The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 30.10.2009, 20:57
Co by nie powiedzieć gdyby nie 5 kolumna Mijajlović mecz z pewnością tak by się nie ułożył. 2:0 to jest wynik spokojny, ale mam nadzieje, że w połowie nie będzie inaczej i Wisła nie odpuści. W przeciwnym wypadku skończy się tym, że bramke stracimy w 80 minucie i do końca będzie nerwówka, a później przeprosiny, że sami sobie ją zafundowaliśmy. Tylko, który to już raz.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 30.10.2009, 20:57
Kurde, wyniki i wszystko mówią inaczej, ale prawdę mówiąc to gramy jedno wielkie G
Najwyraźniej wystarcza...
..
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 30.10.2009, 20:57
denerwuje mnie gra Patryka...cały czas domaga sie piłek, jak mu nie podają to ma pretensje, sam ma pare strat
a jak Andraż jest na lewym skrzydle czysty i wciaz podnosi rece...to nikt mu nie podaje ;/
Małecki mało widzi Kirma, nie gra znim zbyt
wiele dzis bylo sytuacji kiedy Kirm sie ciagle prosil o pilke i jej nie dostawal

Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 30.10.2009, 20:57
akcja i bramka Kirma super choc jak ta pilka tak dlugo leciala i przypomnialem sobie kto strzela to juz mi przez mysl przeszlo, ze pojdzie onok bramki
czerwona sluszna, brawo dla sedziego za odwage - to mlody sedzia, a dostal trudny mecz i daje rade (zreszta juz go chwalil po jakims spotkaniu)
teraz Cwielong za Maleckiego i gramy do konca - ma byc wysoko !!
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 30.10.2009, 20:58
wow, Mariusz poświęcił swoją łysinę. Dobra robota całego zespołu. Nie mam zastrzeżeń
Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 30.10.2009, 20:58
Jop powinien dotac taką samo note jak pseudo gracze Realu w pucharze króla z 3 ligowcem. zenada!!! Głowa wracaj na Legie bo będzie zle. oby Guła,Bogus i Sobol jak najszybciej wrócili do pełnej dyspozycji.rozjedziemy wszystkich w pył!
Odpowiedz cytując
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 30.10.2009, 20:58
Mnóstwo sytuacji, Jirsak kilka świetnych piłek. Małecki jest świetnym piłkarzem, ale podejmuje złe decyzje, na boisku jeśli kogoś widzi to tylko Pawła Brożka. Cantoro nieźle. Jop na początku troche kiepsko, ale teraz juz dobrze. Dobrze gra Paweł Brożek i Łobo. Bez rewelacji, ale łatwość z jaką Wisła tworzy sytuacje strzeleckie jest imponująca.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 30.10.2009, 21:00
Marcelo ma 3 żółte? Dziś na pewno sędzia mu da...

Gramy trochę lepiej niż zwykle. Chociaż Korona się posypała po bramce i powinno być 0:4. Dziś ogralibyśmy Levadie ale z Debreczynem byłby problem

E:

Diaz i Jop to piłkarze na poziomie tych z Korony i w tego typu klubie powinni grać.
Ostatnio edytowane przez thechris : 30.10.2009 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 30.10.2009, 21:01
ten cios Nikoli obudził w Wojtku Thierrego Henry!
Teraz nalezy ich dobić i szykowac sie do starcia z Legią
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 30.10.2009, 21:01
Podobne spotkanie do meczu ze Śląskiem - po czerwonej kartce dla gracza gospodarzy Wiślacy całkowicie przejęli inicjatywę i mogli prowadzić znacznie wyżej. Licze, że strzelimy jeszcze z 2 brameczki, w okolicach 60 minuty wpuściłbym Ćwielonga za Małego, a na ostatni kwadrans Gargułe
Odpowiedz cytując
Crusi
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 30.10.2009, 21:02
Mijailovic zalozyl Lobodzinskiemu strzala, zeby sie chlop w koncu obudzil xD

