The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wislak_92
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.02.2009, 12:40
gelu napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś, jaki jest plan treningów Wisły w tym tygodniu?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Obawiam się, że w tym tygodniu już nie będzie treningów.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki". - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
gelu
Junior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.02.2009, 14:07
Sorry, chodziło mi o następny tydzień :|
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 02.04.2009, 23:18
Wie ktoś jak jutro(dzisiaj) trening?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Overmars
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 28.04.2009, 07:20
o której jest dzis trening
Odpowiedz cytując
Ewka_1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 04.06.2009, 19:43
Treningi jeszcze są czy piłkarze już mają wakacje?
"When there's no more room in Hell, the dead will walk the Earth."
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 04.06.2009, 20:18
Ewka_1906 napisał(a):Wyświetl post
Treningi jeszcze są czy piłkarze już mają wakacje?

Piłkarze mają wolne
Odpowiedz cytując
__michal123223
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 18.08.2009, 19:48
Witam

będe od srody do piatku w Krakowie to pomyslalem ze fajnie byloby zobaczyc trenin wisełki orientuje sie ktos o ktorej godzinie? i w jakim miejscu, na jakims bocznym boisku kolo stadionu

Z góry dzięki za odpowiiedz
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 22.11.2009, 23:44
Może by się tak wybrać na najbliższy trening naszych profesjonalnych gwiazd jakąś większą ekipą...?

Wiadomo gdzie (pewnie boczne boisko) i kiedy takowy się odbędzie?
Odpowiedz cytując
PowerWiślak123
Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 23.11.2009, 00:16
Nie stosujmy zabrzańskich metod, Górnik skończył ligę niżej po akcji "kibiców". To, że dzisiaj zesrali mecz nie znaczy, że trzeba od razu wprowadzać zwyczaje libijskie gdzie po słabym meczu piłkarzy się inwigiluje i prześladuje. Na trening można iść ale nie w celu stwarzanie opresyjnej sytuacji.

"Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie, są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
ROMAN DMOWSKI
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 23.11.2009, 19:49
Jestem za pojawieniem się na treningu. Oczywiście nie chodzi o jakieś wbijanie na boisko treningowe z nożami, no bez jaj. Ale myślę, że warto się pokazać większą liczbą. Niech czują naszą obecność, trzeba jasno pokazać że nie podoba nam się to jak hańbią dobre imie klubu. Najwyższy czas pokazać że słodkie pierdzenie po meczach i ciągłe przepraszanie nas nie interesuje, tu trzeba zmian, radykalnych zmian.
Bo jak tak dalej pójdzie to co zrehabilitujemy sie z Odrą () i potem znów będzie to samo słodkie pierdzenie i przepraszanie po meczu z Ruchem? No chyba, że to już będzie za tydzień... ;/
Kiedy ostatnio przegraliśmy z rzędu 3 mecze? Skorża bije wszystkie możliwe rekordy, kilkanaście lat bez porażki z Lechem i Legią u siebie, 50lat z Cracovią to już historia. oby nie udało mu się ustanowić kolejnego.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 23.11.2009, 19:55
PowerWiślak123 napisał(a):Wyświetl post
Nie stosujmy zabrzańskich metod, Górnik skończył ligę niżej po akcji "kibiców". To, że dzisiaj zesrali mecz nie znaczy, że trzeba od razu wprowadzać zwyczaje libijskie gdzie po słabym meczu piłkarzy się inwigiluje i prześladuje. Na trening można iść ale nie w celu stwarzanie opresyjnej sytuacji.
Ale oni nie przegrali zwykłego meczu tylko derby! A wcześniej dostali oklep od Legii, Lecha i Levadii. Dość klepania po plecach! Gwiazdorzy wielcy... w dupach im sie od kasy poprzewracało i nawet nie mają ochoty biegać w derbach...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 23.11.2009, 19:58
Jestem za wpadnięciem na trening. Nie chodzi mi o jakieś akcje ostre, ale stanowcza. męska rozmowa powinna się odbyć. Rozmowa kulturalna, ale męska i stanowcza. Najlepiej w tym tygodniu jeszcze.
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 23.11.2009, 20:03
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Ale oni nie przegrali zwykłego meczu tylko derby! A wcześniej dostali oklep od Legii, Lecha i Levadii. Dość klepania po plecach! Gwiazdorzy wielcy... w dupach im sie od kasy poprzewracało i nawet nie mają ochoty biegać w derbach...


Bo oni myslą ze i tak kibice ich kochają

zatracili sie w swojej zajebistości i trwaniu w przekonaniu ze są bozyszczami tłumów.

