
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#121
|
|
|
Maciej Skorża po meczu z Śląskiem
Cytat:
Cytat:
![]() źródło wislakrakow.com |
||
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#122
|
|
Jeżeli ktoś nagrał drugą bramkę, to niech wrzuci ją na neta od przechwytu na własnej połowie. Chciałbym policzyć ile podań wymieniliśmy.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#123
|
|
Kirm znowu marnuje kolejne setki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#124
|
|
Niech marnuje
Lepiej niech to robi w meczu, kiedy wszystko wiadomo |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#125
|
|
to jest jednak fenomen, marnuje więcej setek niż Brożek w pamiętnym sezonie, kiedy zajęliśmy odleeegłe miejsce.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#126
|
|
Ale jak się wstrzeli to będzie 10 na sezon
![]() ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#127
|
|
Łobo za Pepe...nieeee
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#128
|
|
Małyyyyyyyyyyyy i 3:0! Super!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#129
|
|
OoOo, Maciek zmianę zrobił
![]() Zdzwiiłem się, szacunek. Mecz ładny, ale dałby pograć zmiennikom z 20-30 minut, kiedy wszystko jest wiadome. Ale to Maciek dyryguje, nie można mu odmówić stylu, ale zmiany to mógłby wcześniej przeprowadzać |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#130
|
|
Brawo Kirm, rob to co umiesz najlepiej!
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#131
|
|
Małecki zdecydowanie najlepszy piłkarz rundy w Wiśle!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#132
|
|
karny :/
(10 znaków) |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#133
|
|
Karny z dupy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#134
|
|
Haha, sedzia kalosz
...niezla kompromitacja. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#135
|
|
Brawo Pawełek, przynajmniej wyczuł w którą stronę się rzucić. Jest postęp.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)
Offline |
#136
|
|
Małecki bardzo ładnie. I podziękował Kirmowi za asystę, więc nie jest jakoś źle na lini Mały-Kirm.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#137
|
|
Oj, ale Łobo zjebał. Takie ładne rozegranie.
![]()
.
. |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#138
|
|
Łobo!!! Taka piękna akcja ;/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Oława-->Kraków
Offline |
#139
|
|
Dobra to tak na żywo wieści z Oporowskiej
![]() Bardzo dobry i szybki mecz zarówno z jednej jak i z drugiej strony Kartka Celebana przesądziła o wszystkim, mimo iż słuszna troszkę zaważyła na dyspozycji Śląska Brożek marnuje setke za setką-masakra Diaz-dobra gra mimo strat Pawełek-super mecz w jego wykonaniu widac ze się chłopak przełamuje Mały-Najlepszy na boisku to co on wyczyniał z piłką aż miło popatrzec Alvarez-Wiele osób twierdziło że nie brał udziału w akcjach ofensywnych-gdyby mu podawali to mógłby tą grę ciągnąc a tak grali środkiem lub lewą stroną Ogólnie mecz super Pozdrowienia dla wszystkich Wiślaków którzy zagościli dzisiaj na Oporowską-Mam nadzieję że się podobało ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#140
|
|
No co zaje* był
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#141
|
|
ku*** mać! Ile można być az tak niesktuecznym? To nie pierwszy mecz i Skorża powinien cos z tym zrobić. Paweł Brożek nie trafia tak jak poprzednio, Kirm a to ma pecha, a to gdzies je**ie... No na to się patrzyć nie da można nerwicy dostać. Zamiast jakiejś trójki do przodu w pierwszej połowie, my tylko 1-0!
Dzisiejszy mecz mi się podobał w naszym wykonaniu, ale ta nieskuteczność jest wręcz koszmarna. Bo dziś był Śląsk, ale następnym razem będzie Lech i nie będzie juz tak łatwo. Nie wspominając już o europejskich pucharach [ale to na inną bajkę]. Co poza tym z tego meczu się zapamięta? Kilka beznadziejnych decyzji sędziów, oczywiście na czele z karniakiem z kapelusza... Kibicowsko- OKey, w porządku. Ba! Taki ryk jak w drugiej połowie jest to dawno takiego nie słyszałam Mecz się zbliża ku końcowi [87min.]. Mimo wsio mam nadzieję, że coś jeszcze strzelimy... Choć z drugiej strony.. to mecz przyjaźni ŚWL EDIT: noi po meczu. Szkoda, że nam Malego nie pożegnali {kibice} jak trzeba. Dobry mecz. Mam nadzieję, że pewne kwestie zostaną poprawione. >troche statystyki< SYTUACJE: 24 STRZAŁY: 22 STRZAŁY CELNE: 8 sorry, ale. . . to wola o pomstę do nieba... DOBRA, kończę już, nie będę marudzić. Zwycięzców sie nie sądzi! BRAWO WISŁA!
Ostatnio edytowane przez masterlag : 02.10.2009 o godz. 22:57.
![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#142
|
|
ehhh Kirm musi się przełamać, co ma koleś sytuacji
fajnie by było strzelić jeszcze jedną bramkę.![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#143
|
|
To co teraz zrobil Kirm, to futbolowe jaja
...ciekawe, jak co poniektorzy jechaliby, gdyby to byl Lobodzinski... |
|
|
|
Member
Od: 12.2008
Offline |
#144
|
|
3 setki w samej 2 połowie Kirma, tragedia z wykonaniem, a podobno miał specjalny trening, by poprawić wreszcie skuteczność w ataku
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#145
|
|
****aa! Do rezerw aż sie nauczy strzelać!*
Pasuje ?: ) ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#146
|
|
Mamy debiut Łukasza Burligi. Łukasz niewiele sobie pograł, ale to krajan wielu naszych Braci z regionu suskiego, więc życzymy wszystkiego najlepszego!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#147
|
|
Wreszcie, Burliga pokaże na co go stać. Dawać więcej młodzieży. Gratuluje Maciek, sprawdzimy, czy się sprawdzi.
10 sekund - WOW |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#148
|
|
Wiseła Wisełka idziemy na mistrza 13
![]() A karny to chyab na pocieszenie bo o faulu niebyło mowy
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 02.10.2009 o godz. 22:59.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#149
|
|
Kirm bardzo ładnie
Na pozycję wychodzi lepiej od Brożka. A pewnie wstrzeli sie jak Łobo w ub. sezonie czyli w ostatniej kolejce 2 mega bramki i bedzie git! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#150
|
|
Taaa Kirm jest beznadziejny..2 asysty ziomy. A ze nie strzela? No mamy juz Malego i Pawła od tego
![]() Super gra.Niezle to wygladalo nawet. ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|