The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 02.10.2009, 23:00
A mi się podobał Jirsak, w końcu ma okazję pograć i w tym meczu wypadł wg mnie naprawdę dobrze. Kirm przy tym wyniku mógł sobie pozwolić na kilka strzałów jednak szkoda, że nic nie trafił jednak asysta jest. Razem z Brożkiem powinien popracować nad skutecznością. Mimo wszystko wynik jak i sama gra cieszy
Odpowiedz cytując
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 02.10.2009, 23:01
Dzisiaj spokojnie mogło być 7-0, Kirm zmarnował kilka sytuacji, ale co można powiedzieć o Brożku, który gdyby nauczył się lepiej przyjmować piłkę to przez pierwsze 20min mógł mieć hattricka. Ten karny tylko potwierdził poziom sędziowania w naszej lidze (liniowy w pierwszej połowie spisywał się dramatycznie!!).
Zapomniałem jeszcze dodać, że coraz bardziej podoba mi się gra Ćwielonga, widać, że poprawił technikę i skuteczność.
Ostatnio edytowane przez Witoldon : 02.10.2009 o godz. 23:04.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 02.10.2009, 23:01
Jesień póki co należy do Wisły. Oby jeszcze Legia i Lech nie były pazerne na punkty i myślę, że po rundzie jesiennej będzie już bezpieczna przewaga, bo zdobycie mistrzostwa Polski grając cały sezon na wygnaniu to na prawdę wielki sukces.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 02.10.2009, 23:03
Podobała mi się dzisiaj gra Wisły. Z pierwszej piłki po ziemi szybkie wymiany podań widać, że jest ten element stale ćwiczony co przynosi efekty.Pawełek pewnie szkoda że karnego nie obronił było blisko podoba mi się też to że jak leci piłka do naszego bramkarza to zachowuje on spokój a nie tak jak kiedyś żeby wybić.Na minus skuteczność Brożek, Łobo, Kirm :/ najbardziej szkoda to mi Andraża.Bardzo przydałby mu się ten gol bo wtedy nabrałby pewności we własne umiejętności które ma spore.Kirm to mi Jaśka przypomina zawodnik który szarpię grę do przodu ale skuteczność słaba.Cieszy mnie też postawa małego który podziękował Kirmowi za asystę widać że pomału tworzy się drużyna.Ogólnie wszystko dobrze poza skutecznością.

Ps:A Kirm strzeli hattricka z kuchenkami i zamknie usta wszystkim co go krytykują
Odpowiedz cytując
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 02.10.2009, 23:03
Cieszę się, że Wisła w 2. połowie nie postawiła na minimalizm i ruszyła znowu coś do przodu czego efektem jest stosunkowo dobry wynik - chociaż biorąc pod uwagę obraz meczu i sytuacje, bramek dla naszej drużyny powinno być sporo więcej.

Karny z kapelusza, liczyłem, że Mario obroni i jakoś się zrehabilituje za swojego pecha. No cóż, przynajmniej rzucił się w dobrą stronę i mało mu brakło
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 02.10.2009, 23:03
Po raz pierwszy w tym sezonie jestem zadowolony z gry Wisły w całym meczu.
Do tej pory mieliśmy "momenty" w meczu, nigdy nie można było powiedzieć, że cały mecz został rozegrany na równym, dobrym poziomie.
Mam nadzieję, że teraz będzie tak dalej, w końcu przed nami najważniejsze mecze, mogące w ostatecznym rozrachunku zadecydować o mistrzostwie. W następnej kolejce wyjazd do Wronek wybić Amice marzenia o "majstrze" z główek!
Odpowiedz cytując
kadziolek1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 02.10.2009, 23:03
Jak dla mnie to super zagrał Pawełek na którego jest nagonka:
-wybronił strzał Sebastiana Mili z wolnego
-Przy karnym mu nie dużo brakło
-Zaliczył Asystye

Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 02.10.2009, 23:05
No jeździcie po skuteczności Kirma ale co jak co 2 gole po jego zagraniach więc nie można mu dużo zarzucać powinien coś strzelić ale sie chłopak zablokował i kurde chyba jeszcze trochę na te bramki jego poczekamy!
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 02.10.2009, 23:05
W końcu walczyli jak do nich należy. Szacunek.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 02.10.2009, 23:06
No i tak trzeba grać...Tragiczna skuteczność a i tak bezproblemowa wygrana
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 02.10.2009, 23:08
mi sie podobala rozmowa pomiedzy Jirsakiem a Maleckim, tutaj bylo widac ze Jirsak jest spokojny, a Malecki to jego przeciwienstwo
no Kirm pecha ma, ale ladnie gra, dobrze wychodzi na pozycje i gra kombinacyjnie.
moglo byc 0-6
ale jest 1-3 i ladny styl.
od poczatku meczu ladnie grali, bo ostatnie mecze to ciezko bylo na nie patrzec.

Odpowiedz cytując
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 02.10.2009, 23:09
No i w końcu ta gra się kleiła.
Super oby tak do końca.
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 02.10.2009, 23:10
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
moglo byc 0-6
nawet więcej 3 setki Kiro, Łobo, 1x Brożek. Jakby wszystko wpadło 1-8.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 02.10.2009, 23:10
Cieszy wygrana. Brożek i Mały po golu. Kirm wreszcie 2 asysty. Kiedy Andreż nie strzela ale podaje padają gole dla Wisły, jak prubóje się na siłę wstrzelić to nic z tego niema. Szkoda że Pawełek nie obronił karnego, grał naprawdę dobrze.

A i Ćwielong zaliczył gola
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 02.10.2009, 23:12
Wisła w końcu pokazała to co na początku sezonu i wygrała w ładnym stylu. Problem jest taki że za tydzień znowu będzie przerwa na reprezentacje :/
Odpowiedz cytując
arturtsw
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 02.10.2009, 23:14
oby tak zagrakli z kuchenkami to o wynik jestem spokojny BRAWO WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 02.10.2009, 23:15
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Podobała mi się dzisiaj gra Wisły. Z pierwszej piłki po ziemi szybkie wymiany podań widać, że jest ten element stale ćwiczony co przynosi efekty
Kilka sytuacji naprawdę nieźle zagranych. Co do Pawełka, jest dobrze,coś czuje,że może być lepiej. Szkoda tylko skuteczności.

Ten mecz pokazuje jaki poziom ma nasza liga. Taki Śląsk, średni ligowa, słaby,że aż strach. Zero pomysłu na grę, w obronie jacyś nierozgarnięci chłopcy. Żal na to patrzeć.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 02.10.2009, 23:15
Tak ****a 15-0 najlepiej niektórym z Was naprawdę się poprzewracało w głowach. Trochę szacunku dla Śląska też by się przydało ale dla niektórych wynik Wisły przysłania niektóre wiadomości. Tyle że jak Wisła przegrywa to Wy płaczecie na forum a Ci co są teraz we Wrocławiu to nadal są z Wisłą...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 02.10.2009, 23:16
Wkońcu zwyciężamy więcej niż jedną bramką. Szkoda, że akurat w meczu ze Śląskiem.
Nareszcie gra jako tako wyglądała, dużo kombinacyjnych akcji ale skuteczność jak zwykle żałosna. 3 bramki to oczywiście nie mało ale w porównaniu do liczby kapitalnych okazji to malutko.

Małecki dziś zapieprzał jak Mały samochodzik. Akcja za akcją.
Kirmowi należy sie ławka. Dziś zmarnował 3 raz sam na sam, moja cierpliwość sie już do niego wyczerpuje.
Pawełek kolejny raz zagrał bardzo pewnie.

Na co Skorża czekał tyle czasu ze zmianami przy tak korzystnym wyniku?

