
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Los Angeles, CA
Offline |
#1
|
|
Kto wg Was powinien wygrac, a kto (wg pilkarzy glosujacych) wygra?
PIŁKARZ ROKU * Paweł Brożek (Wisła Kraków) * Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) * Robert Lewandowski (Lech Poznań) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) * Mariusz Pawełek (Wisła Kraków) * Wojciech Skaba (Legia Warszawa/Polonia Bytom) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Manuel Arboleda (Lech Poznań) * Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków) * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Maciej Iwański (Legia Warszawa) * Sławomir Peszko (Lech Poznań) * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) * Patryk Małecki (Wisła Kraków) * Artur Sobiech (Ruch Chorzów) TRENER ROKU * Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów) * Maciej Skorża (Wisła Kraków) * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Zbigniew Cieńciała (Sport) * Marek Gilarski (Przegląd Sportowy) * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Mateusz Borek (Polsat) * Marcin Rosłoń (CANAL+) * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lech Poznań * Lechia Gdańsk * Ruch Chorzów BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) * Paweł Gamla (Piast Gliwice) * Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław) * Marcin Kikut (Lech Poznań) * Adam Marciniak (Górnik Zabrze) ![]()
Kto chce, szuka sposobów
Kto nie chce, szuka powodów |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Gdów
Offline |
#2
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Paweł Brożek (Wisła Kraków) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY - NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY - PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) (brakuje tu bramki Kirma) |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Maciej Skorża (Wisła Kraków) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU *Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 09.12.2009 o godz. 20:32.
![]() WISŁA TO MY !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#4
|
|
wg mnie:
PIŁKARZ ROKU * Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * nie kojarze gości NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Adam Marciniak (Górnik Zabrze) |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#5
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Maciej Skorża (Wisła Kraków) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Adam Marciniak (Górnik Zabrze) |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#6
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Maciej Skorża (Wisła Kraków) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Adam Marciniak (Górnik Zabrze) |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#7
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) - jeden z nielicznych Polaków który strzela bramki i w miare sobie radzi w zagranicznej lidze ![]() NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) - tu chyba nie ma wątpliwości, Pawełek i Skaba to chyba jakiś żart a nie konkurencja NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Artur Sobiech (Ruch Chorzów) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Mateusz Borek (Polsat) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) Tutaj nie mam typów - po prostu nie pamiętam bramek... |
|
|
|
I am what I am
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.
Offline |
#8
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Maciej Skorża (Wisła Kraków) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Marek Gilarski (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Mateusz Borek (Polsat) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline |
#9
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Maciej Skorża (Wisła Kraków) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Mateusz Borek (Polsat) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) * Paweł Gamla (Piast Gliwice) * Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław) * Marcin Kikut (Lech Poznań) * Adam Marciniak (Górnik Zabrze) |
|
|
|
Member
Od: 04.2009
Offline |
#10
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#11
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Marcin Rosłoń (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lech Poznań BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Paweł Gamla (Piast Gliwice) ![]()
Habemus Dubletum
LEG14 White Star Awards w kategorii: Innowierca roku 2009 Innowierca roku 2011 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#12
|
|
Trener Roku
Stefan Majewski ! Za to co zrobił powinien dostać Oskara, niestety Lewicki z Komisji Licencyjnej spierdzielił jego robotę ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#13
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY *Brak ![]() NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Marcin Rosłoń (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław) |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline |
#14
|
|
Te oscary dotyczą wiosny i jesieni, czy tylko jesieni? Napisalem to juz w innym temacie, bo tego nie zauwazylem, ale napastnika wg mnie nie powinien zostac zaden z nominowanych, Brożek miał kontuzje i potem słabo grał, Lewandowski wiosne miał tragiczną, a Niedzielan to taki wyskok w kilku meczach..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#15
|
|
Ogarnijcie się z tym Tuzimkiem, to pospolity grafoman, jak dostanie oscara to z podniecenia napisze jeszcze kilka felietonów o tym, jak to rozmawiał z pomnikiem Jezusa w Rio. Albo udzieli nam kolejnych rad jak żyć. W ogóle kategoria dziennikarz prasowy jest śmieszna biorąc pod uwagę poziom i profesjonalnizm dziennikarstwa sportowego w Polsce.
Zresztą nie tylko kategoria dziennikarz sportowy jest denna. Przyznawanie jakichkolwiek wyróżnień, nagród, nie wspominając o oskarach, którymi z definicji nagradza się tylko dzieła wybitne jest żenujące przy poziomie naszego futbolu. Taka gala, zorganizowana zapewnie z wielką pompą, tylko zniekształci obraz polskiej piłki, który bynajminej różowy nie jest. Po co nazywać szambo perfumerią ? Jeden z drugim piłkarzyna poczuje się jeszcze większą gwiazdą, pozdrowi i podziękuje poł milionowi osób ze sceny, ale ja się pytam po co ta szopka ? Zamiast siedzieć cicho, żeby nikt na świecie nie zauważył tego, że mistrz 40 milionowego kraju odpada z mistrzem Estonii w eliminacjach LM bawimy się jeszcze w Oscary. Doceniam C+ za starania i wkład w rozwój Ekstraklasy ale z przyznawaniem jakichkolwiek nagród to grubo przesadzili. Czy w Premiership czy Primiera Division organizuje się takie gale? Nie. Więc może najpierw sprawmy, żeby mecze w Ekstraklasie stały na jakimś wyższym poziomie niż buraczano-żenujący, a poźniej przyznawajmy za to wyróznienia. Bo taka kolejność jest chyba logiczna..