a jak juz to bylo kiedys napisane

'licze ze kiedys obsluzą mnie w Mc"Donaldzie"
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 23.11.2009, 20:07
proponuję też zrobić zbiórkę na lekarza światowej klasy. Może znajdzie się jakiś fachowiec, który uwolni Łobodzińskiego z zajebania
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 23.11.2009, 20:09
Grube akcje przyniosą moim zdaniem odwrotny skutek sportowy.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 23.11.2009, 20:11
E tam. Moim zdaniem oni nie zasługują na noszenie koszulek z Białą Gwiazdą na piersi (mimo iż jest ona otoczona SA ). Przynieś im zwykłe T-shirty za piątaka i proszę bardzo, niech dalej sobie "trenują". . . I można to załatwić kulturalnie, bez jakiś krzyków czy coś. W końcu jakiś czas na treningach jest chyba otwarty, czyz nie?
Ale prosze bardzo panowie- możecie iść na stanowczą męską dyskusję, tylko do nich to nie trafia chyba żadne słowa.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 23.11.2009, 21:09
Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
proponuję też zrobić zbiórkę na lekarza światowej klasy. Może znajdzie się jakiś fachowiec, który uwolni Łobodzińskiego z zajebania
Podejrzewam, że to u niego wada wrodzona, lekarz nic tu nie poradzi
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 23.11.2009, 23:28
Gwoli ścisłości, nie miałem na myśli żadnych "grubych akcji", pojawienia się zakapturzonych jegomości ze sprzętem itp. Zejdźmy na ziemię

Do rzeczy: nasze gwiazdy wydaje się, że nie czują oddechu rywali na plecach, nie robi na nich wrażenia obecność kibiców na trybunach. Może zatem wrażenie zrobią kibice, którzy przyjdą na trening i nie będą odgrodzeni metrami zasieków. Może warto zachęcić (zmusić) kopaczy do zostania po treningu.

Moim skromnym zdaniem oni są zagłaskani wiecznym "nic się nie stało" oraz "czy wygrywasz czy nie". Absolutnie nie twierdzę, że to źle iż wrzucamy tego typu przyśpiewki - przeciwnie, to piękna sprawa. Ale czy naszą miłość i wierność deklarujemy piłkarzom, piłkarzom, którzy plamią honor naszego klubu...? Levadia, Super Puchar, Lech, Legia, Cracovia - wiemy co dla nas znaczyły te mecze. A który rozstrzygnięto na naszą korzyść?! O którym możemy powiedzieć, że piłkarze Wisły zrobili WSZYSTKO CO BYŁO MOŻLIWE aby wygrać?! Przecież widzimy jak to wszystko wygląda, widzimy jaka jest atmosfera, jakie wzajemne podejście do siebie zawodników, a później po meczu komentarz: "to nie prawda, że brakło ambicji", "przynajmniej liga będzie ciekawsza", "możemy tylko przeprosić" - nóż się w kieszeni otwiera. Cały ten sezon, to jest kpina, pasmo kompromitacji z okresem przepraszania za owe kompromitacje. Była Levadia i Super Puchar po czym ładne pasmo zwycięstw. Niestety Legia i Cracovia nastąpiły po sobie. I jak teraz panowie piłkarze mają nas przeprosić? Z Odrą W.? Wolne żarty. A swoją drogą, to chyba i tak nikt już się nie spodziewa jakiejś eksplozji chęci i umiejętności w tym meczu.

Nie ma sensu organizować jakiejś akcji. Spontaniczny ruch kibiców i tyle. Wystarczy tylko się dowiedzieć kiedy odbędzie się trening. Pogoda jest ładna, wolne od szkoły co poniektórzy zapewne chętnie sobie zrobią, może ktoś ma wolne od roboty i taka akcja może być alternatywą dla wyjścia do Biedronki. Niektórzy pewnie ani się nie uczą ani nie pracują
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 23.11.2009 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując
muuzyk93
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 07.01.2010, 23:39. treningi
Witam !
Mam pytanie gdzie aktualnie i w jakich terminach i godzinach odbywają się treningi Wisły... pytam ponieważ chciałbym zdobyć podpisy na koszulce którą chciałbym dać na urodziny przyjacielowi który jest wielkim i oddanym fanem Wisły.
Z góry dzięki i pozdrawiam
Odpowiedz cytując
rafalczyzyny
Junior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 09.01.2010, 12:03
o ktorej jest planowany trening we wtorek?
Odpowiedz cytując
rafalczyzyny
Junior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 11.01.2010, 10:33
wiadomo o ktorej trening?
Odpowiedz cytując
BoBaSbK
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 02.03.2010, 23:26
Kiedy mają trening na Hutniku , aby zapoznali się z murawą oraz z oświetleniem ?
TS WISŁA KRAKÓW !!
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 02.03.2010, 23:36
z pewnością w czwartek popołudniu
Odpowiedz cytując
pawelko
Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 03.03.2010, 20:37
O której godzinie w czwartek jest przewidziany trening na Hutniku
Czy będzie można wejść na ten trening
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 05.03.2010, 23:28
Kiedy najbliższy trening? Na Hutniku czy na Wiśle?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 05.03.2010, 23:33
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Kiedy najbliższy trening? Na Hutniku czy na Wiśle?
Powinien być jutro, w kamieniołomie na Skałkach Twardowskiego.
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując
MACIEKWISLAK87
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 15.03.2010, 21:45
Hej. Czy ktoś wie może o której godzinie jutro będzie trening Wisły? Bardzo proszę o informacje. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 16.03.2010, 00:58
jutro to o 6 rano wsiadają do pociągu do Gdańska
Odpowiedz cytując
MACIEKWISLAK87
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 18.03.2010, 16:01
Hej a jutro o której trening? Wie ktoś? pzdr
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 18.03.2010, 16:07
Kasperczak wie A trening pewnie będzie na Hutniku
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.