The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 30.10.2009, 21:57
11 na 9 i tracić bramki. Taktyka Skorzy, bronimy się, klepiemy, a Korona bramki zdobywa.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 30.10.2009, 21:57
Szlag człowieka może trafić. Takie zabawy teraz się czkawką odbijają !!! Muszą dostać po kieszeni aby grać do końca
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 30.10.2009, 21:58
Niechże mecz już się kończy! To nie na moje nerwy...

edit: uff... no wreszcie
Odpowiedz cytując
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 30.10.2009, 21:58
ufffff prawie prawie ....
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 30.10.2009, 21:59
No nie, tak grać nie możemy, powinno sie skończyć 0-5 dla nas, no moze to 1-5, a tu taka nerwówka w końcówce... je pitole
Odpowiedz cytując
papiwislak
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 30.10.2009, 21:59
Wisła coraz słabiej...
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 30.10.2009, 22:00
powinno 5:0, 6:0 glownie ze wzgledu na przewage liczebna, skonczylo sie na 3:2 - zenada
na + tylko bramka Kirma chyba i pare minut Garguly i Boguskiego
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 30.10.2009, 22:00
Jezus Maria, Korona(beniaminek) w 9 zamyka aktualnego i pewnie przyszlego Mistrza Polski na jego wlasnej polowie...

Widac, ze dla Boguskiego i Garguly, to jeszcze za wczesnie, bo ogrom strat.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 30.10.2009, 22:00
Możę to i dobrze, Legii przynajmniej nie zlekcważą.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 30.10.2009, 22:00
Koniec! ale tak się nie powinno grać!! tak nie gra Mistrz Polski strzela 3 bramki traci dwie nie dość, że rywal gra w 9 to nie potrafimy pójść za ciosem ja się boje o mecz Legią....Jop się nie popisał przy stracie pierwszego gola tak gra Mistrz? nic dziwnego, że później dostajemy bęcki od mistrza Estonii nie wiem trzeba poprawić styl gry,skuteczność w zimie trzeba zakupić 2 obrońców bo będzie bida...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
kot_dżinks
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: wracają litwini?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 30.10.2009, 22:01
Panie Turek kończ pan ten mecz!


P.S. a tak na poważnie skuteczność woła o pomstę do nieba.
Odpowiedz cytując
wislak1986
Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 30.10.2009, 22:01
To jest jakaś farsa....brak słów....nie pierwszy i nie ostatni raz taka końcówka. Niech ktoś napiszę, że się liczą 3 punkty. Pewnie, że się liczą bo to nie jazdy figurowa i za styl nic nie dają, ale postawa piłkarzy jest żenująca. Nonszalancja, lekceważenie, brak motywacji.
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 30.10.2009, 22:01
Dziwnie zaczęło to wszystko wyglądać od momentu zejścia Diaza. Skorża nawpuszczał ofensywnych zawodników, ci biegali bez ładu i składu. Wg mnie powinien wejść Burliga na prawą obronę i Alvarez przejść na lewą.
A z przodu za Małeckiego Guła.
Tymi zmianami treneiro zabużył rytm gry całkowicie.
..
Odpowiedz cytując
jacek67
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 30.10.2009, 22:02
K.... tyle kasy biorą i co ? do kopalni wszyscy a wszczegolności asior Małecki
Odpowiedz cytując
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 30.10.2009, 22:02
Niech szlag trafi tą minimalistyczną taktykę Wisły !
Skorża z meczu na mecz coraz mniej mnie przekonuje do siebie. Jemu po prostu brakuje jaj !!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 30.10.2009, 22:02
Kompromitacja. Żenada. Dno + metr mułu.

W drugiej połowie zagrali jak profesjonalni traktorzyści, kelnerzy rodem z Seszele, sklepikarze z San Marino, bankierzy z Luksemburga....

Wybijanie na oślep przy przewadze 11 zawodników na 9... ale wstyd.
Odpowiedz cytując
seta
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 30.10.2009, 22:02
to jest ****a kpina, gdybym ja był ich trenerem to zapamiętali by ten mecz na baaaaaaaaaaaaaaaardzo długo
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.


Odpowiedz cytując
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 30.10.2009, 22:03
skeba napisał(a):Wyświetl post
Możę to i dobrze, Legii przynajmniej nie zlekcważą.
Żebyś się nie zdziwił...

