The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.04.2010, 11:00. Belgowie kpią z naszej tragedii


Belgijski dziennik kpi z katastrofy i polskich symboli

Rysunek satyryczny przedstawiający roztrzaskanego o ziemię orła, w tle z biało-czerwoną flagą i napisem "Orzeł wylądował" został opublikowany w belgijskiej gazecie "Gazet van Antwerpen".

http://www.gva.be/

Polska ambsada zaprotestowała przeciwko tej publikacji, jednak gazeta nie zamierza przepraszać.

- Co do interpretacji należy zgłaszać się do karykaturzysty - powiedział p. Pascal Kerkhove, redaktor naczelny "Gazet van Antwerpen" i podkreślił, że "rola redakcji ogranicza się do sprawdzenia, czy rysunek nie zawiera treści rasistowskich lub nie narusza dóbra osób prywatnych".




JEDZIEMY PO NICH !! - [email protected]
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.04.2010, 11:16
Bóg ich jeszcze za to pokara jeszcze my z ich tragedii będziemy się śmiać
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.04.2010, 11:17
Jak nie zamierza przepraszać skoro już przeprosiła...

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kacz...ure,nId,272668

troszke spokoju...
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.04.2010, 11:18
chyba właśnie nie o to chodzi, żenujące jest wyśmiewanie tragedii, każdej....
Marcinklon
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.04.2010, 11:18
pewnie gazeta pokroju faktu chce zwiększyć sprzedaż w kiepski sposób żerując na tragedii
Ohghnom wasz jeśli wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wy uważacie w aeroporcie my fiksujemy
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.04.2010, 11:45
To pół ****** z Belgii wiedzą jak wygląda polskie godło,że karykatura odniosła skutek?Zaskoczyliście mnie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.04.2010, 12:18
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Bóg ich jeszcze za to pokara jeszcze my z ich tragedii będziemy się śmiać
Naprawdę zniżył byś się do ich poziomu i śmiał z tragedii- jakiejkolwiek? o.O
Cóż... Belgia zawsze mi się dziwnym krajem wydawała i nigdy belgów nie lubiłam, a teraz... Pokazali po prostu jak bardzo są żałośni. I do tego jeszcze czarny orzeł.. ?! WTF?

*Marszałek*- czytam twojego posta i nie mogę zrozumieć...
OK.

Może i wiedzą, ale skojarzyć nie trudno. A to czy się pośmiali czy poczuli żenująco- tego nie wiadomo. Ja bym się cholernie wstydziła gdyby z mojego kraju coś takiego wyszło (na temat innego państwa oczywiście).
Ostatnio edytowane przez masterlag : 15.04.2010 o godz. 12:50.
Krakowska Wiślaczka!
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.04.2010, 12:26
masterlag napisał(a):Wyświetl post

*Marszałek*- czytam twojego posta i nie mogę zrozumieć...
Wyrażam zdumienie i podaje w wątpliwość to ,że przeciętny Belg wie jak wygląda polskie godło,i że taka karykatura odniosła jakikolwiek skutek. Oni tego nawet nie zrozumieli w większości.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 15.04.2010, 12:40
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Jak nie zamierza przepraszać skoro już przeprosiła...

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kacz...ure,nId,272668

troszke spokoju...
tak?

to pokaz mi to na stronie tego brukowca
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.04.2010, 15:21
co tu duzo mowic: **** im w dupe.
Niektorzy sa tacy tepi ze nie rozumieja co to znaczy niepowodzenie, porazka, tragedia. I mozna to przelozyc na kibicowanie. Smiejesz sie ze Wisła przegrala z Levadia, poczekaja chwile zaraz twoj klub X czy Y przegra z takim samym leszczem. Tak samo te barany. Jak w ogole mozna taka karykature zrobic :(( ale jak kiedys temu cwelowi ktos z rodziny umrze w wypadku to moze zrozumie ze zle zrobil
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
crapmaster
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2010, 15:37
Czy jest jakas stronka tego dziennika albo inna na ktorej mozna im zostawic mily komentarzyk?
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.04.2010, 15:40
a pierwszego posta czytałeś?
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.04.2010, 15:44
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Bóg ich jeszcze za to pokara jeszcze my z ich tragedii będziemy się śmiać
Śmieszny jesteś, typowy polaczek. Otrzymaliśmy współczucie i solidarność całego świata, ale ty z powodu jakiegoś szmatławca cieszyłbyś się gdyby tam się wydarzyło coś podobnego
Ostatnio edytowane przez Watts : 15.04.2010 o godz. 15:49.
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.04.2010, 17:36
Watts napisał(a):Wyświetl post
Śmieszny jesteś, typowy polaczek. Otrzymaliśmy współczucie i solidarność całego świata, ale ty z powodu jakiegoś szmatławca cieszyłbyś się gdyby tam się wydarzyło coś podobnego
Ano watts, MlodePokolenie...
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 15.04.2010, 18:55
Ciężko byłoby mi się wyśmiewać z jakiejśkolwiek tragedii, lecz smutne jest to gdy ktoś wyśmiewa się z mego kraju i to z takiej tragedii. Zdań jest wiele. Troche mnie zagotowało i ten post wczesniejszy w tym temacie jest troszku nie na miejscu. Sorry Winetou..
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 15.04.2010, 19:12
czekam na przeprosiny po belgijsku na stronie glownej tego szmatławca

i to im piszcie w mailach - ktos to moze tu przetłumaczyc po belgijsku?
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 15.04.2010, 19:25
niestety nie ma języka belgijskiego.... jest co najwyżej flamandzki, nederlandzki i francuski i którymś z nich przeważnie posługują sie Belgowie...
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.04.2010, 20:18
Ik wacht op een verontschuldiging in het Pools op de voorpagina - cisniemy na maila [email protected]
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 15.04.2010, 20:20
Nie po to 1 dywizja pancerna gen. Maczka ich wyzwalała, nie po to polscy żołnierze przelewali za nich krew, żeby teraz robić karykaturę z godła państwowego Polski. Buraki i tyle w temacie.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 15.04.2010, 20:21
A jakiej narodowości jest redaktor naczelny tego szmatławca ? Bo jeśli się okaże, że jest rodakiem np. Michnika to wcale nie bedzie dziwne.
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 15.04.2010, 21:10
Cytat:
Nie po to 1 dywizja pancerna gen. Maczka ich wyzwalała, nie po to polscy żołnierze przelewali za nich krew, żeby teraz robić karykaturę z godła państwowego Polski. Buraki i tyle w temacie.
Ale czy dla 90% ludzi w XXI wieku wazne jest to co Ty piszesz. Teraz wlasnie z ludzi sa tacy patrioci jak z koziej dupy trabka. Mlodzi ludzie w dupie maja historie swojego kraju, nie maja szacunku do hymnu, barw narodowych, ani do staszych ludzi ktorzy walczyli za nasz kraj i za inne kraje. Jakis kot zrobil karykature, ktory nie ma za chuja pojecia o tym co to jest patriotyzm i nie szanuje tego swiata, i taki kot ma na wszystko wyjebane a liczy sie dla niego tylko kasa i slawa ;/ - takich ludzi dorobil sie swiat w tych czasach
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:03.