The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.08.2009, 20:09. Prośba o pomoc dla psiaka
Prośba do wszystkich o przyłączenie się do akcji pomocy dla Dziuni - psiaka, który został znaleziony przy szosie po potrąceniu przez samochód. Suczka byla szczenna - ciążę poronila w wyniku uderzenia.

W wyniku wypadku doznała urazu obydwu tylnych łapek. Jedna z nich jest zwichnięta, druga złamana - czeka ją skomplikowana operacja. Dodatkowo, ma złamaną kość łonową. Niestety koszty leczenia będą dość wysokie... stąd prośba o wsparcie akcji kupowania cegiełek.

Jednak najważniejsze jest znalezienie dla Dziuni nowego domu. Może ktoś mógłby i chciałby ją przygarnąć ....

Wszystkie szczegóły - wraz ze zdjęciami - znajdziecie na stronie: http://www.allegro.pl/item710456887_...mek_pilne.html oraz http://www.dogomania.pl/forum/f1155/...-pilne-143712/
Ostatnio edytowane przez Illargui : 11.08.2009 o godz. 10:13.
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.08.2009, 10:13
****************

Bardzo dziekuję wszystkim, którzy wsparli akcję. Zebrane na różnych portalach i forach pieniądze są już wystarczające do przeprowadzenia koniecznych zabiegów.
Jak się okazało - została nawet nadwyżka, która zostanie przeznaczona na opatrunki i jedzenie dla Dziuni.

Obecnie zatem najistotniejsze jest znalezienie dla niej nowego domu. Prośba o porozsyłanie informacji ... gdzie sie da ;-)

Dzięki
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 12.08.2009, 18:28
Podbijam ...
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.08.2009, 16:57
Akcja zakończona - Dziunia znalazła nowy dom!!!

http://www.dogomania.pl/forum/f1155/...12/index2.html
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05.