Najlepiej to wszystko chyba podsumowano w relacji oficjalnej strony Wisły - "Wisła doczekała do końca, ale to, co zrobiła grając z przewagą dwóch zawodników, to dziadostwo". Nic dodać, nic ująć.
Odpowiedz cytując
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 30.10.2009, 22:03
Przynajmniej mecz dostarczył jakiś emocji. Niektórzy i tak będą napierdalać na piłkarzy, czy 2:0 czy 1:0. Jest zwycięstwo, fatalna końcówka, ale w calym meczu byliśmy lepsi. Tyle
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 30.10.2009, 22:04
****a mecz jak kazdy, nonszalancja i jebany minimalizm, ****a miec 2 pilkarzy wiecej i tracic gola i srac w majty zeby dotrzymac wynik to jest kpina!!!!!!!
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 30.10.2009, 22:04
Nie mam pojęcia jak można zagrać tak od nie chcenia w drugiej połowie, napastnicy bawią się z piłką w polu karnym Korony, a obrońcy stoją przy rzucie wolnym w jednym miejscu!!

Niech Głowa wraca jak najszybciej, bo Jop jak dla mnie to skandal, na początku meczu nie potrafił wygrać ani jednego pojedynku z napastnikami Scyzorów. Przy bramce na 3:1 trzymał linię tak jak prostytutka majtki. Dobrze że Niko zrobił nam przysługę bo początek wyglądał naprawdę blado.

Jedyny plus to powrót Boguskiego i Garguły, ale grając tak jak dzisiaj to ta przewaga może się rozpaść w 2-3 kolejki.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 30.10.2009 o godz. 22:13.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 30.10.2009, 22:04
3 punkty ważne, ale styl w jakim to osiągneliśmy - parodia.
Tak gra MP ?
Jak można w grać 11 na 10, potem w 9 tracić bramki, kpina.
Tacy mocni się czują, brak profesjonalizmu.
Odpowiedz cytując
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 30.10.2009, 22:04
Żenująca druga połowa, kompletny brak ambicji u naszych piłkarzy. Zamiast dobić rywala Ci na stojaka oczekują, aż Korona się przed nimi położy. Nic się nie zmieniło po Levadii, pewnie gdyby nie ta czerwona kartka byłoby w plecy. Niezbyt ciekawie ta nasza gra wygląda jeśli chodzi o mentalność i zaangażowanie zawodników. O Cantoro chciałbym jak najszybciej zapomnieć, powinien starać się o angaż w jakimś teatrze.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując
wislak1986
Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 30.10.2009, 22:05
Może w tak subtelny sposób piłkarze próbują zwolnić trenera ? Już sam nie wiem, jakie może być wytłumaczenie dla głupoty. Może lepiej głupoty po prostu nie tłumaczyć...
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 30.10.2009, 22:06
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Jezus Maria, Korona(beniaminek) w 9 zamyka aktualnego i pewnie przyszlego Mistrza Polski na jego wlasnej polowie...
w sytuacji gdy przegrywa 3-1...

Kogo to obchodzi, ważne trzy punkty...
Ddf
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 30.10.2009, 22:06
powinien ich Skorża zrugać po tym co oni wyprawiali!
ale Skorża jest zaspokojny

Odpowiedz cytując
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 30.10.2009, 22:08
jacek67 napisał(a):Wyświetl post
K.... tyle kasy biorą i co ? do kopalni wszyscy a wszczegolności asior Małecki
Mimo, że dzisiaj zadebiutował "Boguś", to przy Skorży nie liczyłbym na to, że "gwiazdor" Małecki siądzie na ławce. Małeckiemu nalęzy się kilka meczy na ławce rezerwowych. Facet marnuje tyle sytuacji, że klękajcie narody !
Ale za to jaki jest wyszczekany.
Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 30.10.2009, 22:09
Panie Macku. opieprzyc co poniektorych i to zdrowo!! moze zacząc od jakis kar pienieżnych? na początku drobne kwoty a jak nie pomoze dowalic miesięczna wypłate i przeznaczyc dla ludzi potrzebujących. niech sie neiktórzy wezma wreszcie za dupe!
Odpowiedz cytując
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 30.10.2009, 22:09
Przepraszam, czy my przypadkiem nie wygraliśmy meczu i nie zainakasowaliśmy trzech punktów?
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 30.10.2009, 22:09
Znowu na własne życzenie mamy nerwókę w końcówce meczu. Nie potrafimy dobić osłabionego przeciwnika i tak się to kończy. Cieszą trzy punkty i dobra pierwsza połowa; w drugiej, poza przerywnikiem w postaci bramki Jirsaka, graliśmy bez wystarczającego zaangażowania i ambicji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:53.