The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.10.2009, 13:07. No to zbieramy punkty!! Wszystko o lockerz.com!
Witam,

Chcialem przedstawic wam serwis Lockerz- strona na ktorej zbieramy punkty. Owe punkty wymieniamy na nagrody

Jakie Nagrody?
Nagrod jest cala masa i z pewnoscia kazdy wybierze cos dla siebie. Wymienie kilka: zegarki, bizuteria, gry, konsole, iphony i wiele, wiele wiecej


Czy to nie fake?
Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

z lockerz24.za.pl


Dodatkowo w internecie znajdziemy mnostwo filmikow na ktorych ludzie chwala sie swoimy 'zdobyczami' z lockerz kilka przykladow:

Film 1
Film 2
Film 3

i fotki:

Moja koszulka



Nagrody Polakow





Za co dostajemy punkty?

1. Za codzienne zalogowanie się dostajemy 2 punkty.
2. Za zaproszenie kogoś znajomego dostajemy 2 punkty.
3. Za różne specjalne eventy (gry/muzyka/filmy) dostajemy nawet do 60 punktów [narazie nie dostepne]
4. Za odpowiadanie na codzienne pytania dostajemy od 2 do 10 punktów.



Jak dołączyć do Lockerz?

To dosc proste. Nalezy zarejestrowac sie na stronie lockerz.com z otrzymanego wczesniej zaproszenia. Zaproszenie mozna otrzymac od osoby wczesniej zarejestrowanej- wiec zapytajcie znajomych czy nie maja konta w lockerz i jednego zapa dla was! Mozecie rowniez napisac do mnie na pw i zostawic adres email- dysponuje kilkoma i i chetnie sie z wami podziele.

Lockerz od srodka:



sporo aktualnych informacji o lockerz znajdziemy na blogu: www.e-lockerz.net
Ostatnio edytowane przez tylko_na_kilka_dni : 06.12.2009 o godz. 17:22.
Odpowiedz cytując
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.10.2009, 13:17
Bawię się w to od kilku dni. Nie uwierzę dopóki nie dostanę nagordy. Wzmacniacz firmy Orange jest tam za 75 punktów a w sklepie kosztuje +/- 2tys złotych. Coś nie tak Na razie zbieram punkty na iPoda..... zobaczymy co to będzie. Aha, za przesyłke chcą kolejnych 20pkt.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.10.2009, 13:39
Jak ktoś chce zaproszenie to pw swoje e-maile wysyłajcie.

Zbieram na ipoda


edit; w swoich danych wpisujecie gdzieś numer domu/mieszkania? nie wiem czy nie dopisać po nazwie ulicy..?
Powód: e-maile
Ostatnio edytowane przez Kamson : 03.10.2009 o godz. 14:46.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Żurawek
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.10.2009, 14:56
A jakieś haczyk w tym jest? No i jaki oni mają cel? Bo takie 'rozdawanie' nagród jest dosyć zastanawiające... ot przezorność.
Ostatnio edytowane przez Żurawek : 03.10.2009 o godz. 15:00.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.10.2009, 15:07
Kto to wie... Zobaczymy po zamówieniu produktów. Nic na tym nie stracimy, możemy tylko zyskać.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.10.2009, 15:19
Żurawek napisał(a):Wyświetl post
A jakieś haczyk w tym jest? No i jaki oni mają cel? Bo takie 'rozdawanie' nagród jest dosyć zastanawiające... ot przezorność.
A więc zacznijmy od chyba najlepszej wiadomości. Pytając w mailu czy podczas następnej dostawy rzeczy do kupienia będziemy mieli okazję zobaczyć iPhona. Nie uzyskałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, ale w mailu napisali mi parę ciekawych informacji. Mianowicie Lockerz planuje powiększenie sposobów zbierania PTZ z 3 na… *ponad 15*. Oprócz znanych nam sposobów czyli dailies, codzienne logowanie, zaproszenia, oglądanie filmów, słuchanie muzyki i granie w gry, będziemy mogli również zarabiać przez kontaktowanie się z znajomymi i robiąc zakupy w ich sklepie internetowym. Lockerz planuje również również powiększyć ilość sposobów wydawania PTZ jak np: zniżki w ich sklepie internetowym czy kupowanie biletów na koncerty lub inne imprezy.

