorzystane sytuacje ............... oby nie
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#203
|
|
sędzia ty ku....
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#204
|
|
Głowacki sie popisal
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#205
|
|
I oto Głowacki w idiotyczny sposób zarobił żółtą kartkę. Nie zagra z Lechem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
#206
|
|
Głowa za głupie zachowanie nie zagra z Lechem :(
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#207
|
|
Diaz!!! Czy on zawsze musi zastawiać....:/
No i Głowacki pograł....:/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#208
|
|
Jedynym idiotą to tu był sędzia. Bo ja tu nawet faulu nie widziałem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#209
|
|
co można powiedzieć? Głowacki zachował się jak młokos... zero oleju w głowie! :/
|
|
|
|
Member
Od: 02.2006
Offline |
#210
|
|
nie ma to jak nadrabiac braki techniczne(gdyby mu pilka nie doskoczyla Malecki szedlby 1 na 1) rekami.
wiekszego idiotyzmu nie widzialem. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|