The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Wyświetl wyniki ankiety: Real czy Barcelona?
Real 88 38,43%
Barcelona 127 55,46%
Remis 14 6,11%
Głosujących: 229. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2010, 22:09
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli jesteś muzumaninem to wpadasz do katolickiego kościoła i robisz sobie jaja np. z drogi krzyżowej? Ja bym tak nie zrobił, bo bym pomyślał że katolicy mają czas zadumy i to jest ich święto. Podobnie dzisiaj, większość ludzi jest smutnych po śmierci kilkudziesięciu ludzi, nieważne jakich przekonań politycznych, poprostu ludzi. Więc daruj sobie teksty z piwem i prywatnością. Poprostu zamknij buzię i swoją wolność i niezależność konsumuj w czterech ścianach a nie na ogólnodostępnym forum. Przepraszam za OT, ale mnie trzęsie jak czytam takie teksty. Bez odbioru bo szkoda czasu na głupie dyskusje.
Sam zacząłeś tę dyskusję więc miej pretensję do siebie. Porównanie z katolikami i muzułmanami całkowicie chybione, gdyż odnosi się do pewnej konkretnej grupy, zbierającej się w pewnym celu. Obywatele, to nieco bardziej skomplikowana grupa - jedni są muzułmanami inni katolikami, jedni są za Wisłą inni za Legią - proste. Widzisz ja z nikogo się nie śmieję i nikomu nic nie wytyczam. Szanuję każdego z osobna, podobnie jak i rozumiem to, co leci w TV i nie wymagam dziś głupich komedii. Zdziwiło mnie tylko to, co napisał kolega z Poznania. Czemu prywatna stacja, której płaci się niemałe pieniądze (tak de facto) miałaby zaniechać transmisji meczu... O przekonaniach politycznych też nic nie wspomniałem. Czy to by był Tusk, czy Kaczyński, jak wspomniałeś są to ludzie i każdego ludzkiego życia szkoda. Szkoda że ludzi tych było aż tylu, a część tak wybitna. Ale co, mam iśc kroić cebulę? A swoją prywatnością, cieszę się właśnie w swoim mieszkaniu. Co do forum, to jak słusznie przyznałeś jest ono ogólnodostępne i od wyrażania swoich opinii nie powstrzyma mnie Twoja wrażliwość i jej skutki - tu "aż trzęsienie".

Szczere pozdrowienia.

A co do meczu to ,wcale nie zawodzi. Spotkały się dwie świetne drużyny, stąd mało błędów, a stąd z kolei mało sytuacji pod bramkami.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 10.04.2010 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:04.