[...]

Podsumowując dzisiejsze informacje, to co dzisiaj widzimy na Lockerz to początek o wiele większego projektu portalu społecznościowego i sklepu internetowego. Czekamy z niecierpliwością na pojawienie się wszystkich nowości.

za lockerz.com.pl
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.10.2009, 20:00
Zdazylem sie zarejestrowac, i pozbierac juz odrobine punktow. Interesuje mnie wlasnie najbardziej IPhone czy wogole bedzie dostepny, ale nie w tym rzecz o jaka chcialem sie zapytac. Czemu do cholery wszystko jest tam "Fresh Out"?

I jakby ktos chcial to walcie do mnie PW tez moge dac zaproszenia.
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.10.2009, 21:20
czy jak odpowiemy na jakies pytanie powiedzmy z 20.09 to dodadzą potem punkty czy nie ?
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.10.2009, 21:25
Nie. Odpowiadać możesz tylko na pytanie z bieżącego dnia. Tzn. tylko tak zdobędziesz za nie punkty.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.10.2009, 21:31
Dzieki za info.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
LeszekABG
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.10.2009, 09:41
Próbowałem dowiedzieć się przez google jakieś opinie o tej stronce. Nic konkretnego. Dowiedziałem się jedynie, że Fresh Out przy każdym przedmiocie jest dlatego, że stronka ponoć startuje 15 października i wtedy będą dostępne te przedmioty. Zbieram na najtańszy przedmiot, czekam, aż będzie dostępny i spróbuje zamówić. Jak dostane bez żadnych haczyków to zaczne bawić się w to bardziej Aha. No i mam zaproszenia dawać maile na priv. Wyśle w miare możliwości jak najszybciej.
Ostatnio edytowane przez LeszekABG : 04.10.2009 o godz. 09:46.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 04.10.2009, 09:49
Kamson napisał(a):Wyświetl post
w swoich danych wpisujecie gdzieś numer domu/mieszkania? nie wiem czy nie dopisać po nazwie ulicy..?
podbijam...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
LeszekABG
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 04.10.2009, 10:02
A propo danych. To w zip-code wpisałem kod pocztowy, a state zostało puste. Tak należy?
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 04.10.2009, 10:08
State w tym przypadku to chyba stan? Kalifornia, Floryda itd Więc skoro jesteśmy w Polsce to chyba puste.
No ale wpisujecie gdzieś ten numer domu/mieszkania?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 04.10.2009, 10:11
stronka po angielsku tak? pytania konkursy itp. na niej też tak?
Odpowiedz cytując
LeszekABG
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 04.10.2009, 10:18
Całość po angielsku. Nie ma chyba większego problemu z rozkminianiem. Czekam też na odpowiedź dotyczącą wpisania nr domu lub mieszkania.
Odpowiedz cytując
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.10.2009, 10:25
Ja wpisałem numer domu i mieszkania zaraz po nazwie ulicy, w tym samym okienku.
Odpowiedz cytując
LeszekABG
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.10.2009, 10:27
Klikając about przeczytałem taką informacje:
This version of PTZ Place is a test. PTZ levels will change when the full Lockerz site launches.
Także niewiadomo jak będą w przyszłości te pkt liczone itp.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.10.2009, 10:31
Cytat:
Miałem już pisać posta na temat moich spekulacji co do wzrostu cen, ale Lockerz mnie ubiegło i zaprzeczyło całemu mojemu wymysłowi ;p


A więc Lockerz informuje odnośnie najbliższego “restocka” (15 Października):
Ceny produktów, które aktualnie są w PTZ Place nie zmienią się!
W PTZ Place zostaną uzupełnione dotychczasowe nagrody, jak i zostaną dodane nowe!
Lista z produktami i cenami będzie opublikowana 14 Października!
Lockerz aktualnie przygotowuje się na wyzwanie jakim będzie międzynarodowa wysyłka jak i pracuje nad ulepszeniami na przyszły tydzień.

