
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#151
|
|
A mi się podobał Jirsak, w końcu ma okazję pograć i w tym meczu wypadł wg mnie naprawdę dobrze. Kirm przy tym wyniku mógł sobie pozwolić na kilka strzałów jednak szkoda, że nic nie trafił jednak asysta jest. Razem z Brożkiem powinien popracować nad skutecznością. Mimo wszystko wynik jak i sama gra cieszy
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#152
|
|
Dzisiaj spokojnie mogło być 7-0, Kirm zmarnował kilka sytuacji, ale co można powiedzieć o Brożku, który gdyby nauczył się lepiej przyjmować piłkę to przez pierwsze 20min mógł mieć hattricka. Ten karny tylko potwierdził poziom sędziowania w naszej lidze (liniowy w pierwszej połowie spisywał się dramatycznie!!).
Zapomniałem jeszcze dodać, że coraz bardziej podoba mi się gra Ćwielonga, widać, że poprawił technikę i skuteczność.
Ostatnio edytowane przez Witoldon : 02.10.2009 o godz. 23:04.
![]()
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#153
|
|
Jesień póki co należy do Wisły. Oby jeszcze Legia i Lech nie były pazerne na punkty i myślę, że po rundzie jesiennej będzie już bezpieczna przewaga, bo zdobycie mistrzostwa Polski grając cały sezon na wygnaniu to na prawdę wielki sukces.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#154
|
|
Podobała mi się dzisiaj gra Wisły. Z pierwszej piłki po ziemi szybkie wymiany podań widać, że jest ten element stale ćwiczony co przynosi efekty.Pawełek pewnie szkoda że karnego nie obronił było blisko podoba mi się też to że jak leci piłka do naszego bramkarza to zachowuje on spokój a nie tak jak kiedyś żeby wybić.Na minus skuteczność Brożek, Łobo, Kirm :/ najbardziej szkoda to mi Andraża.Bardzo przydałby mu się ten gol bo wtedy nabrałby pewności we własne umiejętności które ma spore.Kirm to mi Jaśka przypomina zawodnik który szarpię grę do przodu ale skuteczność słaba.Cieszy mnie też postawa małego który podziękował Kirmowi za asystę widać że pomału tworzy się drużyna.Ogólnie wszystko dobrze poza skutecznością.
Ps:A Kirm strzeli hattricka z kuchenkami i zamknie usta wszystkim co go krytykują |
|
|
|
Member
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice
Offline |
#155
|
|
Cieszę się, że Wisła w 2. połowie nie postawiła na minimalizm i ruszyła znowu coś do przodu czego efektem jest stosunkowo dobry wynik - chociaż biorąc pod uwagę obraz meczu i sytuacje, bramek dla naszej drużyny powinno być sporo więcej.
Karny z kapelusza, liczyłem, że Mario obroni i jakoś się zrehabilituje za swojego pecha. No cóż, przynajmniej rzucił się w dobrą stronę i mało mu brakło ![]() ![]()
If you have a closed mind do the same with your mouth.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Piła
Offline |
#156
|
|
Po raz pierwszy w tym sezonie jestem zadowolony z gry Wisły w całym meczu.
Do tej pory mieliśmy "momenty" w meczu, nigdy nie można było powiedzieć, że cały mecz został rozegrany na równym, dobrym poziomie. Mam nadzieję, że teraz będzie tak dalej, w końcu przed nami najważniejsze mecze, mogące w ostatecznym rozrachunku zadecydować o mistrzostwie. W następnej kolejce wyjazd do Wronek wybić Amice marzenia o "majstrze" z główek! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#157
|
|
Jak dla mnie to super zagrał Pawełek na którego jest nagonka:
-wybronił strzał Sebastiana Mili z wolnego -Przy karnym mu nie dużo brakło -Zaliczył Asystye ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#158
|
|
No jeździcie po skuteczności Kirma ale co jak co 2 gole po jego zagraniach więc nie można mu dużo zarzucać powinien coś strzelić ale sie chłopak zablokował i kurde chyba jeszcze trochę na te bramki jego poczekamy!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#159
|
|
W końcu walczyli jak do nich należy. Szacunek.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#160
|
|
No i tak trzeba grać...Tragiczna skuteczność a i tak bezproblemowa wygrana
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#161
|
|
mi sie podobala rozmowa pomiedzy Jirsakiem a Maleckim, tutaj bylo widac ze Jirsak jest spokojny, a Malecki to jego przeciwienstwo
no Kirm pecha ma, ale ladnie gra, dobrze wychodzi na pozycje i gra kombinacyjnie. moglo byc 0-6 ale jest 1-3 i ladny styl. od poczatku meczu ladnie grali, bo ostatnie mecze to ciezko bylo na nie patrzec. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#162
|
|
No i w końcu ta gra się kleiła.