Co do meczu, bardzo fajnie dziala nam dzisiaj srodek pola, calkiem ciekawie uklada sie wspolpraca Mauro z Jirsakiem, widac ze Mauro duzo lepiej gra jak ma kogos kto potrafi zagrac do przodu. Jak juz nam srodek zaczal fajnie funkcjonowac to cala gra wyglada duzo lepiej. Brawo Kirm, moze wkoncu sie odblokuje, zeby tylko partnerzy z nim wiecej grali, a glownie Malecki, bo akurat mnie szlag trafia jak ogladalem te jego balony do nikogo a po lewej wychodzil mu kilka razy Kirm na czysta pozycje...
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując
PeO
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 30.10.2009, 21:02
Cytat:
w okolicach 60 minuty wpuściłbym Ćwielonga za Małego, a na ostatni kwadrans Gargułe
A ja poczekałbym do tego co będzie się dziać w drugiej połowie..
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 30.10.2009, 21:02
Wpuścić młodego jakiegoś na 20-30 minut niech się ogrywa
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 30.10.2009, 21:03
Nikola Brawo dla Kirma i calej druzyny ze potrafili wykorzystac przewage. Mam nadzieje ze zagra w 2 polowie Gargula i Boguski
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 30.10.2009, 21:03
Szkoda mi Jirsaka i Łobodzińskiego. Dwie piękne piłki Jirsaka do Łobo dwa bardzo dobre dośrodkowania i 2 zmarnowane świetne okazje. Potem znowu znawcy będą wypisywać na forum że oboje słabi i niewidoczni.
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 30.10.2009, 21:07
Jop to jest tragedia, szybkość - zero, w powietrzu też gra katastrofalnie. Piękna akcja po której padł gol na 1-0, no i wkońcu KIRM strzelił, teraz to juz w każdym meczu hattrick Ładnie wychodzi gra w klepki na 20-16 metrze. Małecki piękne zagrania przeplata z kompletnie nie udanymi, ale asyste zaliczył no i prawie gola. Na pochwałe zasułguje napewno Łobo, mówcie co chcecie ale dziś naprawde walczy, 2 razy odebrał piłke przy naszym polu karnym, niestety brakuje mu dokładności, ale widać że sie stara. Generalnie gra niezła, ale do ideau brakuje jeszcze bardzo dużo
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 30.10.2009, 21:07
jaki pesymista !! ja chcę widzieć Wisłę naprawdę grającą która wykorzystuje osłabienie rywala i pakuje im bramę za brama a nie jakieś figo fago ;/

Mam nadzieję że jakiegoś młodzika wpuści trneiro


Odpowiedz cytując
paupet
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Polska C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 30.10.2009, 21:07
Zobaczcie skład Korony.....
http://www.sport.pl/pilka/77,65050,7...ia.html#nazywo
Odpowiedz cytując
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 30.10.2009, 21:08
Zostaw kibica, ty k... zostaw kibica, czyli obiecana przez Koronę zadyma...
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 30.10.2009, 21:08
*GBO*- poczekaj z takimi osądami (co do "znawców") do końca meczu i wpisów po nim. Gdy sa niewidoczni i słabi, to trudno napisac, że to nasi kluczowi gracze. Dzis jak do tej pory zaskakują (szcz. Łobo) in plus Oby tak dalej.

*Kluvi*- lepiej zobaczyć Gułę i Bogusia
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.10.2009 o godz. 21:11.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 30.10.2009, 21:13
Skorza pewnie nie zdaje sobie sprawy i Marcelo w 8x minucie dostanie zoltko i nie gra z Legią i będzie bół głowy. Niech ktoś mu krzyknie lepiej
Odpowiedz cytując
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 30.10.2009, 21:13
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Zostaw kibica, ty k... zostaw kibica, czyli obiecana przez Koronę zadyma...
napewno na naszym sektorze sciagniete flagi wiec cos sie dzialo i duzo bialych kaskow w okolicach naszaego sektora
Ostatnio edytowane przez piotrek chicago : 30.10.2009 o godz. 21:18.
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 30.10.2009, 21:21
Dżizas co się dzieje?
Teraz Tomas się odblokował!
BRAWO PAWEL BROZEK!
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 30.10.2009, 21:24
Wynik cieszy, ale zaloze sie, ze mlodzi nie dostana szansy gry.
Wpuści: Cwielonga, Garguła, Boguski na 5-10 minut.
Edit: Boję się o Marcelo, zeby zoltki nie dostal. Skorza, zmien go !!

Edit 2, Pierwszy trafiony
Ostatnio edytowane przez skeba : 30.10.2009 o godz. 21:27.
Odpowiedz cytując
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 30.10.2009, 21:28
boje się o Boguskiego i Gargułę, bo ostra gra dziś zeby im się kontuzja nie odnowiła...
Odpowiedz cytując
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 30.10.2009, 21:29
coś się zaczyna dziac na trybunach.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 30.10.2009, 21:31
Ajjjjjjj Tomas!!!

ku....a
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 30.10.2009 o godz. 21:34.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 30.10.2009, 21:32
Garguła sie rozgrzewa
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 30.10.2009, 21:32
wg mnie tam rykoszet był po strzale Thomasa i róg powinien być


Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 30.10.2009, 21:33
Co teraz Jirsak zrobił !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15.