The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 02.10.2009, 22:24
Maciej Skorża po meczu z Śląskiem


Cytat:
Czy odda pan Śląskowi Mariusza Pawełka? Trener Tarasiewicz bardzo zabiega o tego zawodnika - padło pytanie na konferencji. - Jak działacze sprowadzą mi Buffona, to może - odparł z uśmiechem trener.

Cytat:
Macieja Skorżę zapytano także czy prawdą są dzisiejsze doniesienia "Faktu" jakoby rozmawiał z właścicielem Lecha Poznań Jackiem Rutkowskim o ewentualnym przejściu do tego klubu. - Osobiście nie mam nic do tej gazety, ale to przewrotność losu, że tak się ona nazywa, bo z faktami ma niewiele wspólnego - skomentował trener Wisły.




źródło wislakrakow.com
Odpowiedz cytując
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 02.10.2009, 22:28
Jeżeli ktoś nagrał drugą bramkę, to niech wrzuci ją na neta od przechwytu na własnej połowie. Chciałbym policzyć ile podań wymieniliśmy.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 02.10.2009, 22:34
Kirm znowu marnuje kolejne setki .
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 02.10.2009, 22:36
Niech marnuje Lepiej niech to robi w meczu, kiedy wszystko wiadomo
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 02.10.2009, 22:36
to jest jednak fenomen, marnuje więcej setek niż Brożek w pamiętnym sezonie, kiedy zajęliśmy odleeegłe miejsce.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 02.10.2009, 22:37
Ale jak się wstrzeli to będzie 10 na sezon
..
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 02.10.2009, 22:38
Łobo za Pepe...nieeee
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 02.10.2009, 22:38
Małyyyyyyyyyyyy i 3:0! Super!
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 02.10.2009, 22:39
OoOo, Maciek zmianę zrobił
Zdzwiiłem się, szacunek.
Mecz ładny, ale dałby pograć zmiennikom z 20-30 minut, kiedy wszystko jest wiadome.
Ale to Maciek dyryguje, nie można mu odmówić stylu, ale zmiany to mógłby wcześniej przeprowadzać
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 02.10.2009, 22:39
Brawo Kirm, rob to co umiesz najlepiej!
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 02.10.2009, 22:40
Małecki zdecydowanie najlepszy piłkarz rundy w Wiśle!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 02.10.2009, 22:40
karny :/

(10 znaków)
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 02.10.2009, 22:41
Karny z dupy...
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 02.10.2009, 22:41
Haha, sedzia kalosz ...niezla kompromitacja.
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 02.10.2009, 22:43
Brawo Pawełek, przynajmniej wyczuł w którą stronę się rzucić. Jest postęp.
Odpowiedz cytując
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 02.10.2009, 22:43
Małecki bardzo ładnie. I podziękował Kirmowi za asystę, więc nie jest jakoś źle na lini Mały-Kirm.



Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 02.10.2009, 22:44
Oj, ale Łobo zjebał. Takie ładne rozegranie.
..
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 02.10.2009, 22:44
Łobo!!! Taka piękna akcja ;/
Odpowiedz cytując
LuKiTS89
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Oława-->Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 02.10.2009, 22:45
Dobra to tak na żywo wieści z Oporowskiej
Bardzo dobry i szybki mecz zarówno z jednej jak i z drugiej strony
Kartka Celebana przesądziła o wszystkim, mimo iż słuszna troszkę zaważyła na dyspozycji Śląska
Brożek marnuje setke za setką-masakra
Diaz-dobra gra mimo strat
Pawełek-super mecz w jego wykonaniu widac ze się chłopak przełamuje
Mały-Najlepszy na boisku to co on wyczyniał z piłką aż miło popatrzec
Alvarez-Wiele osób twierdziło że nie brał udziału w akcjach ofensywnych-gdyby mu podawali to mógłby tą grę ciągnąc a tak grali środkiem lub lewą stroną
Ogólnie mecz super Pozdrowienia dla wszystkich Wiślaków którzy zagościli dzisiaj na Oporowską-Mam nadzieję że się podobało
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 02.10.2009, 22:45
No co zaje* był
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 02.10.2009, 22:48
ku*** mać! Ile można być az tak niesktuecznym? To nie pierwszy mecz i Skorża powinien cos z tym zrobić. Paweł Brożek nie trafia tak jak poprzednio, Kirm a to ma pecha, a to gdzies je**ie... No na to się patrzyć nie da można nerwicy dostać. Zamiast jakiejś trójki do przodu w pierwszej połowie, my tylko 1-0!
Dzisiejszy mecz mi się podobał w naszym wykonaniu, ale ta nieskuteczność jest wręcz koszmarna. Bo dziś był Śląsk, ale następnym razem będzie Lech i nie będzie juz tak łatwo. Nie wspominając już o europejskich pucharach [ale to na inną bajkę].
Co poza tym z tego meczu się zapamięta? Kilka beznadziejnych decyzji sędziów, oczywiście na czele z karniakiem z kapelusza...
Kibicowsko- OKey, w porządku. Ba! Taki ryk jak w drugiej połowie jest to dawno takiego nie słyszałam
Mecz się zbliża ku końcowi [87min.]. Mimo wsio mam nadzieję, że coś jeszcze strzelimy... Choć z drugiej strony.. to mecz przyjaźni
ŚWL

EDIT: noi po meczu. Szkoda, że nam Malego nie pożegnali {kibice} jak trzeba.
Dobry mecz. Mam nadzieję, że pewne kwestie zostaną poprawione.
>troche statystyki<
SYTUACJE: 24
STRZAŁY: 22
STRZAŁY CELNE: 8
sorry, ale. . . to wola o pomstę do nieba...

DOBRA, kończę już, nie będę marudzić. Zwycięzców sie nie sądzi! BRAWO WISŁA!
Ostatnio edytowane przez masterlag : 02.10.2009 o godz. 22:57.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 02.10.2009, 22:50
ehhh Kirm musi się przełamać, co ma koleś sytuacji fajnie by było strzelić jeszcze jedną bramkę.
What's new?

Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 02.10.2009, 22:50
To co teraz zrobil Kirm, to futbolowe jaja ...ciekawe, jak co poniektorzy jechaliby, gdyby to byl Lobodzinski...
Odpowiedz cytując
L0czek
Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 02.10.2009, 22:51
3 setki w samej 2 połowie Kirma, tragedia z wykonaniem, a podobno miał specjalny trening, by poprawić wreszcie skuteczność w ataku
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 02.10.2009, 22:51
****aa! Do rezerw aż sie nauczy strzelać!*

Pasuje ?: )
..
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 02.10.2009, 22:54
Mamy debiut Łukasza Burligi. Łukasz niewiele sobie pograł, ale to krajan wielu naszych Braci z regionu suskiego, więc życzymy wszystkiego najlepszego!
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 02.10.2009, 22:55
Wreszcie, Burliga pokaże na co go stać. Dawać więcej młodzieży. Gratuluje Maciek, sprawdzimy, czy się sprawdzi.
10 sekund - WOW
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 02.10.2009, 22:56
Wiseła Wisełka idziemy na mistrza 13
A karny to chyab na pocieszenie bo o faulu niebyło mowy
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 02.10.2009 o godz. 22:59.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 02.10.2009, 22:59
Kirm bardzo ładnie Na pozycję wychodzi lepiej od Brożka. A pewnie wstrzeli sie jak Łobo w ub. sezonie czyli w ostatniej kolejce 2 mega bramki i bedzie git!
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 02.10.2009, 23:00
Taaa Kirm jest beznadziejny..2 asysty ziomy. A ze nie strzela? No mamy juz Malego i Pawła od tego
Super gra.Niezle to wygladalo nawet.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:29.