Super oby tak do końca. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#163
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#164
|
|
Cieszy wygrana. Brożek i Mały po golu. Kirm wreszcie 2 asysty. Kiedy Andreż nie strzela ale podaje padają gole dla Wisły, jak prubóje się na siłę wstrzelić to nic z tego niema. Szkoda że Pawełek nie obronił karnego, grał naprawdę dobrze.
![]() A i Ćwielong zaliczył gola ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#165
|
|
Wisła w końcu pokazała to co na początku sezonu i wygrała w ładnym stylu. Problem jest taki że za tydzień znowu będzie przerwa na reprezentacje :/
|
|
|
|
Member
Od: 07.2007
Offline |
#166
|
|
oby tak zagrakli z kuchenkami to o wynik jestem spokojny
BRAWO WISŁA!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#167
|
Ten mecz pokazuje jaki poziom ma nasza liga. Taki Śląsk, średni ligowa, słaby,że aż strach. Zero pomysłu na grę, w obronie jacyś nierozgarnięci chłopcy. Żal na to patrzeć. ![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#168
|
|
Tak ****a 15-0 najlepiej niektórym z Was naprawdę się poprzewracało w głowach. Trochę szacunku dla Śląska też by się przydało ale dla niektórych wynik Wisły przysłania niektóre wiadomości. Tyle że jak Wisła przegrywa to Wy płaczecie na forum a Ci co są teraz we Wrocławiu to nadal są z Wisłą...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#169
|
|
Wkońcu zwyciężamy więcej niż jedną bramką. Szkoda, że akurat w meczu ze Śląskiem.
Nareszcie gra jako tako wyglądała, dużo kombinacyjnych akcji ale skuteczność jak zwykle żałosna. 3 bramki to oczywiście nie mało ale w porównaniu do liczby kapitalnych okazji to malutko. Małecki dziś zapieprzał jak Mały samochodzik. Akcja za akcją. Kirmowi należy sie ławka. Dziś zmarnował 3 raz sam na sam, moja cierpliwość sie już do niego wyczerpuje. Pawełek kolejny raz zagrał bardzo pewnie. Na co Skorża czekał tyle czasu ze zmianami przy tak korzystnym wyniku? Karny z kapelusza ale, że Śląskowi to sędziemu wybaczam ![]()
Ostatnio edytowane przez Kamson : 02.10.2009 o godz. 23:18.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#170
|
|
Nie ta druzyna. Chyba chlopakom zaczelo sie chciec grac.
