
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#91
|
|
Co by nie powiedzieć gdyby nie 5 kolumna Mijajlović mecz z pewnością tak by się nie ułożył. 2:0 to jest wynik spokojny, ale mam nadzieje, że w połowie nie będzie inaczej i Wisła nie odpuści. W przeciwnym wypadku skończy się tym, że bramke stracimy w 80 minucie i do końca będzie nerwówka, a później przeprosiny, że sami sobie ją zafundowaliśmy. Tylko, który to już raz.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#92
|
|
Kurde, wyniki i wszystko mówią inaczej, ale prawdę mówiąc to gramy jedno wielkie G
Najwyraźniej wystarcza... ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#93
|
|
denerwuje mnie gra Patryka...cały czas domaga sie piłek, jak mu nie podają to ma pretensje, sam ma pare strat
a jak Andraż jest na lewym skrzydle czysty i wciaz podnosi rece...to nikt mu nie podaje ;/ Małecki mało widzi Kirma, nie gra znim zbyt wiele dzis bylo sytuacji kiedy Kirm sie ciagle prosil o pilke i jej nie dostawal ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#94
|
|
akcja i bramka Kirma super choc jak ta pilka tak dlugo leciala i przypomnialem sobie kto strzela to juz mi przez mysl przeszlo, ze pojdzie onok bramki
czerwona sluszna, brawo dla sedziego za odwage - to mlody sedzia, a dostal trudny mecz i daje rade (zreszta juz go chwalil po jakims spotkaniu) teraz Cwielong za Maleckiego i gramy do konca - ma byc wysoko !! ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#95
|
|
wow, Mariusz poświęcił swoją łysinę. Dobra robota całego zespołu. Nie mam zastrzeżeń
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#96
|
|
Jop powinien dotac taką samo note jak pseudo gracze Realu w pucharze króla z 3 ligowcem. zenada!!! Głowa wracaj na Legie bo będzie zle. oby Guła,Bogus i Sobol jak najszybciej wrócili do pełnej dyspozycji.rozjedziemy wszystkich w pył!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#97
|
|
Mnóstwo sytuacji, Jirsak kilka świetnych piłek. Małecki jest świetnym piłkarzem, ale podejmuje złe decyzje, na boisku jeśli kogoś widzi to tylko Pawła Brożka. Cantoro nieźle. Jop na początku troche kiepsko, ale teraz juz dobrze. Dobrze gra Paweł Brożek i Łobo. Bez rewelacji, ale łatwość z jaką Wisła tworzy sytuacje strzeleckie jest imponująca.
![]() Bogusław Cupiał napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#98
|
|
Marcelo ma 3 żółte? Dziś na pewno sędzia mu da...
Gramy trochę lepiej niż zwykle. Chociaż Korona się posypała po bramce i powinno być 0:4. Dziś ogralibyśmy Levadie ale z Debreczynem byłby problem ![]() E: Diaz i Jop to piłkarze na poziomie tych z Korony i w tego typu klubie powinni grać.
Ostatnio edytowane przez thechris : 30.10.2009 o godz. 21:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#99
|
|
ten cios Nikoli obudził w Wojtku Thierrego Henry!