Ostatnio edytowane przez fialo : 09.12.2009 o godz. 23:02.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#16
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) chociaż w nominacjach brakuje mi Astiza zamiast Głowy NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY --- NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Ruch Chorzów dałbym Lecha, ale atmosfera we Wronkach zadecydowała BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) musiałbym sobie je przypomnieć
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 10.12.2009 o godz. 19:54.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#17
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY *Brak NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Mateusz Borek (Polsat) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#18
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Arek Głowacki (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brozek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (Canal+Sport) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lech Poznań BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Paweł Gamla (Piast Gliwice) ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#19
|
|
Dla mnie nieporozumieniem sa te bramki...
jest tam głowka Lewandowskiego czy strzal po ziemi chyba Trytki..nie ma np gola z 35 metrow Kirma... niewiem kto i na jakisch zasadach ustalał i wybierl te bramki ,polowa wogole nie nadaje sie do tej kategorii. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#20
|
|
dla mnie nieporozumieniem jest ten plebiscyt kiedy nasza piłka leży,leją nas już praktycznie wszyscy i do tego ten cały skorumpowany pzpn (Lato,Kręcina,Piechniczek).Ludzie z innej epoki żyjący realiami sprzed 30-40 lat.Jedynie Jeleń sie wyróżnił w tym beznadziejnym piłkarsko dla nas roku
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.12.2009 o godz. 10:33.
|
|
|
|
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom
Offline |
#21
|
|
Franek Smuda trenerem roku, jasne. Pewnie za tego mistrza na którego szedł z Lechem. Szkoda, że nie doszedł
a co do bramki to obejrzałem wszystkie i oczywiście rzecz gustu ale ten Marciniak (chciał, nie chciał) konkretnie przylutował. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303
Offline |
#22
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * NIE MA NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU *Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) ![]()
Feci quod potui faciant meliora potentes
|
|
|
|
Banita
Od: 03.2009
Offline |
#23
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Kamil Tecmer NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Gila=\[/ (Kupa Rakowiec) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY *Brak ![]() NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Marcin Rosłoń (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław) |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.
Offline |
#24
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#25
|
|
Jakim sposobem trenerem roku ma byc Smuda ?!
Przerznal MP, dlugo byl bezrobotny a reprezentacja Polski to jakies 2 nic nieznaczce sparingi ? ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Los Angeles, CA
Offline |
#26
|
|
piłkarze mogą go docenić choćby za sukcesy w UEFA + poprawienie gry Zagłębie + mimo wszystko za samo zostanie selekcjonerem... to jest ogólnie ważne, że piłkarze wybierają
![]()
Kto chce, szuka sposobów
Kto nie chce, szuka powodów |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#27
|
Kolego, oceniany jest rok 2009, a w tym roku Smudy sukcesem jest dobre 45min z Udinese - to w kontekscie pucharow. A czym jest poprawa gry Zaglebie w porownaniu z np. gra Polonii Bytom i praca jaka tam wykonano ? Czy Ruchu Chorzow ? (ale tu akurat Fornalik jest) Generalnie Smude wsadzono bo faktycznie ciezko kogos trzeciego do Skorzy i Fornalika dokoptowac. Tzn ciezko z ekstraklasy, bo w 2. lidze by sie pewnie ktos znalazl. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#28
|
|
Smuda tam jest za PP.
Jak dla mnie to na piłkarza roku w miejsce Brożka powinien być Małecki. Nasz najlepszy zawodnik, znakomita w jego wykonaniu runda wiosenna dała nam MP. Teraz dalej pokazuje, że świetne mecze są u niego na porządku dziennym. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#29
|
|
dla mnie piłkarz roku to Marcelo.
Dlaczego publiczność Lecha niby jest brana pod uwagę. Przeciez grali we Wronkach i szału nie robili. Miast nich winna byc Jadźka ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: D.T.
Offline |
#30
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Maciej Skorża (Wisła Kraków) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY Nikt, możę wyróznienie tylko dla B. Iwanowa za ostatni felieton "ultrasi a kołnieżyki" NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław) Co do nagrody Publiczność roku, skoro już C+ daje taką nagrodę a na swojej antenie czesto pokazuje mi.n zakazane oprawy z użyciem pirotechniki, przy aplauzie komentatorów, to możę by jakoś poparł właśnie tych kibiców a nie np. stanowisko Waltera z całego tego okrągłego stołu. ![]() ![]() Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|