
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#151
|
|
11 na 9 i tracić bramki. Taktyka Skorzy, bronimy się, klepiemy, a Korona bramki zdobywa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#152
|
|
Szlag człowieka może trafić. Takie zabawy teraz się czkawką odbijają !!! Muszą dostać po kieszeni aby grać do końca
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#153
|
|
Niechże mecz już się kończy! To nie na moje nerwy...
edit: uff... no wreszcie |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#154
|
|
ufffff prawie prawie ....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#155
|
|
No nie, tak grać nie możemy, powinno sie skończyć 0-5 dla nas, no moze to 1-5, a tu taka nerwówka w końcówce... je pitole
|
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Offline |
#156
|
|
Wisła coraz słabiej...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#157
|
|
powinno 5:0, 6:0 glownie ze wzgledu na przewage liczebna, skonczylo sie na 3:2 - zenada
na + tylko bramka Kirma chyba i pare minut Garguly i Boguskiego ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#158
|
|
Jezus Maria, Korona(beniaminek) w 9 zamyka aktualnego i pewnie przyszlego Mistrza Polski na jego wlasnej polowie...
Widac, ze dla Boguskiego i Garguly, to jeszcze za wczesnie, bo ogrom strat. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#159
|
|
Możę to i dobrze, Legii przynajmniej nie zlekcważą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#160
|
|
Koniec! ale tak się nie powinno grać!! tak nie gra Mistrz Polski strzela 3 bramki traci dwie nie dość, że rywal gra w 9 to nie potrafimy pójść za ciosem ja się boje o mecz Legią....Jop się nie popisał przy stracie pierwszego gola tak gra Mistrz? nic dziwnego, że później dostajemy bęcki od mistrza Estonii nie wiem trzeba poprawić styl gry,skuteczność w zimie trzeba zakupić 2 obrońców bo będzie bida...
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Member
Od: 08.2008
Skąd: wracają litwini?
Offline |
#161
|
|
Panie Turek kończ pan ten mecz!
P.S. a tak na poważnie skuteczność woła o pomstę do nieba. |
|
|
|
Member
Od: 09.2005
Offline |
#162
|
|
To jest jakaś farsa....brak słów....nie pierwszy i nie ostatni raz taka końcówka. Niech ktoś napiszę, że się liczą 3 punkty. Pewnie, że się liczą bo to nie jazdy figurowa i za styl nic nie dają, ale postawa piłkarzy jest żenująca. Nonszalancja, lekceważenie, brak motywacji.
![]()
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#163
|
|
Dziwnie zaczęło to wszystko wyglądać od momentu zejścia Diaza. Skorża nawpuszczał ofensywnych zawodników, ci biegali bez ładu i składu. Wg mnie powinien wejść Burliga na prawą obronę i Alvarez przejść na lewą.
A z przodu za Małeckiego Guła. Tymi zmianami treneiro zabużył rytm gry całkowicie. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline |
#164
|
|
K.... tyle kasy biorą i co ? do kopalni wszyscy a wszczegolności asior Małecki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#165
|
|
Niech szlag trafi tą minimalistyczną taktykę Wisły !
Skorża z meczu na mecz coraz mniej mnie przekonuje do siebie. Jemu po prostu brakuje jaj !! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#166
|
|
Kompromitacja. Żenada. Dno + metr mułu.
W drugiej połowie zagrali jak profesjonalni traktorzyści, kelnerzy rodem z Seszele, sklepikarze z San Marino, bankierzy z Luksemburga.... Wybijanie na oślep przy przewadze 11 zawodników na 9... ale wstyd. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline |
#167
|
|
to jest ****a kpina, gdybym ja był ich trenerem to zapamiętali by ten mecz na baaaaaaaaaaaaaaaardzo długo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#168
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#169
|
|
Przynajmniej mecz dostarczył jakiś emocji. Niektórzy i tak będą napierdalać na piłkarzy, czy 2:0 czy 1:0. Jest zwycięstwo, fatalna końcówka, ale w calym meczu byliśmy lepsi. Tyle
![]() Bogusław Cupiał napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#170
|
|
****a mecz jak kazdy, nonszalancja i jebany minimalizm, ****a miec 2 pilkarzy wiecej i tracic gola i srac w majty zeby dotrzymac wynik to jest kpina!!!!!!!
![]()
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#171
|
|
Nie mam pojęcia jak można zagrać tak od nie chcenia w drugiej połowie, napastnicy bawią się z piłką w polu karnym Korony, a obrońcy stoją przy rzucie wolnym w jednym miejscu!!
Niech Głowa wraca jak najszybciej, bo Jop jak dla mnie to skandal, na początku meczu nie potrafił wygrać ani jednego pojedynku z napastnikami Scyzorów. Przy bramce na 3:1 trzymał linię tak jak prostytutka majtki. Dobrze że Niko zrobił nam przysługę bo początek wyglądał naprawdę blado. Jedyny plus to powrót Boguskiego i Garguły, ale grając tak jak dzisiaj to ta przewaga może się rozpaść w 2-3 kolejki.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 30.10.2009 o godz. 22:13.
![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#172
|
|
3 punkty ważne, ale styl w jakim to osiągneliśmy - parodia.
Tak gra MP ? Jak można w grać 11 na 10, potem w 9 tracić bramki, kpina. Tacy mocni się czują, brak profesjonalizmu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#173
|
|
Żenująca druga połowa, kompletny brak ambicji u naszych piłkarzy. Zamiast dobić rywala Ci na stojaka oczekują, aż Korona się przed nimi położy. Nic się nie zmieniło po Levadii, pewnie gdyby nie ta czerwona kartka byłoby w plecy. Niezbyt ciekawie ta nasza gra wygląda jeśli chodzi o mentalność i zaangażowanie zawodników. O Cantoro chciałbym jak najszybciej zapomnieć, powinien starać się o angaż w jakimś teatrze.
![]()
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|
|
|
|
Member
Od: 09.2005
Offline |
#174
|
|
Może w tak subtelny sposób piłkarze próbują zwolnić trenera ? Już sam nie wiem, jakie może być wytłumaczenie dla głupoty. Może lepiej głupoty po prostu nie tłumaczyć...
![]()
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#175
|
Kogo to obchodzi, ważne trzy punkty... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#176
|
|
powinien ich Skorża zrugać po tym co oni wyprawiali!
ale Skorża jest zaspokojny ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#177
|
|
Mimo, że dzisiaj zadebiutował "Boguś", to przy Skorży nie liczyłbym na to, że "gwiazdor" Małecki siądzie na ławce. Małeckiemu nalęzy się kilka meczy na ławce rezerwowych. Facet marnuje tyle sytuacji, że klękajcie narody !
Ale za to jaki jest wyszczekany. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#178
|
|
Panie Macku. opieprzyc co poniektorych i to zdrowo!! moze zacząc od jakis kar pienieżnych? na początku drobne kwoty a jak nie pomoze dowalic miesięczna wypłate i przeznaczyc dla ludzi potrzebujących. niech sie neiktórzy wezma wreszcie za dupe!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#179
|
|
Przepraszam, czy my przypadkiem nie wygraliśmy meczu i nie zainakasowaliśmy trzech punktów?
![]() Bogusław Cupiał napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#180
|
|
Znowu na własne życzenie mamy nerwókę w końcówce meczu. Nie potrafimy dobić osłabionego przeciwnika i tak się to kończy. Cieszą trzy punkty i dobra pierwsza połowa; w drugiej, poza przerywnikiem w postaci bramki Jirsaka, graliśmy bez wystarczającego zaangażowania i ambicji.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|