***

A więc zacznijmy od chyba najlepszej wiadomości. Pytając w mailu czy podczas następnej dostawy rzeczy do kupienia będziemy mieli okazję zobaczyć iPhona. Nie uzyskałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, ale w mailu napisali mi parę ciekawych informacji. Mianowicie Lockerz planuje powiększenie sposobów zbierania PTZ z 3 na… *ponad 15*. Oprócz znanych nam sposobów czyli dailies, codzienne logowanie, zaproszenia, oglądanie filmów, słuchanie muzyki i granie w gry, będziemy mogli również zarabiać przez kontaktowanie się z znajomymi i robiąc zakupy w ich sklepie internetowym. Lockerz planuje również również powiększyć ilość sposobów wydawania PTZ jak np: zniżki w ich sklepie internetowym czy kupowanie biletów na koncerty lub inne imprezy.
info: lockerz.com.pl
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Żurawek
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 04.10.2009, 11:35
A czy za każdą ankietę/pytanie dostaje się punkty? Czy raczej jest to jakoś uwarunkowane od odpowiedzi?
Kupię stalowe felgi 16" (5x98) do Alfy Romeo 156. [PW]


Odpowiedz cytując
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 04.10.2009, 11:45
Za każde pytanie danego dnia otrzymujesz punkty, bez względu na odpowiedź.
Odpowiedz cytując
Żurawek
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 04.10.2009, 12:01
Lupo napisał(a):Wyświetl post
Za każde pytanie danego dnia otrzymujesz punkty, bez względu na odpowiedź.

Ja na dzisiejszą rano odpowiedziałem, ale punktów mi jeszcze nie naliczono.
Kupię stalowe felgi 16" (5x98) do Alfy Romeo 156. [PW]


Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 04.10.2009, 12:24
JA powiem od siebie ze poki co to mnie to wyglada na chyba najlepszy portal spolecznosciowy jaki ktos mogl wymyslic. Prawdziwy rodzaj tzw. WEB 2.0. Polaczenie youtube, amazon, myspace, twitterow, i wszystkich rodzajow piramidek i clickersow w jedna genialna calosc uzupelniona o nagrody. Jesli faktycznie bedzie to wygladalo tak jak zdazylem sie zorientowac w srodowisku(), to mamy naprawde prosze panstwa prawdziwy przelom jesli chodzi o portale spolecznosciowe. Ale nie zapeszajmy.
Odpowiedz cytując
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 04.10.2009, 13:37
długo czekaliscie na e-meila zwrotnego?
Odpowiedz cytując
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 04.10.2009, 13:39
Pewnie zależy na jakiej poczcie.

Ja mam na neostrada.pl to moment
Odpowiedz cytując
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 04.10.2009, 17:56
Zobaczymy jak to będzie po 15 października jak uruchomią cały portal. Mam nadzieje że z wysyłką do Polski nie będzie problemów.
Odpowiedz cytując
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 04.10.2009, 18:15
i ze niby jak uzbieramy te pkt to nam to przyslą
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 04.10.2009, 18:17
xdarek napisał(a):Wyświetl post
i ze niby jak uzbieramy te pkt to nam to przyslą
Tak. Powiedzmy ze to rodzaj programu lojalnosciowego.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 05.10.2009, 10:59
Ja mysle ze teraz to raczej powinnismy przestac z tym podbijaniem kto moze komu wyslac zaproszenie, bo tutaj zrobi sie lekki burdel i zamist merytorycznej rozmowy bedzie tylko "Jak ktos potrzebuje zaproszenia to pisac na PW". I nabijanie postow.

Dziekuje za uwage.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 05.10.2009, 19:05
Jak sie dołączy do Z-list (czyli uzbiera 20 zaproszeń) to oni sami wysyłają darmową koszulke? Czy trzeba ją jakoś zamówić?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:40.