
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 11.2009
Offline |
#1
|
|
Na początku chciałbym pogratulować p.Kazimierskiemu,wszak niecodzień otrzymuje się nominacje na trenera kadry narodowej.Tak widzę że niektórzy psioczą na forum na Kazimierskiego,a ja chciałbym mu podziękować za lata pracy przy Reymonta.
Trzeba powiedzieć że najłatwiejszej roboty gość nie miał,bo Pawełek jak i Ilie do wirtuozów golkeaperskich nie należą,raczej nazwałbym ich rzemieślnikami. Kiedyś grająć w piłkę a tak się składa że również stałem na bramie trenował mnie śp.Stanisław Gonet i był to jeden z najlepszych z trenerów bramkarzy z jakim miałem doczynienia.Robote Kazimierskiego podglądałem niejednokrotnie podczas treningów i uważam że były one zajebiste! Myślę że trudnym orzechem do zgryzienia dla Skorży będzie znalezienie odpowiedniego zastępcy dla p.Jacka. Ja optowałbym za zatrudnieniem u nas Andrzeja Dawidziuka,bo to perełka pierwszej wody jeśli chodzi o warsztat wiedzy z zakresu szkolenia bramkarzy |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#2
|
|
Jacek Kazimierski nie odchodzi z Wisły. Jest tymczasowo włączony do sztabu szkoleniowego reprezentacji i nadal będzie trenerem Wisły.
![]() Bogusław Cupiał napisał(a):
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2009
Offline |
#3
|
|
Z tym że między wierszami dał jasno do zrozumienia że jeśli Smuda zaproponuje mu współpracę długoterminową to nie będzie się zastanawiał.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|