
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Tarnów
Offline |
#61
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#62
|
|
znowu brak dopingu - bezsensu
ile ten protest bedzie trwal, juz 2 kolejke do konca rundy czy az grzywna zostanie anulowana (juz to widze) poza tym to nie pzpn nalozyl ta kare tylko ekstraklasa na polowie meczow w polskiej lidze sa co roku jakies protesty gowno to da, a tylko karzemy siebie brakiem dopingu wlasnie ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#63
|
|
Brożek to nie ten Brożek.
2 setki miał i nic, miejmy nadzieję, że Maly coś strzeli. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#64
|
|
Mały pięknie gra!
Czerwona dla Śląska! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#65
|
|
Ale Brożek się fajtłapowaty zrobił...
Dawniej, to by już hat-tricka skompletował. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#66
|
|
Gol Brożek! Zejdźcie z Pawła.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#67
|
|
taaak BRAWO BROZIO !!!!
![]()
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY. PUCHARÓW TEŻ WIELE, LECZ Z POLSKIEJ MENNICY. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu
Offline |
#68
|
|
Pawełek asysta
![]() ![]()
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#69
|
|
hehe, na przekór moim słowom, BROZINHOOOO!!!
PS: na kogo Paweł tak sie wydzieral? (no co co!!)? Wydawalo sie, ze na Kirma, ale chyba jednak nie? |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#70
|
|
W końcu trafił....Obniżka formy Pawła jest martwiąca. Licze ze wiosna bedzie jednak nalezala do niego
A ogólnie to skuteczność jest przerażająca. Powód: skuteczność
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 02.10.2009 o godz. 21:37.
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu
Offline |
#71
|
|
Brozek sie darl chyba na brata, oni czesto tak
![]()
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#72
|
|
śmiało można powiedzieć że Wisła gra jeden z lepszych meczów w sezonie, lecz ta skuteczność ...
![]() ![]()
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY. PUCHARÓW TEŻ WIELE, LECZ Z POLSKIEJ MENNICY. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#73
|
|
Ta czerwona to wybawienie, teraz seta za setą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#74
|
|
wybawienie? chlopie, jak sie wypowiadasz, to wlacz tv chociaz...
Pelno sytuacji, zarowno przed jak i po. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#75
|
|
Skeba wali setę za setą to mu sie złożylo w całośc kilkadziesiat minut
![]() Że musze ten mecz w TV oglądać;/// ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#76
|
|
Brawo Pawełek, kolejny bardzo dobry mecz w jego wykonaniu.
Małecki robi ogromne postępy ![]()
Ostatnio edytowane przez MaG* : 02.10.2009 o godz. 21:47.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#77
|
|
No dobra może troche za ostro oceniłem Kirma, ale strasznie mnie zirytowały 3 zepsute setki.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz
Offline |
#78
|
|
Bardziej ofensywne ustawienie i odrazu gra wyglada o niebo lepiej. Zeby jeszcze poprawic skutecznosc to bedzie elegancko
![]() ![]() "WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#79
|
|
Łe. Brożkowi sie piłka odbija od kikutów. Co on taki drewniany się zrobil ?
Fajnie, że mu obrońca zrobił prezent, ale i to był bliski spartolić ![]() Jeszcze Diaz jakby tyle strat nie robił. Jirsak solidny i to cieszy, może wkońcu się chłopak przełamie nam. Dobra, nie będę więcej narzekał, bo miło mi się oglądało 1szą połowę. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#80
|
|
Poprostu dla mnie Jirsak to dzisiaj Magic
Taką Wisłę chcemy widzieć właśnie ! Śląsk nie istnieje . |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: R22
Offline |
#81
|
|
Nie ogladalem dawno meczu Wisly, bo nie mialem takiej mozliwosci, ale ogolnie ta 1 polowa na duzy plus, choc ze ta czerwona kartka tez robi swoje. Ale nawet ogolnie przed tym zejsciem Celebana gra Wisla cieszy oko, kombinacyjna, fajna z duza liczba sytuacji podbramkowych. Taka Wiselke chcemy ogladac, tylko ciut skuteczniejsza, bo tak naprawde juz powinno byc po meczu.
![]()
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
|
|
|
|
Member
Od: 07.2006
Skąd: W ciągłym ruchu:)
Offline |
#82
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#83
|
|
Malecki jest od kilku kolejek liderem druzyny. Ma 21 lat, a jest liderem, tak w sensie pilkarskim, jak i psychicznym, potrafi nakrzyczec, poderwac, brawo! Dzis najlepszy na boisku, po raz kolejny juz.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#84
|
|
Nie wiem czy Celebanowi nalezala sie czerwona kartka,ale dobrze ze szybko strzelilismy gola ,bo byla by nerwowka do konca meczu.Teraz trzeba uwazac na stale fragmenty gry Slaska ,a najlepiej zapakowac bramke ktora ustali definitywnie mecz
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#85
|
Jak tak dalej będzie się rozwijał, to nie Lewandowski, a on pójdzie za 7 baniek :F![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#86
|
|
a co Jirsak robi na boisku?
Nie wiem czym się tak zachwycacie Tak, wiem, że nikogo więcej nie mamy, bo jednak Cantoro jest jeszcze słabszy. Tym razem bardzo ładna gra Wisły, ale wraca stare przekleństwo - brak skuteczności. Brożek powinen schodzic z trzema, czy czterema golami po pierwszej połowie. Bardzo skuteczna i aktywna gra Diaza, Małecki jest piłkarzem, który robi różnicę. Szkoda, że inni nie dorównują jego zaangażowaniu i orientacji na boisku... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#87
|
|
Maly najlepszy, Jirsak tez kapitalnie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: R22
Offline |
#88
|
|
Pawelek narazie bardzo pewny, obrona nie do przejscia, moze Alvarez tylko malo ofensywny i wiecej akcji jest lewa strona boiska. Pomoc w srodku sobie radzi, Diaz duzo przerywa, Jirsak probuje prostopadle grac, czyli to co naprawde umie, ale troszke jednak brakuje dokladnosci. troszke malo widoczny Kirm i pod koniec Cwielong. Natomiast Malecki walczy i w pomocy a nawet w obronie
Brozek widoczny i walczy z przodu, jedyny minus brak skutecznosci. Mysle ze 0-3 sie skonczy jak tak dalej bedzie wygladala ta gra. Tak obiektywnie A teraz z motywacja i walecznoscia na II polowe!!![]()
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 02.10.2009 o godz. 22:02.
![]()
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#89
|
Zauwazcie, ze nikt nie protestowal. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#90
|
|
O, dzięki że przypomnieliście, że Jirsak gra.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|