
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
| Wyświetl wyniki ankiety: Ile medali zdobęda Polacy w Vancouver? | |||
| Jeden |
|
10 | 4,00% |
| Dwa |
|
37 | 14,80% |
| Trzy |
|
55 | 22,00% |
| Więcej niż trzy |
|
136 | 54,40% |
| Żadnego |
|
12 | 4,80% |
| Głosujących: 250. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#11
|
|
Z lekkim opóźnieniem ale:
Wyczyn Małysza naprawdę niesamowity! Cały sezon bryndza a w najważniejszym momencie...SUPER, wielka klasa zawodnika i trenera. Sikora miał dużo pecha ale i tak po czasach biegu sądząc to nie jest najlepiej. Ja nie wiem jaki jest sens wysyłać zawodnika jak z góry wiadomo że nie ma szans nawet na miejsce w dwudziestce... Pomijam Szczurka i panczenistów, akurat ich nie oglądałem ale patrząc na miejsca w PŚ to nie ma się co dziwić. Natomiast oglądałem wypowiedzi naszych pozostałych skoczków i uważam że wszystkich powyżej 20 lat to się powinno wywalić z kadry. Taki Stoch, niby talent ale od ilu to już lat. I po 27 miejscu (i to przy limitach zawodników z poszczególnych krajów) mówi że skok był dobry, tylko za bardzo poszedł do przodu...A poza tym to pogoda go wydudkała. Na to ja nie mam słów Niech skaczą 17 latkowie, którzy zaczynali po zwycięstwie Małysza w TCS.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 15.02.2010 o godz. 14:16.
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|