The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 16.10.2009, 07:53
Bawi mnie to cale lockerz Czysta strata czasu.
Nie rozumiem o co to cale zamieszanie, przeciez to zwykle naciaganie, prawie jakas piramida, a dokladnie to piramidalna bzdura. Ze niby ktos wam ma przysylac ipody za logowanie kumpli ? A jaki w tym interes mialaby miec ta druga strona? Po cholere im jakies wasze formularze. Jak ktos robi biznes to musi miec obroty a jedyne co robicie z tymi zaproszeniami to robice ruch w necie. Jeszcze do napalanie sie na jakas, za przeproszeniem, koszulke za 20 znajomych, to bez przesady!

To dziala jak jakis Amway i tyle, nagonic klientow supervisorowi ktory dostaje dzialke od zakupow "jego" ludzi a i tak zarabiac na tym beda tylko ci z samego poczatku.
Wy, wy robicie za naganiaczy, i nic z tego nie bedziecie mieli.

No chyba ze koszulke
DysoN
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 17.10.2009, 13:52
Udało sie coś komuś zamówić?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Blacha92
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.10.2009, 10:56
Jaka jest dzisiaj odpowiedz na dailies?
Odpowiedz cytując
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 18.10.2009, 11:58
jak nikomu nie udało sie zamówic to chyba szkoda czasu na to...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 18.10.2009, 12:04
Na forum lockerz.com.pl dużo osób sie chwali zamówieniami.
Ja dziś sie dowiedziałem, że jak sie jest na Z-List to koszulke trzeba zamówić mailowo...

Mam 34 zaakceptowane zaproszenia, ale przed dostawami ten licznik po lewej stronie sie wyzerował. Od tego czasu wysłałem 1 zaproszenie no i pisze, że brakuje mi 19 do Z-list. Ale w prawym górnym rogu pisze, że jestem Z-List member i punkty dostaje podwójnie...
Też macie tak na tym liczniku?


Blacha92 napisał(a):Wyświetl post
Jaka jest dzisiaj odpowiedz na dailies?
Byle jaka...
Ostatnio edytowane przez Kamson : 18.10.2009 o godz. 12:11.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 18.10.2009, 12:24
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Bawi mnie to cale lockerz Czysta strata czasu.
Nie rozumiem o co to cale zamieszanie, przeciez to zwykle naciaganie, prawie jakas piramida, a dokladnie to piramidalna bzdura. Ze niby ktos wam ma przysylac ipody za logowanie kumpli ? A jaki w tym interes mialaby miec ta druga strona? Po cholere im jakies wasze formularze. Jak ktos robi biznes to musi miec obroty a jedyne co robicie z tymi zaproszeniami to robice ruch w necie. Jeszcze do napalanie sie na jakas, za przeproszeniem, koszulke za 20 znajomych, to bez przesady!

To dziala jak jakis Amway i tyle, nagonic klientow supervisorowi ktory dostaje dzialke od zakupow "jego" ludzi a i tak zarabiac na tym beda tylko ci z samego poczatku.
Wy, wy robicie za naganiaczy, i nic z tego nie bedziecie mieli.

No chyba ze koszulke

BArdzo możliwe, że działa to na zasadzie, ze im wiecej osob wchodzi na to, loguje się codziennie, właściciele strony dostają kasę. I tak im się opłaca fundować nagrody.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 18.10.2009, 12:31
mam taki problem:
po pierwszym logowaniu mam pierwszą planszę, klikam play, i jest gra. po skończeniu gry klikam next i kupa.
to samo w IE7, Firefoxie, Operze i Chromie. Mam zainstalowanego nowego flasha. Da się coś z tym poradzić?
.
Odpowiedz cytując
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 20.10.2009, 15:38
W miejsce STATE wpisujemy PL. Te wszystkie możliwości mają pojawić się w listopadzie, kiedy konkretnie nie wiadomo.
Odpowiedz cytując
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 20.10.2009, 18:39
Może coś dla nowych, żeby nie tracili:

Po zarejestrowaniu otrzymacie możliwość zagrania w grę. Polega ona na łapaniu spadających banknotów (sterowania myszką !). Postarajcie się, bo można na tym zyskać sporo, jak na sam początek.



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 20.10.2009, 22:47
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Na forum lockerz.com.pl dużo osób sie chwali zamówieniami.
Ja dziś sie dowiedziałem, że jak sie jest na Z-List to koszulke trzeba zamówić mailowo...

Mam 34 zaakceptowane zaproszenia, ale przed dostawami ten licznik po lewej stronie sie wyzerował. Od tego czasu wysłałem 1 zaproszenie no i pisze, że brakuje mi 19 do Z-list. Ale w prawym górnym rogu pisze, że jestem Z-List member i punkty dostaje podwójnie...
Też macie tak na tym liczniku?




