
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
na 3 mecze przed koncem roku to chyba nie zwolnia Skorzy tymbardziej ze mieli mu przedluzac umowe w stylu angielskim do 2013 roku
. Choc i nie takie rzeczy sie u nas dzialy . Co do meczu to przygotowanie fizyczne ,podobnie jak w meczu z Legia fatalne.Nie wiem jaki z tego Terrizotiego specjalista jak Cracovia byla lepiej przygotowana od naszych. Przyjecia pilki szczegolnie Brozka ,to ku*wa ja bym ta pilke lepiej odebrał. Diaz to juz w ogole smiech na sali ,Jop interwencja przy golu zaj*bista |
|
|

|
||||||
|
|