
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam
Offline |
#61
|
|
Taaaa w Śląsku nie ma super napadziorów i dlatego ma grać Burliga z Diazem. W Lechii za to jest niesamowita gwiazda, wielki talent, szybki jak błyskawica Tomasz Daaaawidowski!! Człowiek przez wszystkich na tym forum porównywany do kalek wszechczasów, uznany za najgorszy transfer Wisły w histori. Ten właśnie słaby piłkarz uciekał naszym obrońcom jak chciał i był niczym lecący pocisk, taranujący wszystko na swojej drodze!! I Wy macie czelność pisać że w drużynie rywala nie ma dobrych napastników? Na taką obronę jak widac Dawidowski starcza, to starczy każdy, powtarzam każdy grajek
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#62
|
|
Dawidowski we wszystkich meczach Lechii sprawia spore problemy obrońcom drużyny przeciwnej więc rafal777 to nie jest zbyt mocny argument. Wracając jednak do samego meczu ze Śląskiem to powinniśmy wyjść najmocniejszym składem i wg mnie to by było tak : Pawełek/Juszczyk-Alvarez Głowacki Marcelo Diaz-Mały Ba Jirsak Pi. Brożek-Hristow Boguski
Co do bramkarza to wg mnie obaj są na podobnym poziomie i o występie powinna decydować dyspozycja dnia. Obrona jak zwykle. W pomocy Łobo zostawiłbym na 2 połowe. Atak Brożek potrzebuje odpoczynku bo widać że nie wychodzi mu nic praktycznie. Boguski chyba wraca do formy a Hristowa nie sprowadzili chyba tylko po to by z ławki oglądał naszych rodzimych zawodników więc powinien dostać kolejną szanse przy słabej dyspozycji Brożka. W 60 minucie także myśle że Krzysiek Mączyński powinien wejść za Jirsaka. |
|
|
|
Member
Od: 10.2009
Offline |
#63
|
|
tak sie martwimy kogo wystawic na Slask, kogo oszczedzac na Lecha, a przeciez Kuchenni tez moga sie wykartkowac, wedlug moich obliczen, bazujac na 90minut.pl, to po trzy kartki maja Stilic i Gancarczyk, byloby bardzo milo z ich strony jakby zlapali z Ara po kartce, wszystko w rekach sedziow
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#64
|
|
Ja to bym chciał, żeby od początku grał Mączyński z tego co widziałem dotychczas wynika, że Jirsak jest po prostu kiepskim piłkarzem, a Krzysiek zawsze jak wchodzi to prezentuje się ciekawie. Fajnie by było go zobaczyć w większym wymiarze czasowym.
![]() Bogusław Cupiał napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: BF
Offline |
#65
|
|
No tak. Kasperczak moim zdaniem wystawi na Śląska: Juszczyk - Avarez, Burliga, Jop(Głowacki) Diaz - Łobo Mączyński Ba Piotrek - Mały Boguski(Brożek)
Wygrać trzeba. ![]() ![]() |
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#66
|
|
Podajemy informacje związane z goszczeniem naszych braci z Wrocławia.
