The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Tomek_LG
Junior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.09.2009, 15:25. Kolor krzesełek na stadionie w Gdańsku ważne głosujcie!!
Witam wszystkich kibiców Wisły Kraków!

Od jakiegoś czasu u nas prowadzone są spory związane z kolorem krzesełek na przyszłym stadionie Lechii Gdańsk. Projektanci zaprojektowali stadion i chcą krzesełek koloru bursztynu. My kibice się nie zgadzamy z tym bo stadion będzie Lechii i chcemy biało-zielonych krzesełek. Prezydent miasta zrobił głosowanie na stronie internetowej miasta. Sporo idiotów, którzy nigdy nie pójdą nawet na ten stadion głosują nad koncepcją złotych krzesełek (między innymi Arkowcy zamieścili na swoim forum link do głosowania i namawiają do głosowania na złote krzesełka). Więc zagłosujcie na biało zielone krzesełka. Będziecie częściej na tym stadionie niż banda idiotów która głosowała na złote krzesełka.

Oto link: http://www.gdansk.pl/nasze-miasto?an...a_na_stadionie

Pozdrawiam
ŚWL!
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.09.2009, 15:35
Widziałem zagłosowałem, tylko jednego nie rozumiem, po co jest ta 1 możliwość skoro nie wiadomo do czego się odnosi

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.09.2009, 16:00
fatalnie została zrobiona wizualizacja...okropnie jaskrawe kolory. Przecież Lechia ma bardziej matowe barwy, przez co stadion prezentowałby się ładniej.
Myśle że najładniej by wyglądały jednolite zielone trybuny z napisem Lechia Gdańsk. Ale niech będzie tak jak chcą chłopaki z Gdańska...wkońcu Oni będą użytkować ten stadion przez kilkadziesiąt lat.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Tomek_LG
Junior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.09.2009, 17:17
Proud to jest wstępny pomysł z takimi barwami. 21 września firma która robi stadion ma nam pokazac swoje propozycje.
SZYMEK_TSW sam nie wiem po co jest ta 1 opcja. Pewnie autor ankiety chce żeby mniej osób oddało głos na opcje 3 i żeby wygrała 2.
Ostatnio edytowane przez Tomek_LG : 15.09.2009 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.09.2009, 17:33
Głos oddany
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.09.2009, 18:36
Jak kolega wyżej, ostatnio bodajże w faktach? wypowiadał się chyba Prezydent? lub działacz ale raczej prezydent,(nie pamiętam) miasta Gdańsk sam mówił, że chce właśnie aby krzesełka były w barwach Lechii i mówił, że kibice mają także prawo wyboru
Odpowiedz cytując
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 16.09.2009, 13:22
Pozwolę sobie podbić temat informacją o dotychczasowym stanie głosowania


krzesełka bursztynowe - 2370 głosów

krzesełka biało-zielone - 3364 głosów



śmiało drodzy PAństwo, kto nie głosował, niech nadrobi
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 16.09.2009, 13:50
krzesełka bursztynowe lepiej komponują się z dachem stadionu..

dlatego ja głosu nie oddaję, gdyż szczerze ładniej wygląda bursztyn..

dlatego się powstrzymuje..
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.09.2009, 15:30
Cytat:
krzesełka bursztynowe lepiej komponują się z dachem stadionu..
no i wlasnie dla ciebie sie licza takie .......y ze tak by bylo ladniej ze to ze tamto a wcale cie nie obchodzi tradycja, przywiazanie do barw, tak samo ze Skorza, chciałbys zeby jakies cuda zdziałal, nie wiadomo co zrobil i jakies zale wylewasz na forum zamiast wsparcia czlowieka. Dziwna z ciebie istota ;/
Odpowiedz cytując
Tomek_LG
Junior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.09.2009, 17:31
http://www.lechia.net/index.php/2009...-kompromis.bks
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.09.2009, 17:37
Fakt, bursztynowy lepiej wygląda do ogółu, lecz głos oddałem na biało - zielone, bo to wkońcu tradycja i barwy Lechii...
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 16.09.2009, 17:40
Ja mam propozycje- krzesełka zielone a murawa bursztynowa!

Dokąd zmierza świat, żeby się spierać w kwestii głupich krzesełek...

Poza tym, tak szczerze to te biało-zielona o dupę rozbić. Nic nie pasują a wyglądają fatalnie.

Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 16.09.2009, 18:14
Ja zagłosowałem na bursztyn bo wyglada wtedy tak jak trzeba. Komponuje sie z reszta. A w na bialo-zielono to wybaczcie , ale przy takim stadionie to jak sraczka na podjeździe.
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.09.2009, 18:34
Szczerze stwierdzam (subiektywnie) że biało-zielony kolor krzesełek NIE PASUJE , ppo prostu nie komponuje się z dachem i resztą . Biało zielone plus kolor dachu to , jak celnie napisał PAN JOTKA , trochę sraczka.
Ale to Wasza brocha , Wy Lechia będziecie z niego korzystać , oby z sukcesami.

Moim zdaniem kolor siedzisk powinien być jednolity (już prędzej ten "bursztyn" ) , z napisem Lechia. Jak będziecie licznie chodzić na mecze to koloru krzeseł nie będzie widać.
Odpowiedz cytując
wislak11
Junior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 26.09.2009, 11:45
Głos oddany, rzecz jasna na biało-zielone, ja proponuję krzesełka w barwach Lechii, a dach przemalować
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:52.