The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 26.08.2009, 17:14
Wszyscy się głowią co będzie w Edycji Wiślackiej ja już wiem zamiast Bogucki będzie Boguski
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 26.08.2009, 17:17
Bardzo fajny pomysl. Trzeba przeciez uratowac jakos "marke" na PC bo bieda straszna

Nazwiska,twarze,przyspiewki,stadion,stroje. Niby nic ale pewnie kibice z Krakowa sie uciesza. Ja sam nie gram w Fife na PC ale takie cos jest pozytywne. Zwracaja na Polske uwage


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
JackDaniels
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Z Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 06.09.2009, 18:42
Juz wiem co bedzie w edycji Wislackiej! na pierwszej okladce bedzie "Mały", "Głowa" i" Boguś". Co do "wnętrzności" to niestety nie wiem ale wiem ze wole kupic ta Wislacka niz normalna z Lewandowskim.
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 06.09.2009, 18:48
JackDaniels napisał(a):Wyświetl post
Juz wiem co bedzie w edycji Wislackiej! na pierwszej okladce bedzie "Mały", "Głowa" i" Boguś". Co do "wnętrzności" to niestety nie wiem ale wiem ze wole kupic ta Wislacka niz normalna z Lewandowskim.
A można wiedziec skąd to wiesz
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 06.09.2009, 19:16
Ja bym widział tak Głowa,Brożek Paweł,Sobolewski
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.09.2009, 09:41
Zgadzam sie z poprzednikiem. Sobol i Głowa bardziej prawdopodobne. Bo Brożek to 100%.
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 11.09.2009, 01:26
Jest już demo FIFA 10. Grałem trochę (jakieś 3h) na Xboksie i jest nieźle. Gra na pierwszy rzut oka jest prawie taka sama jak FIFA 09. Ale kiedy pogra się trochę to wyraźnie czuć, że poprawiono takie elementy jak drybling, szybkość rekacji zawodnika, dośrodkowania (i to znacznie) czy strzały. Ogólnie dopracowano wiele mankamentów poprzedniej i tak bardzo dobrej FIFY. Lekkim minusem jest fakt, że sporo trudniej się gra w obronie i nie wiem czy nabranie wprawy wiele tu pomoże. Tak więc w meczech z żywym przeciwnikiem może padać więcej bramek. Krótko podsumowując: gra jest bardzo obiecująca i trudno oderwać się od dema.

PS: grałem też troche w demo na PC i cóż... może pozostawię bez komentarza,
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 11.09.2009, 10:17
z jakiej strony sciągałes demo na PC?
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 11.09.2009, 10:32
wiernyTS, zaglądnij na główną
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21767
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 11.09.2009, 10:44
Nie warto ściągać. Mówie o wersji na PC. To jest tragedia. Grafika jak w FIFIE 98, gameplay chaotyczny, niepoukładany. BEZNADZIEJA.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 11.09.2009, 11:18
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Nie warto ściągać. Mówie o wersji na PC. To jest tragedia. Grafika jak w FIFIE 98, gameplay chaotyczny, niepoukładany. BEZNADZIEJA.

No nie przesadzaj. Jeśli ktoś lubił poprzednią część to i w tą pogra z przyjemnością bo jest jednak lepiej niż ostatnio. Z tego co widziałem w demie wreszcie są jakieś ustawienie taktyczne poza formacją i jest tego całkiem sporo. Nie wiem jak to działa w rzeczywistości ale w ustawienieach jest. FIFA 10 na PC na pewno nie jest grą beznadziejną. Można jednak powiedzieć, że jest grą trochę z innej epoki dla, jak to tłumaczy EA, graczy ze słabszymi komputerami. EA w tym przypadku sama troche kręci na siebie bata bo FIFA na PC wygląda jak wygląda właśnie przez duży kontrast z rewelacyjną FIFĄ konsolową. Jeśli ktoś jednak nie grał w tą grę na konsoli to nie powinien odczuwać jakiegoś wielkiego dyskomfortu grając w wersję komputerową.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 11.09.2009, 11:38
Brawo dla tych co sciagaja demo, nie ma to jak robic poligon doswiadczalny na swym kompie
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 11.09.2009, 11:49
Rzeczywiście FIFA PC strasznie lipna, może grafika i animacje nie najgorsze, ale gameplay strasznie lipny. Zagrałem 2 mecze, jeden na amatorze (ostatni raz fife grałem w 2002) i strasznie łatwo się grało. Ograłem barce 2:0 Marsylią. Zmieniłem poziom na Legendarny (Bramkarze i przeciwnik) i to samo 2:0 do przodu. Nie wiem poco oni robią taką lipe na PC... Głupie tłumaczenie, że to dla tego bo gracze mają słabe sprzęty do mnie nie przemawia. Na PC dalej będzie rządził PES, co do konsoli to FIFA chyba jest najlepszym wyborem.
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 11.09.2009, 13:45
Przecież tak czy inaczej nikt nie gra z kompem, tylko online...
Dla mnie to bez roznicy, byle bramkarze byli na poziomie.
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 13.09.2009, 11:13
FIFA 10 na PC... Ściągnąłem demo, zainstalowałem, zagrałem dwa mecze, wywaliłem z dysku. Mimo chwalonych poprawek, usprawnień itp gra dla mnie nadal jest drewniana. Nadal bramkarze interweniują beznadziejnie i sztucznie, nadal strzały głową po dośrodkowaniach albo są w światło bramki(pewny gol), albo nie trafiają do zawodnika, nadal zwody są dziwne, a piłka chodzi jakby była sprite'em, namalowanym na zielonym tle i śmigającym jak po sznurku, nadal w demie piłka jest za duża(!). Nie. Ta gra mnie nie przekonuje już od dawna, bo od ośmiu lat.
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 13.09.2009, 11:41
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
FIFA 10 na PC... Ściągnąłem demo, zainstalowałem, zagrałem dwa mecze, wywaliłem z dysku. Mimo chwalonych poprawek, usprawnień itp gra dla mnie nadal jest drewniana. Nadal bramkarze interweniują beznadziejnie i sztucznie, nadal strzały głową po dośrodkowaniach albo są w światło bramki(pewny gol), albo nie trafiają do zawodnika, nadal zwody są dziwne, a piłka chodzi jakby była sprite'em, namalowanym na zielonym tle i śmigającym jak po sznurku, nadal w demie piłka jest za duża(!). Nie. Ta gra mnie nie przekonuje już od dawna, bo od ośmiu lat.
+ jest taki, ze mozna w koncu sobie ustawic pada tak jak na pro evo.