Wszystkich zainteresowanych organizacją meczu ze Śląskiem informujemy: - Zbiórka kibiców Śląska została zaplanowana na godzinę 14.00 pod stadionem Wisły przy ul.Reymonta 22.Prosimy wszystkich fanów Śląska udających się na ten mecz własnym środkiem transportu o przybycie na parking pod stadion Wisły od strony restauracji "U Wiślaków". - o godzinie 14.30 nastąpi odjazd 7 podstawionych dla fanów WKSu autobusów MPK, które przewiozą Wrocławian pod stadion Hutnika. Autobusami podróżować będą tylko kibice Śląska,a wejście do nich będą miały wyłącznie osoby posiadające smyczki z kuponami na catering podczas meczu. - na stadionie dla wszystkich Wrocławian przygotowany zostanie darmowy catering. Postaramy się, aby dla kibiców Śląska było "wytyczone" specjalne stoisko. Prosimy ,aby kibice Wisły korzystali z innych stoisk. - po meczu pod stadion Hutnika podstawionych zostanie 10 autobusów MPK i do nich zapraszamy również wszystkich naszych kibiców,którzy nie mają transportu z Hutnika, a mają ochotę na wspólną zabawę z fanami Śląska.Pierwszeństwo skorzystania z autobusu mają oczywiście fani Śląska. Autobusy przewiozą wszystkich na Reymonta, gdzie dla gości z Wrocławia przygotowany zostanie darmowy poczęstunek, piwo. Wrocławian serdecznie zapraszamy do Krakowa, życzymy udanego pobytu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)
Offline |
#67
|
|
W tym meczu ( tak samo, jak w każdym następnym ) interesują nas 3 punkty. To oczywiste. Z tą obroną to nie przesadzajmy, musimy w tym spotkaniu zagrać pełnym składem. Wiem, że są insynuacje, że sędzia nas wykartkuje, że kolejny mecz z Lechem itp. Ale na Śląsk, który nie będzie się przed nami kładł musimy mieć optymalną 11. Obstawiam 2:1 dla nas.
![]() |
|
|
|
Member
Od: 03.2010
Offline |
#68
|
|
Moim zdaniem skład na mecz ze Sląskiem powinien byc następujący
Juszczyk - Alvarez , Głowacki, Diaz, Pi. Brożek - Małecki, Ba, Jirsak, Kirm - Boguski, Christow. Wisełko - Tylko zwycięstwo !!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)
Offline |
#69
|
|
kasy z biletami beda otwarte czy zarzad znow probuje za wszelka cene zmniejszyc frekwencje na Wisle? moze kiedys do nich dotrze, ze niektorzy nie maja opcji kupic biletu w tyg.? nie mowie o sobie, ale pare setek takich kibicow jest
![]()
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2007
Offline |
#70
|
|
Trzeba grać wszystkimi dostępnymi źródłami. Bo coś czuje że nasi gwiazdorzy nie będa mieli za wielkiego ciśnienia na ten mecz i może się skończyć remisem . Trzeba trzymać bezpieczną przewagę kosztem Marcelo czy nawet Głowackiego.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2009
Offline |
#71
|
|
Myslę ,że dobre zestawienie defensywy, bo w przypadku kartki dla Arka ,na Lecha przynajmniej Marcelo będzie. Ale jeśli chodzi o Hristova , to wolę jednak żeby w tym ataku stał i nic nie robił Broziu niż ten Hristov..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#72
|
Jak oni nie maja cisnienia na ten mecz to niech wogole nie graja ... takich rzeczy nawet nie biore pod uwage .. meczy jak tak malo ze kazdy musi byc na 100% ,bo szczescia jak w Warszawie miec juz nie musimy a Amikowcy tylko sie czają zeby nas wyprzedzic. Ja bym jednak z obroną nie kombinowal ,bo jak damy ciala ze Slaskiem to mecz z Amika bedzie nerwowy a wtopa moze byc oplakana w skutkach. W kazdym razie Heniek jest na tyle doswiadczony ze nich decyduje ,my skladu nie ustalamy ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)
Offline |
#73
|
|
TYLKO WYGRANA!!!!!
