The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rainha
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.12.2009, 17:13. Internet Football Quiz - Spokojnie, nie tak jak myślicie ;)
Witajcie WSZYSCY Fani Piłki nożnej nawet nie posiadający ogromu wiedzy piłkarskiej.

Co to jest IFQ?

Internet Football Quiz, jest rozgrywką, która polega na odpowiadaniu na pytania z zakresu wiedzy o pilce noznej. W sposób mało wyrafinowany można powiedzieć, że jest to swego rodzaju symulacja gry w piłkę nożną, w której spotykają sie dwie drużyny skladające się z sześcioosobowych skladów (plus rezerwowi). W grze tej - jak w rzeczywistosci - jest sędzia, który jest rownież autorem pytań zadawanych w danym meczu. Mecze odbywają się na chatach Polchatu lub Gazeta.pl. Drużyny grają ze sobą w ramach rozgrywek ligowych.

Zasady gry

Mecz IFQ rozegrywany jest w nastepujący sposób:

Obie drużyny przedstawiają składy swych drużyn (6 graczy podstawowych i 2 rezerwowych)W meczu gramy na 15 tzw. odslon. W każdej odslonie startują 4 osoby - ich sklad przedstawia sędzia techniczny, który obsluguje program meczowy(nie ma biegow nominowanych, każdy odpowiada na pięć pytań). W trakcie meczu można dokonać maksymalnie dwóch zmian w zespole z tym, że zawodnik który opuscił plac gry nie moze powtornie juz na niego powrócić. Wszelkie protesty do sędziego może składać tylko trener drużyny lub jej przedstawiciel( zawodnicy jeśli mają jakieś pretensje do sędziego wysyłają je przez priv do trenera, a ten wedle uznania interweniuje lub nie jeśli uzna, że to nie jest konieczne).Zeby przystąpic do meczu druzyna musi mieć przynajmniej czterech zawodnikow w skladzie.

No więc tak to własnie wygląda. Przykladowy link do meczu ligowego 3 ligi:http://uploader.ifq.pl//files/Sezon%...00-2%20Pn.html

Jak widać niektóre pytania są naprawdę łatwe a są i jeszcze łatwiejsze także nie obawiajcie się o poziom. Jeśli nie jesteście pewni sprawdzimy to w meczu sparingowym. Dodatkowo powiem że na mecze drużyna tworzy konferencje na gadu gadu gdzie zawodnicy którzy nie jadą w obsadzie podpowiadają tym co w danej chwili odpowiadają.

Jestem na etapie tworzenia takiej drużyny i samych krakusów akurat udało mi się znaleźć i to jeszcze Wislaków także też byłoby fajnie po jakimś meczyku Wisły np. Kosza spotkać się w domu na meczy IFQ.

Co do czasu to się nie obawiajcie . Mecze ligowe zazwyczaj odbywają się w niedzielę między 20-21:30

Jeśli jest ktoś chętny lub ma pytania piszcie w tym dziale zostawiając gg lub do mnie na gg: 1395794.

POWTARZAM ŻE JEST TO 3 LIGA WIĘC BARDZO ŁATWE PYTANIA! Liczę na Was!
Ostatnio edytowane przez rainha : 01.12.2009 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.