Karny z kapelusza ale, że Śląskowi to sędziemu wybaczam
Ostatnio edytowane przez Kamson : 02.10.2009 o godz. 23:18.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 02.10.2009, 23:16
Nie ta druzyna. Chyba chlopakom zaczelo sie chciec grac.
Dzisiejszy mecz bardzo mi sie podobal, Slask nie istnial i nawet bez tej czerwieni nic by nie zwojowali.Wisla dzisiaj byla nie do przejscia, co jest dobrym prognostykiem przed nastepna kolejka o ile sie nie myle to z Lechem?.
Szybkie akce, kombinacja, Diaz naprawde swietnie Jirsak tez bardzo dobrze.Jedynie skutecznosc jak by dzisiaj byla lepsza to bylby pogrom ale ze to mecz przyjazni to i dobrze po co po sobie pozostawic nie dobre wrazenie.
,
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 02.10.2009, 23:16
Jirsak z Diazem w środku zagrali po prostu zajebi**ie!! Małecki zdecydowanie najlepszy na boisku, aż miło było popatrzeć! Najlepszy nasz mecz w tym sezonie, bez dwóch zdań! Mówiłem po Polonii, że będzie lepiej - było lepiej
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 02.10.2009, 23:18
Mecz mógł naprawdę się podobać. Pawełek we wrześniu i dzisiejszym dniu to zupełnie inna liga niż z początku ligi. Szkoda tylko, że to jest chwilowe i do kolejnej wpadki, aby potem znowu kilka meczy niepewnych. Widać Pawełek to jest dobry bramkarz, ale ma strasznie słabą psychikę i przydałoby się aby klub zatrudnił psychologa, który by czuwał nad nim. Jak dla mnie Kirm nie musi strzelać bramek ważne, aby był ogniwem uzupełniającym, który wyłoży piłkę do napastników. Cóż mogę powiedzieć kontuzja Sobola to jest szczęście w nieszczęściu. Oczywiście szkoda zawodnika jednak teraz Skorża jest zmuszony stawiać na Jirsaka, który do tej pory był niedoceniany, bo jakoś nieszczególnie przekonuje mnie Diaz.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 02.10.2009, 23:19
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Kilka sytuacji naprawdę nieźle zagranych. Co do Pawełka, jest dobrze,coś czuje,że może być lepiej. Szkoda tylko skuteczności.

Ten mecz pokazuje jaki poziom ma nasza liga. Taki Śląsk, średni ligowa, słaby,że aż strach. Zero pomysłu na grę, w obronie jacyś nierozgarnięci chłopcy. Żal na to patrzeć.
Czy ty Marszałek potrafisz napisać komentarz, choć raz nie wspominając o "tragicznym poziomie naszej ligi"?

Naprawdę fajnie grali, akcja w której zepsuł Łobodziński, niczym Barcelony .
Ddf
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 02.10.2009, 23:20
Niezła gra, Kirm można powiedzieć ze 1,5 asysty, szkoda ze nic mu do bramki nie wpada Brożek na początku niemógł przyjąć pilki, ale im dalej w las coraz lepiej mu sie grało, trzeba tez powiedziec ze był kluczowa postacia w tym meczu, po pierwsze "dzięki niemu" wyleciał z boiska obrońca Śląska no i po drugie otworzył wynik spotkania, ladnie tez wracał przed pole karne i grał z klepki. Małecki jak zawsze robił dużo pozytywnego szumu i strzelił bramke. Ćwielong już 2 brameczka w tym sezonie i myśle ze mozemy miec jeszcze z niego pocieche. Jirsak chociaż bez fajerwerków to i tak zasługuje na wielki +. Obrona jak zawsze, pewnie, bez zarzutu, nie mozna miec pretensji do Alvareza bo karny zdecydowanie z kapelusza. Pawełek bardzo solidnie chociaż oprócz dobrze wybronionego wolnego nie miał dużo do roboty(pomijam karny bo to moim zdaniem jedna wielka loteria). Podoba mi sie w Pawełku też to że lubi pierdzielnąc do napadu szybka piłke czego rezultatem był 1 gol

Ale sie rozpisałem
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 02.10.2009, 23:23
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Wkońcu zwyciężamy więcej niż jedną bramką. Szkoda, że akurat w meczu ze Śląskiem.
Nareszcie gra jako tako wyglądała, dużo kombinacyjnych akcji ale skuteczność jak zwykle żałosna. 3 bramki to oczywiście nie mało ale w porównaniu do liczby kapitalnych okazji to malutko.

