
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 03.2010
Offline |
#11
|
|
Oto kilka fotek i relacji z tego wielkiego wydarzenia
http://sportowepodhale.pl/index.php?s=tekst&id=1943 http://www.adamowski.com.pl/categories.php?cat_id=410 http://foto.podhale.pl/news/1885/index.php http://tygodnikpodhalanski.pl/www/in...2&str=1&str=11 Cracovia na kolana, jak to się mówi, nawet nie zdążyli pierdnąć a dostali cztery mecze w plecy. Wystarczy poczytać ich forum, jacy byli pewni siebie. Miał być spacerek, bo Podhale zmęczone. Po pierwszym meczu mówili, że Podhale miało farta i w następnym to już na pewno nie wytrzymają kondycyjnie. Z meczu na mecz cwaniactwo i pewność siebie forumowych chuliganów umykały, aż wreszcie zatkało ich totalnie. Pseudo gwiazdeczki, najemnicy, leśne dziadki. Mistrzem Polski znów została polska drużyna, a nie jakieś pasiaste nie wiadomo co. Pozdrowienia dla Wisełki. |
|
|