Teraz nalezy ich dobić i szykowac sie do starcia z Legią ![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#100
|
|
Podobne spotkanie do meczu ze Śląskiem - po czerwonej kartce dla gracza gospodarzy Wiślacy całkowicie przejęli inicjatywę i mogli prowadzić znacznie wyżej. Licze, że strzelimy jeszcze z 2 brameczki, w okolicach 60 minuty wpuściłbym Ćwielonga za Małego, a na ostatni kwadrans Gargułe
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz
Offline |
#101
|
|
Mijailovic zalozyl Lobodzinskiemu strzala, zeby sie chlop w koncu obudzil xD
Co do meczu, bardzo fajnie dziala nam dzisiaj srodek pola, calkiem ciekawie uklada sie wspolpraca Mauro z Jirsakiem, widac ze Mauro duzo lepiej gra jak ma kogos kto potrafi zagrac do przodu. Jak juz nam srodek zaczal fajnie funkcjonowac to cala gra wyglada duzo lepiej. Brawo Kirm, moze wkoncu sie odblokuje, zeby tylko partnerzy z nim wiecej grali, a glownie Malecki, bo akurat mnie szlag trafia jak ogladalem te jego balony do nikogo a po lewej wychodzil mu kilka razy Kirm na czysta pozycje... ![]() "WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Podwawelskie
Offline |
#102
|
|
Cytat:
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#103
|
|
Wpuścić młodego jakiegoś na 20-30 minut niech się ogrywa
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#104
|
|
Nikola
Brawo dla Kirma i calej druzyny ze potrafili wykorzystac przewage. Mam nadzieje ze zagra w 2 polowie Gargula i Boguski |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#105
|
|
Szkoda mi Jirsaka i Łobodzińskiego. Dwie piękne piłki Jirsaka do Łobo dwa bardzo dobre dośrodkowania i 2 zmarnowane świetne okazje. Potem znowu znawcy będą wypisywać na forum że oboje słabi i niewidoczni.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#106
|
|
Jop to jest tragedia, szybkość - zero, w powietrzu też gra katastrofalnie. Piękna akcja po której padł gol na 1-0, no i wkońcu KIRM strzelił, teraz to juz w każdym meczu hattrick
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław
Offline |
#107
|
|
jaki pesymista
Mam nadzieję że jakiegoś młodzika wpuści trneiro ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Member
Od: 11.2002
Skąd: Polska C
Offline |
#108
|
|
Zobaczcie skład Korony.....
http://www.sport.pl/pilka/77,65050,7...ia.html#nazywo ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#109
|
|
Zostaw kibica, ty k... zostaw kibica, czyli obiecana przez Koronę zadyma...
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#110
|
|
*GBO*- poczekaj z takimi osądami (co do "znawców") do końca meczu i wpisów po nim. Gdy sa niewidoczni i słabi, to trudno napisac, że to nasi kluczowi gracze. Dzis jak do tej pory zaskakują (szcz. Łobo) in plus
![]() *Kluvi*- lepiej zobaczyć Gułę i Bogusia ![]()
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.10.2009 o godz. 21:11.
![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#111
|
|
Skorza pewnie nie zdaje sobie sprawy i Marcelo w 8x minucie dostanie zoltko i nie gra z Legią i będzie bół głowy. Niech ktoś mu krzyknie lepiej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#112
|
|
napewno na naszym sektorze sciagniete flagi wiec cos sie dzialo i duzo bialych kaskow w okolicach naszaego sektora
Ostatnio edytowane przez piotrek chicago : 30.10.2009 o godz. 21:18.
![]() 1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz
Offline |
#113
|
|
Dżizas co się dzieje?
Teraz Tomas się odblokował! BRAWO PAWEL BROZEK! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#114
|
|
Wynik cieszy, ale zaloze sie, ze mlodzi nie dostana szansy gry.
Wpuści: Cwielonga, Garguła, Boguski na 5-10 minut. Edit: Boję się o Marcelo, zeby zoltki nie dostal. Skorza, zmien go !! Edit 2, Pierwszy trafiony
Ostatnio edytowane przez skeba : 30.10.2009 o godz. 21:27.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#115
|
|
boje się o Boguskiego i Gargułę, bo ostra gra dziś zeby im się kontuzja nie odnowiła...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#116
|
|
coś się zaczyna dziac na trybunach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#117
|
|
Ajjjjjjj Tomas!!!
ku....a
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 30.10.2009 o godz. 21:34.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#118
|
|
Garguła sie rozgrzewa
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław
Offline |
#119
|
|
wg mnie tam rykoszet był po strzale Thomasa i róg powinien być
![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#120
|
|
Co teraz Jirsak zrobił !
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|