Koniec przekazu. ![]()
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#74
|
|
Nie ma co kombinować. Trzy punkty ze Śląskiem są łatwiejsze niż trzy punkty z Lechem i nie możemy sobie pozwolić by ich nie zdobyć. Najsilniejszy skład i do boju!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#75
|
|
Wisła Kraków: pokonać Śląsk, który wiosną w gościach nie przegrywa
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...-nie,id,t.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: BF
Offline |
#76
|
![]() |
|
|
|
Member
Od: 04.2009
Offline |
#77
|
|
Nie ma co kombinować. Niech grają Marcelo i Głowa. Mistrzostwa nie zdobywa się w meczach z Lechem i Legią, tylko w meczach ze słabszymi drużynami. Teraz najważniejszy dla nas jest s Śląsk, przecież oni nie przyjadą razem z kibicami do Krakowa napić się piwa. O Lechu będziemy myśleć po zakończeniu meczu ze Śląskiem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#78
|
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#79
|
|
jezeli jutro wygramy to z Lechem gramy o mistrza
(jeżeli wygramy).![]()
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow... i tak jest od stu lat. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#80
|
|
Śmiem zaryzykować, że dokładnie na odwrót - jeżeli jutro stracimy punkty to dopiero wtedy gramy z Lechem o mistrza
![]() ![]()
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#81
|
ale jak jutro wygramy to Kuchenki nie beda nam siedziec na plecach tylko beda te 4 pkt. mamy wygrac i mam nadzieje ze nasi widzac sytuacje i wygrana Amiki spreza sie na Slask podwojnie. na trybunach przyjazna le na boisku walka i jeszce raz walka. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#82
|
|
Zaczynają mnie niepokoić pomysły naszego trenera na zestawianie zespołu.
Już zmiany które zrobił Kasperczak w meczu z Polonią wzbudziły we mnie wiele wątpliwości. Zostawił ledwo człapiącego Ba zdjął Piotrka. Teraz również nie podoba mi się zapowiedź zestawienia naszego środka Ba z Jirsakiem – kto tu będzie ofensywnym a kto defensywnym pomocnikiem ? Obaj to nie są wojownicy mogący zdominować środek. Czy nie można cofnąć Piotrka na obronę, Diaza dać na środek do pary z Ba a na lewej flance wpuścić Kirma, który chyba jednak lepiej czuje się na lewej niż prawej. Ale chyba boss przywiązał się do pomysłu że po prawej Piotrek z tył Diaz i nic tego nie zmienia a szkoda. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#83
|
|
W takim ustawieniu środka pomocy widzę ogromne zagrożenie sprokurowania kartek dla Marcelo i Głowackiego.Kto powstrzyma kontry Śląska w postaci prostopadlych podań,skoro wolny Ba i nie mający o tym zielonego pojęcia Jirsak to defensywne atrapy Sobola?W roli dramatycznych strażaków będą musieli występować nasi stoperzy,a wtedy przynajmniej o 50% wzrośnie szansa dla sędziego,by ich czymś obdarował.
|
|
|
|
Member
Od: 08.2009
Offline |
#84
|
|
http://krak.tv/kategoria-9,film-1251.html trenejro raczej optymistą przed meczem. Na konfie wydaje się być spokojny o wynik
![]() |
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Offline |
#85
|
|
myślę, że Głowa z Marcelo muszą zagrać dziś. Nie ma innej opcji. A jeżeli wynik będzie spokojny to jednego z nich można zmienić. Nie ma co kalkulować. Teraz każdy mecz jest o mistrzostwo. I co z tego jeśli wyjdziemy pełnym składem na lecha i wygramy jak, przegramy ze Śląskiem w innym składzie. Henry jest doswiadczony wie co robi. ELO
![]()
"Mocy przybywa, nie ma co ukrywać"
![]() "... i gdyby nie Ona świat mógłby się zatrzymać..." |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#86
|
|
Brozek by nam sie przydal w formie na Lecha. Mam nadzieje ze wyjdzie po przerwie i huknie 3 bramki
![]() ![]()
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow... i tak jest od stu lat. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#87
|
|
jaki skład obstawiacie dzis na Śląsk
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty
Offline |
#88
|
|
Chyba nie będzie dziś meczu....
![]()
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#89
|
|
bardzo możliwe.... ciekawe jak z LM mężczyzn w Łodzi... i innym rozgrywkami....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#90
|
|
Jest duże prawdopodobieństwo że nie będzie, chyba że przezyją.
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|