The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 01.10.2009, 22:02
medyk napisał(a):Wyświetl post
dlaczego BoguCki
Jeżeli to prawda to podejrzewam, że raczej specjalnie sie myli.
Gra ma się charakteryzować jak największym realizmem, więc i komentarz w grze powinien być jak najbardziej realistyczny. Czyli w przypadku Szpakowskiego musi być pełen jego bon motów, pomyłek, przemyśleń.
Chociaż na miejscu Rafała i tak bym się wk..wił jezeli to prawda.

Ale tam. Wyobraźcie sobie Fifa z mylącym się Szpakiem, dodatkiem w postaci książeczki z wydrukowanym jego podsumowaniem po meczu ze Slowenią, i zamiast "man of the match" analiza najlepszych akcji przy pomocy pisaków przez duet Gmoch/Engel.
Poezja.
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 02.10.2009, 12:49
Już od dzisiaj w sklepie Wiślacki Świat można nabyć przygotowaną specjalnie dla Wisły Kraków grę FIFA 10! >>
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 02.10.2009, 13:12
Cóż to za super hiper edycja skoro różni się tylko okładką ? Rozumiem gdybyśmy byli jako jedyna drużyna z ekstraklasy na okładce,ale skoro nawet taki Śląsk jest ? to co to za wyróżnienie ?
3żyk
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 02.10.2009, 20:07
Wiadomo może czy na tym evencie w M1 jutro będzie można nabyć wiślacką edycję?
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 02.10.2009, 20:25
http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6038&STR=1

Cytat:
Sympatycznie brzmią za to hasła dotyczące polskich drużyn (np. wiślackie „Jazda jazda, Biała Gwiazda!”), które w rodzimym wydaniu stanowią jedyny w swoim rodzaju smaczek.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 02.10.2009, 20:45
Jeżeli ktoś już dzisiaj nabył- niech powie, jakie są zmiany w stosunku do "normalnej" wersji, proszę.
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 02.10.2009, 21:22
elomike napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ktoś już dzisiaj nabył- niech powie, jakie są zmiany w stosunku do "normalnej" wersji, proszę.
Szczerze ? żadne fajnie dodali nowy gamelay,drybling 360 stopni,kilka cut scenek nowych.Ale powiem co mnie zaskoczyło to twarze Błaszczykowski wymiata :wow: mowa oczywiście na PC zaraz dam kilka scrennów


Kuba




Diaz



Ebi








Ostatnio edytowane przez brylant17 : 02.10.2009 o godz. 21:52.
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 02.10.2009, 22:04
Bo Fifa na PC to totalny syf.Znacznie lepiej wyglądać będzie PES 2010, ale ja zdecydowanie polecam Fife 10 na nextgeny - mmmmm
Krolik
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: CHICAGO . Illinois

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 02.10.2009, 22:10
Orientuje sie ktos czy bedzie "Wislacka" wersja na PSP
Jak długo na Wawelu .............




___________________________________
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 02.10.2009, 22:13
Kpina. Jop 71? Za co? Marcelo powinien mieć tyle.
Zawyżone staty mają: Cantoro, Jop, Łobodziński.
Zdecydowanie za niskie ma: Boguski.
Reszta całkiem nieźle odwzorowana.
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 02.10.2009, 23:10
Aha, czyli rozumiem, że kupuję tylko Boguskiego w hełmie, Głowackiego z pociętą głową i Małeckiego z pięknym uśmiechem zamiast Lewandowskiego z bananem na twarzy?

HAHAHAHAHA Jop staty 71 Marcelo 69...
Ostatnio edytowane przez elomike : 02.10.2009 o godz. 23:13.
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 02.10.2009, 23:26
elomike napisał(a):Wyświetl post
HAHAHAHAHA Jop staty 71 Marcelo 69...
Ja spadłem ze stołka jak to zobaczyłem ;P
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 02.10.2009, 23:34
element napisał(a):Wyświetl post
Kupując Boguskiego w hełmie, Głowackiego z pociętą głową i Małeckim z pięknym uśmiechem poniekąd dokładasz do kasy Wisły.
Więc wybór jest prosty.
Wybór byłby prosty gdyby cena była mniej więcej równa zbliżona czy cokolwiek a tu jest PRZEPASC niestety...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 02.10.2009, 23:44
No to widze, że dużo wynika z tej naszej współpracy z EA...
My ich reklamujemy a oni nam dają okładke na pudełko
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
SiD1894
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 03.10.2009, 07:55
Na te Mistrzostwa FIFA 10.Trzeba się gdzieś zapisać
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 03.10.2009, 10:00
Pawełek 69 - 68 - 68
Marcelo 73 - 75 - 78
Jop 72 - 72 - 71
Małecki 67 - 70 - 73
Głowacki 67 - 67 - 66 (Najbardziej podobna postać z Wiślaków)
Alvarez 64 - 64 - 64
Łobodzinski 71 - 71 - 71
Cantoro 71 - 70 - 67
Gargułą 72 - 72 - 72
Kirm 72 - 74 - 75
Brożek 78 - 79 - 79