Małecki dziś zapieprzał jak Mały samochodzik. Akcja za akcją.
Kirmowi należy sie ławka. Dziś zmarnował 3 raz sam na sam, moja cierpliwość sie już do niego wyczerpuje.
Pawełek kolejny raz zagrał bardzo pewnie.

Na co Skorża czekał tyle czasu ze zmianami przy tak korzystnym wyniku?

Karny z kapelusza ale, że Śląskowi to sędziemu wybaczam

Taaa...a dwie asysty to się z powietrza wzięły! Ludzie! On potrzebuje jednego, jedynego gola. Jak go strzeli, to pokaze pełnie swoich możliwości. On teraz do każdej sytuacji dochodzi z przeswiadczeniem, ze wszyscy na niego patrzą i ze musi gola strzelic - tak sie paralizuje i nic z tego nie wychodzi. Raz mu wejdzie i juz bedzie spokojniejszy.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
Crusi
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 02.10.2009, 23:23
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Kirmowi należy sie ławka. Dziś zmarnował 3 raz sam na sam, moja cierpliwość sie już do niego wyczerpuje.
Do ME go, a jak! Wkoncu dzisiaj tylko 2 asysty zrobil, beznadziejny jest!

Mam nadzieje ze ten mecz da do myslenia Skorzy, ze jednak warto troche zaryzykowac i postawic na bardziej ofensywna gre. Po raz pierwszy w tym sezonie grali zawodnicy stworzeni do gry kombinacyjnej i wszyscy widzieli jaki dalo to efekt. Druga sprawa, to cieszy ze wkoncu przestali sie opieprzac i miec pretensje i zaczyna to wygladac ze tworzy sie druzyna. Oby tak dalej.
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 02.10.2009, 23:23
Zobaczycie, jeszcze 2 mecze od początku i Jirsak będzie wytrzymywał całe spotkania, a przy okazji cała nasza gra będzie szybsza.
Wiedziałem
..
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 02.10.2009, 23:27
Pierwszy raz od dłuuuugiego czasu, nie mam zastrzeżeń do naszej gry. Jirsak i Kirm mimo nieskuteczności całkiem fajnie. Ćwielong bramka profesorska, Pawelek ok. Alvarez spoko, sędzia ****, bo karnego nie było. Brawo, z taką grą powinniśmy jebnąć Amikę na luzie.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 02.10.2009, 23:27
Wszyscy "hura" a nikt nie zauważył że nasi grajkowi grali mili pełny komfort psychiczny grali przeciwko dziesiątce i dość szybko prowadzili 1:0, zupełnie inaczej sytuacja wyglądałaby gdyby sędzia nie wyrzucił gracza WKS-u za boisko...

Co nie zmienia faktu, że niezmiernie cieszy mnie fakt, że w naszych grajakach jest potencjał, potrafią rozegrać wiele ciekawych akcji zakończonych strzałem, tylko niestety nie w każdym meczu mamy taki komfort psychiczny.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 02.10.2009, 23:27
element napisał(a):Wyświetl post
Kirmowi nie należy się ławka tylko dlatego bo niektórzy myślą że przyszedł tu po to żeby strzelać co mecz po 3 bramki.
Ma po prostu dobrze grać i przede wszystkim dogrywać / asystować i to robi.
Owszem, irytuje jego ostatnie kopnięcie na bramkę ale to zawodnik który "dogadza" kolegom z drużyny.
I tego się trzymajmy, a jak przy okazji się przełamie to będzie full zadowolenia z niego.
Kolego, "nie mijaj się z prawdą", bo dopiero w tym meczu dogodził kolegom 2 asystami

Był krytykowany że nie chce podawać tylko strzela na siłę. Dzisiaj strzelał jak zwykle ale za to wreszcie podał (2 asysty). Dla przypomnienia wcześniej w 8 ligowych meczach 2 z Levadią i 1 PP miał słownie 1 asystę!

Gdyby grał tak jak dzisiaj w każdym meczu (asystował) byłby zawsze chwalony. Wcześniej był samolubem
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:30.