Dzisiejszy mecz bardzo mi sie podobal, Slask nie istnial i nawet bez tej czerwieni nic by nie zwojowali.Wisla dzisiaj byla nie do przejscia, co jest dobrym prognostykiem przed nastepna kolejka o ile sie nie myle to z Lechem?. Szybkie akce, kombinacja, Diaz naprawde swietnie Jirsak tez bardzo dobrze.Jedynie skutecznosc jak by dzisiaj byla lepsza to bylby pogrom ale ze to mecz przyjazni to i dobrze po co po sobie pozostawic nie dobre wrazenie. ![]() ,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#171
|
|
Jirsak z Diazem w środku zagrali po prostu zajebi**ie!! Małecki zdecydowanie najlepszy na boisku, aż miło było popatrzeć! Najlepszy nasz mecz w tym sezonie, bez dwóch zdań! Mówiłem po Polonii, że będzie lepiej - było lepiej
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#172
|
|
Mecz mógł naprawdę się podobać. Pawełek we wrześniu i dzisiejszym dniu to zupełnie inna liga niż z początku ligi. Szkoda tylko, że to jest chwilowe i do kolejnej wpadki, aby potem znowu kilka meczy niepewnych. Widać Pawełek to jest dobry bramkarz, ale ma strasznie słabą psychikę i przydałoby się aby klub zatrudnił psychologa, który by czuwał nad nim. Jak dla mnie Kirm nie musi strzelać bramek ważne, aby był ogniwem uzupełniającym, który wyłoży piłkę do napastników. Cóż mogę powiedzieć kontuzja Sobola to jest szczęście w nieszczęściu. Oczywiście szkoda zawodnika jednak teraz Skorża jest zmuszony stawiać na Jirsaka, który do tej pory był niedoceniany, bo jakoś nieszczególnie przekonuje mnie Diaz.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#173
|
![]() Naprawdę fajnie grali, akcja w której zepsuł Łobodziński, niczym Barcelony ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#174
|
|
Niezła gra, Kirm można powiedzieć ze 1,5 asysty, szkoda ze nic mu do bramki nie wpada
![]() Ale sie rozpisałem |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд
Offline |
#175
|
Taaa...a dwie asysty to się z powietrza wzięły! Ludzie! On potrzebuje jednego, jedynego gola. Jak go strzeli, to pokaze pełnie swoich możliwości. On teraz do każdej sytuacji dochodzi z przeswiadczeniem, ze wszyscy na niego patrzą i ze musi gola strzelic - tak sie paralizuje i nic z tego nie wychodzi. Raz mu wejdzie i juz bedzie spokojniejszy. ![]()
Косово је СРБИЈА!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz
Offline |
#176
|
Mam nadzieje ze ten mecz da do myslenia Skorzy, ze jednak warto troche zaryzykowac i postawic na bardziej ofensywna gre. Po raz pierwszy w tym sezonie grali zawodnicy stworzeni do gry kombinacyjnej i wszyscy widzieli jaki dalo to efekt. Druga sprawa, to cieszy ze wkoncu przestali sie opieprzac i miec pretensje i zaczyna to wygladac ze tworzy sie druzyna. Oby tak dalej. ![]() "WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#177
|
|
Zobaczycie, jeszcze 2 mecze od początku i Jirsak będzie wytrzymywał całe spotkania, a przy okazji cała nasza gra będzie szybsza.
Wiedziałem ![]() ![]()
.
. |
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#178
|
|
Pierwszy raz od dłuuuugiego czasu, nie mam zastrzeżeń do naszej gry. Jirsak i Kirm mimo nieskuteczności całkiem fajnie. Ćwielong bramka profesorska, Pawelek ok. Alvarez spoko, sędzia ****, bo karnego nie było. Brawo, z taką grą powinniśmy jebnąć Amikę na luzie.
![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#179
|
|
Wszyscy "hura" a nikt nie zauważył że nasi grajkowi grali mili pełny komfort psychiczny grali przeciwko dziesiątce i dość szybko prowadzili 1:0, zupełnie inaczej sytuacja wyglądałaby gdyby sędzia nie wyrzucił gracza WKS-u za boisko...
Co nie zmienia faktu, że niezmiernie cieszy mnie fakt, że w naszych grajakach jest potencjał, potrafią rozegrać wiele ciekawych akcji zakończonych strzałem, tylko niestety nie w każdym meczu mamy taki komfort psychiczny. ![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#180
|
Był krytykowany że nie chce podawać tylko strzela na siłę. Dzisiaj strzelał jak zwykle ale za to wreszcie podał (2 asysty). Dla przypomnienia wcześniej w 8 ligowych meczach 2 z Levadią i 1 PP miał słownie 1 asystę! Gdyby grał tak jak dzisiaj w każdym meczu (asystował) byłby zawsze chwalony. Wcześniej był samolubem ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|