Takie są staty Wiślaków jak grasz w Menagerze.
Diaz jest podobne ze względu na fryzurę, ale twarz ma zdecydowanie inną. Z byłych Wiślaków to najlepszy jest Kuba Błaszczykowski. Najwyższe noty, najlepiej dopracowany. Ponadto Dudek, Smolarek, Fabiański - Te postacie obadałęm. Boruc - tragedia.
kamikaze
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 03.10.2009, 10:17
Czyli fifa 10 wersja wiślacka różni się tylko okładką? Kupił ktoś już może wersję PS3?
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 03.10.2009, 14:28
Przyszedłem dzisiaj do Wiślackiego Świata. Proszę panią o pudełko z grą na PS3. I co? Dostaję ZWYKŁĄ fifę w kartonowej opasce z Wiślakami. Zsuwam kartonik, a tu Lewandowski na okładce. Cena: 220 zł. Wróciłem do innego sklepu i kupiłem po promocyjnej cenie za 150 zł. Żenada. Nawet nie płacimy za okładkę, tylko za kartonową opaskę na zafoliowanym pudełku z Lewandowskim.
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 03.10.2009, 14:34
Ja na wersji angielskiej mam zupełnie inne staty piłkarzy. Np. Paweł Brożek ma 78 siły a Marcelo 71
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 03.10.2009, 15:21
Wiślacka FIFA, nie różni sie niczym od normalnej FIFY w polskiej wersji.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 03.10.2009, 15:24
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Wiślacka FIFA, nie różni sie niczym od normalnej FIFY w polskiej wersji.
A kibicowskie: ''Jazda Jazda Jazda Biala Gwiazda'' tez by było w zwykłej polskiej wersji?
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

kamikaze
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 03.10.2009, 15:40
elomike napisał(a):Wyświetl post
Przyszedłem dzisiaj do Wiślackiego Świata. Proszę panią o pudełko z grą na PS3. I co? Dostaję ZWYKŁĄ fifę w kartonowej opasce z Wiślakami. Zsuwam kartonik, a tu Lewandowski na okładce. Cena: 220 zł. Wróciłem do innego sklepu i kupiłem po promocyjnej cenie za 150 zł. Żenada. Nawet nie płacimy za okładkę, tylko za kartonową opaskę na zafoliowanym pudełku z Lewandowskim.
Kartonowa opaska czyli tak jaka była np. Bioshocku? http://www.allegro.pl/item757783587_...cm_okazja.html
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 03.10.2009, 16:47
Haha no to niezła kpina... Różnica tylko okładki (albo tej kartonowej opaski). Ale różnica jest kolosalna, zmieniono tylko piłkarzy i dodano herb Wisły SA. Takie coś to chyba (tak mi się wydaje przynajmniej) może zrobić człowiek który ma średnio-zaawansowane umiejętności o obsłudze Photoshopa, a taniej wyjdzie.

PS: Czy przypadkiem tego kartonu nie dostawało się dziś w M1 jak przyniosło się oryginalną Fifę?
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 03.10.2009, 17:05
To niezłe jaja są z tą "Wiślacką Edycją", płacić za pudełko ;/
Słyszałem, że w Empiku i MM fifa10 jest za 69zł [PC]
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 03.10.2009, 17:12
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Słyszałem, że w Empiku i MM fifa10 jest za 69zł [PC]
Dokładnie, wczoraj byłem w Empiku w swoim mieście, z ciekawości spojrzałem na FIFE10 i... 69 zł. Wróciłem do domu, sprawdziłem na oficjalnej stronie Empiku - 109,90 zł. Popatrzyłem na Allegro - najniższa cena to 78 zł, a generalnie średnia to 90-100. Nie kupiłem, bo pomyślałem, że zamówię Wiślacką edycję, ale skoro piszecie, że taka lipna to nie ma sensu bym przepłacał.
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 03.10.2009, 17:15
MCX napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, wczoraj byłem w Empiku w swoim mieście, z ciekawości spojrzałem na FIFE10 i... 69 zł. Wróciłem do domu, sprawdziłem na oficjalnej stronie Empiku - 109,90 zł. Popatrzyłem na Allegro - najniższa cena to 78 zł, a generalnie średnia to 90-100. Nie kupiłem, bo pomyślałem, że zamówię Wiślacką edycję, ale skoro piszecie, że taka lipna to nie ma sensu bym przepłacał.
A nie wiecie po ile na konsole?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 03.10.2009, 18:16
@Kamikaze- tak, dokładnie taka.
@grzesiek632- Ja nie słyszałem, mam wersje z Empiku. Może na tym polega różnica, ale nie sądzę.
@Kamson- do jutra jest promocja i w Empiku kosztuje 69zł na PC i 149zł na PS3 i X360 (i chyba PS2). Ostrzegam, że w CH Zakopianka już nie ma wersji na PS3 (jest na X360 i PC) a w g. Kazimierz kupiłem ostatnią z promocji Najlepiej zadzwonić i spytać. Ale jeszcze poszukajcie w pozostałych empikach (Rynek, Krokus, Plaza) a najlepiej zadzwonić. Bo przecena niemała, z 219 na 149.

Coś o samej grze: Zdenerwowały mnie pomieszane statystyki piłkarzy. Gra się realistyczniej, animacje są płynniejsze, odnoszę wrażenie że cała gra jest trudniejsza.
Nareszcie wszystkie kluby Ekstraklasy.
W trybie menedżerskim można wybrać własny stadion (!) i nadać mu nazwę.
Sklep EA w którym podobno z czasem będą się pojawiać dodatki (twarze, kostiumy, stadiony)
Komentarz meczowy w wykonaniu duetu Szpakowski- Szaranowicz jest dużo lepszy.

I chyba tyle...
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 03.10.2009, 18:24
Wiślacy vs Kibice ! >>>
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 03.10.2009, 18:40
W Media Markcie też są za 69 zł.
the end
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 04.10.2009, 11:53
No i cóż się dziwić owemu "produktowi" wiślackiemu skoro nawet na oficjalnej stronie szpece twierdzą, że mistrzostwa Polski w FIFA 10 są rozgrywane od sześciu lat.
Komentarz Szpakowskiego od chyba trzech lat zawiera ten sam błąd "Bogucki" i szpenie od wizerunku klubu mają to w dupie, ale łapę po kasę to umieją wyciągnąć - wstyd.
...nieczytelny...

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:58.