Na dobrym kompie, gra wygląda jak ...Euro 2004.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 13.09.2009, 18:12
Tez gralem w demo. Ale porazka 4 godziny sciagania zeby sobie zagrac w grafice z Fify 2006... No ale to pewnie po to zeby jak najmniej zajmowala. A co do grywalnosci to niewiele sie rozni od 09. Tylko inaczej gole wpadaja...
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 13.09.2009, 18:21
Taaa... tez zgaralem, nic ciekawego niestety ;/ Tak jak mowisz 4h czekania ze sie zobaczy cos fajnego a tutaj niezbyt ciekawa rozgrywka ;/ Mnie w tych FIFAch jedynie rajcuje to ze moge sobie z ludzmi przez neta pograc bo jakbym mial z kompem nacinac to by mi sie w tydzien ta gra znudziła...
LAW
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 18.09.2009, 11:05
FIFA to śmieć na każdej platformie IMO.
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 22.09.2009, 01:06
LAW napisał(a):Wyświetl post
FIFA to śmieć na każdej platformie IMO.
Puknij się w czoło jeśli nextgenowa FIFA to dla ciebie śmieć.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
LAW
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 22.09.2009, 10:28
Zawsze gra mi się w nią mniej realnie od Pro Evo, ale jako, że nie jest to forum growe to więcej nie będę się udzielał w tym temacie.
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 28.09.2009, 13:40
nie wiecie może, czy ta Wiślacka Fifa jutro sie pojawi w WŚ?
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 28.09.2009, 13:54
Czemu jutro? Premiera jest 2 października. Aczkolwiek FIFA w sieci już jest do pobrania na PC i xBoxa ale ja czekam na polską wersje.

A tu filmik z FIFY 10 na PS3, mecz Wisła - Lech http://tvgry.pl/?ID=631
Nasze ustawienie takie samo jak w rzeczywistości (jedynie Garguła w miejsce Diaza)... to dobrze wróży

edit; twarze niestety beznadziejne.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 28.09.2009 o godz. 13:59.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 28.09.2009, 15:22
o faktycznie powaliło mi się chodziło mi oczywiscie o 2 pazdziernika...
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 28.09.2009, 16:33
Podłączam się do pytania: 2. Października premiera. A ta Wiślacka edycja tak samo?
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.09.2009, 16:49
Dla mnie najważniejsze że znacznie ulepszyli gameplaya. Cała reszta może się schować gdy wróciła radość czerpana z gry.
kamikaze
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 28.09.2009, 16:59
Szczerze to Fifa 09 bardziej mi się podobała, była nastawiona na atak łatwiej się strzelało i traciło bramki, a teraz jest odwrotnie. W tym roku wygrał jak dla mnie PES grafika bardziej mi odpowiada i ogólnie przyjemność z gry, powrócił stary dobry PES Nową fifę i tak kupię ze względu na wiślacką edycję.
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 29.09.2009, 13:14
Wiadomo może już coś co będzie w tej Wiślackiej edycji? oficjalna strona Wisły milczy wisłakrakow.com też milczy?Chyba Jedynie można się domyślać co będzie,kurde przydało by się jakieś info nie chce wywalać kasy w błoto.
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 29.09.2009, 21:39
Pewnie będzie dopiero po oficjalnej premierze w Polsce.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:11.