Byle jaka...
Mam tak samo ... . Mam ledwie 164 punkty, pozbieram jeszcze może nie rozdrapia mi wszystkich nagród
Odpowiedz cytując
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 21.10.2009, 13:09
co to jest ta Z-List
Odpowiedz cytując
benny_hill
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Michałowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 21.10.2009, 13:21
po zaproszeniu 20 osób dostajesz się na Z-list jest to rodzaj bonusu, Twoje ptz zdobywane za codzienne czynności ( logowanie, odpowiedzi na codzienne pytanie itd) mnożą się podwójnie po za tym dostajesz od serwisu koszulkę.
Odpowiedz cytując
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 28.10.2009, 12:34
Kiedy można bedzie coś zamówic i tym co zamówili juz przyszło czy nie?
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 28.10.2009, 19:45
Zamowic to mozna juz teraz tylko ze kompozycje pulpitu od Lockersow...

ogolnie to mimo moich poczatkowych informacji moj zapal zaczyna slabnac co do tej strony, niestety.
Odpowiedz cytując
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 03.11.2009, 08:44
One z czasem będą dodawane. Nie tak dawno miałem ten sam problem i po dwóch tygodniach dodali mi całą sumę punktów. Btw. teraz mam podobnie, z tym że nie dodają mi nawet za zalogowanie. Trzeba czekać.
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 03.11.2009, 23:40

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 03.11.2009, 23:59


Odpowiedz cytując
Żurawek
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 04.11.2009, 11:20
Kiedy są te "doładowywania" nagród?
Kupię stalowe felgi 16" (5x98) do Alfy Romeo 156. [PW]


Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 04.11.2009, 11:29
Żurawek napisał(a):Wyświetl post
Kiedy są te "doładowywania" nagród?
podobno nie beda tego oglaszac z uprzedzeniem tylko podaja komunikat na lockerzu lub wiadomosc na maila przysla
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 04.11.2009, 17:17
W listopadzie mają być dwie "dostawy". Pierwsza tylko dla członków Z-list (którzy dostanę maile w dniu w którym będzie dostawa) a druga dla wszystkich.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 12.11.2009, 18:11
dzisiaj 'przyszla do mnie' koszulka

Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 12.11.2009, 18:31
Dostałeś wcześniej maila, że ci wysłali?
Do mnie przyszło coś takiego
Cytat:
Congratulations on Becoming a Z-Lister
You are now a member of a very exclusive group of cool, hip, in-the-know trendsetters who have discovered Lockerz very early. For that, you get lots of benefits, including a free Lockerz t-shirt.

Before we can ship your t-shirt, we are going to need a little bit more information from you. Please review the information below:

Name: xxx
Address: xxx
City: Krakow
State (if applicable): Need This Information
Postal Code: xxx
Country: PL
Phone Number: Need This Information
Shirt Size: male - L

Then, on the SETTINGS page within your Lockerz account (login and click on SETTINGS in the upper right of your Lockerz page), please provide any information that we are missing (anything with "Need This Information" next to it in the above list) and please correct any information that is incorrect. For your shirt size, please include your gender and your size. Be sure to use English letters.

Please provide this information by Friday, November 6, 2009. We will collect all of the information on file and process these orders. If your information is incomplete by this time, we will be unable to send you a t-shirt.

Remember, to receive your shirt, your information must be correct. There are no returns or exchanges.

Thanks again for being a Lockerz member and for achieving Z-list status.

Enjoy the shirt.

- The Lockerz Crew
Poprawiłem dane na lockerze, ale maila, że wysłali koszulke nie dostałem.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 12.11.2009, 18:54
2 dni temu dostalem maila, ze moja koszulka ' jest juz w drodze', ale z tego co wiem to nie wszyscy maila dostaja,a koszulka i tak dochodzi. W z-list jestem jakos od konca pazdziernika, wiec dosc szybko sie uwineli

Btw. w "state" wpisujemy: PL ,a telefon w tej formie: 0048xxxxxxxxx
Odpowiedz cytując
KonradC1992
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 12.11.2009, 19:19
A czy działają wam te dwie pozycje u góry strony? Zwą się chyba 'coming soon'
Mi po nakliknięciu na nie nic się nie pojawia

Aha i nie wiecie dlaczego zamiast filmow wyswietlaja mi sie puste biale pola?
Ostatnio edytowane przez KonradC1992 : 12.11.2009 o godz. 19:52.
Odpowiedz cytując
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 12.11.2009, 21:39
"coming soon" -.-' trochę angielskiego i człowiek się gubi...


Krótko i na temat.... "coming soon" oznacza, że te opcje będą dostępne wkrótce.
Odpowiedz cytując
KonradC1992
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 13.11.2009, 19:45
Aha to sorry zbłaźniłem się dzieki
Odpowiedz cytując
goldyyy
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 15.11.2009, 16:30
Mam takie pytanie :

Jak się loguję na lockerz.com to mnie wywala do strony gdzie trzeba się zalogować O CO KAMAN ? Jak przysłali mi ten link , żeby potwierdzić wiarygodność e-mail to jak go przyciskam to też mnie wyrzuca na stronę gdzie trzeba się zalogować ...
Odpowiedz cytując
Bati_NS_TSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 15.11.2009, 16:39
takie są kłopoty z serwerem, zapewne przeciążeniowe, pare razy tak już było niedługo wróci do normy
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!TYLKO WISŁA!!
Odpowiedz cytując
slodziutka12
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 28.11.2009, 19:17
Witam, wczoraj założyłam konto na całym tym Lockerz.com i mi nie działa. np nie dostałam punktów za zalogowanie się dziś, za odpowiedz na pytanie, za zaproszenie znajomych. Cały czas mam 0 punktów. A po drugie gdzie mam sprawdzić wysłane zaproszenia ? Wysłałam i nie wiem gdzie to sprawdzić czy ktoś założył konto z mojego zaproszenia.
Byłabym wdzięczna za odpowiedzi na moje pytania
pozdrawiam
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 03.12.2009, 14:45
Do góry!

Odwiedza ktoś jeszcze tą stronę ? Uzbierałem 420 punktów i wtenczas nie miałem żadnego powiadomienia na email o dostępnych nagrodach czy coś w tym stylu. "Wygrał" ktoś coś poza durną koszulką ? )
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:31.