
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 12.2008
Skąd: z importu
Offline |
#1
|
|
To co dziś zobaczyłem podczas meczu Superpucharu Polski Wisła vs Lech przelało już czare goryczy... Zaraz po tym jak okazało się że ten mecz pokaże TVP Sport czyli 18 Lipca napisałem na adres e-mail redakcji TVP Sport 2 takie same wiadomości aby w transmisji użyli aktualnego loga naszego klubu z napisem WISŁA KRAKÓW SPÓŁKA AKCYJNA ---> http://i39.tinypic.com/4jpzys.jpg Założyłem też w różnych miejscach 4 tematy na forum TVP z podobną wiadomością. Dzisiaj przed godziną 10:00 wysłałem kolejne 4 e-maile (2 do redakcji TVP, a 2 do redakcji TVP Sport) i założyłem też 4 kolejne tematy na forum TVP. Później spokojnie czekałem na mecz z myślą iż po tylu wiadomościach do ludzi z TVP wkońcu na antenie pojawi się logo Spółka Akcyjna, a nie tak jak dawniej w ich programach bywało logo z napisem Sportowa SA.
Nadeszła godzina meczu, patrze w tv i przecieram oczy ze zdumienia!!! Panowie z TVP użyli loga z napisem.... T.S. WISŁA KRAKÓW PIŁKA NOŻNA S.S.A To samo dzieje się w stacji N Sport. Jak jest tylko materiał o Wiśle to zawsze ten herb co dziś w TVP... Może klub powinien jakoś interweniować Oto logo używane dziś w TVP Sport i używane zawsze w N Sport: http://i31.tinypic.com/14j20if.jpg A to aktualne logo Wisły używane przez klub i Wiślackie media: http://i39.tinypic.com/4jpzys.jpg Różnica jest nie tylko w napisach i dokładności wykonania, ale także w odcieniach kolorów i to robi wielką różnice i jest niesłychanie ważne!!! Proszę o nie usuwanie tematu, bo dyskusja nie będzie trwała wieki, a jest to poważny problem. Nawett w relacji live prowadzonej przez TWSD był wpis o tej sprawie: "TVP Sport jak zwykle "na czasie". Logo Wisły sprzed 8(?)-10(?) lat z napisem: T.S. Wisła Kraków - Piłka Nożna S.S.A." Tak więc po jakimś czasie temat się zamknie, a teraz można o tym podyskutować.
Ostatnio edytowane przez Bubak : 25.07.2009 o godz. 19:55.
![]()
mam czarny pas w poniżaniu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#2
|
|
Nie mogłeś tego napisać w temacie "Wisła Kraków w mediach"? Poza tym zmiany są kosmetyczne i łatwo się pomylić.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: AZORY
Offline |
#3
|
|
Jezu...no faktycznie tragedia :|
ech... TEMAT DO ZAMKNIECIA! |
|
|
|
Member
Od: 12.2008
Skąd: z importu
Offline |
#4
|
|
Jak dla mnie jest to zbyt poważny problem aby umieszczać taki post w tamtym temacie, bo mało kto przeczytamoją wiadomość. Nie zgodze się też ze zmiany są "kosmetyczne" bo różnica aż bije po oczach. Dla przykładu jak napisałem takie wiadomości do Polsatu przed meczem Wisła - Levadia to użyli loga SA i nawet odpisali ze tak zrobią!
Ostatnio edytowane przez Bubak : 25.07.2009 o godz. 19:55.
![]()
mam czarny pas w poniżaniu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#5
|
|
TVN24 dotarła do pięciu samobójstw na terenie województwa małopolskiego, dokonanych z powodu jednej złej literki w herbie. - Nie ulega wątpliwości, że zdarzenia te mają swoje powody w złym herbie jednego z krakowskich klubów piłkarskich - dla stacji wypowiedział się rzecznik prasowy małopolskiej policji, podinsp. Dariusz Nowak.
Poradnia Psychologiczna w Krakowie uruchomiła specjalną linię wsparcia, pod którą osoby załamane tragedią z herbem mogą telefonować i otrzymać niezbędne wsparcie. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|