
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: BIEZANOW NOWY / CHICAGO
Offline |
#1
|
|
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo przezywam mecze. Wszczegolnosci te o wielka stawke z lechem, legla czy craxa. Ten sezon niestety nie dal nam wiele do radosci w tych meczach, i tydzien caly byl zj.... za kazdym razem. Juz kilka telefonow bylo wymienianych :(
Napewno kazdy jest ostro wk..... za kazdym razem. Teraz pytanie jest jedno. Co wtedy robisz, i jak mozna zlosc kibicowska wyladowac zeby czlowiek normanlnie funkcjonowal... ![]()
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE [SIZE=3][COLOR=#000080][URL |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: BIEZANOW NOWY / CHICAGO
Offline |
#2
|
|
Ja na przyklad wylaczam telefon i chodze wk.... caly dzien palac kilka paczek fajek.
Czasami wyskocze na silownie zlosc wyladowac albo ide spac.... ![]()
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE [SIZE=3][COLOR=#000080][URL |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline |
#3
|
|
W sumie ja powiem od siebie że jakiegoś konkretnego sposobu nie mam, ale tak samo przezywam wszystkie mecze szczególnie te z odwiecznymi rywalami o najwyższą stawke i po takim przegranym meczu jaki np. miał miejsce w niedziele to normalnie mnie ch.j strzela...nie wiem co mam z soba zrobić, cały tydzień spierd..ony, wszystkiego mi się odechciewa i ogólnie nastrój fatalny.Po samym meczu to mam ochote coś rozpie..olic ale się staram powstrzymywac ale złość jest wtedy nie do opisania z nikim mi się nie chce gadać i wszystko mnie w****.a.Jestem ciekaw czy Nasi piłkarze wiedzą co My czujemy po takim meczu i jak nas to potrafi zdołować, że tak powiem.To jakaś fanatyczna depresja po meczowa...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.
Offline |
#4
|
|
"Jak wygramy to się schlamy, jak przegramy też się schlamy"...
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły
Offline |
#5
|
|
wódka!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
jeszcze pare lat temu zapewne przezywalbym to bardzo(Np po przegranym meczu z Lazio nie bylem 2 dni w szkole
A co robilem po przegranym meczu? Pogralem sobie na mojej gitarze basowej ![]()
Ostatnio edytowane przez LAB : 24.11.2009 o godz. 12:20.
![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#7
|
|
zamykamy temat który tu nie ma sensu
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|