The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jimmywislak
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.07.2009, 19:10
Uff,,,mineło niecałe 24 godziny i nareszcie ochłonołem co pozwoli mi skleic pare zdań:
Winny nie jest tylko Skorza czy Bednarz czy gosc XYZ - winni sa wszyscy poczawszy od Cupiał koczywszy na jebanym zwykłym losie:
- Cupiał, nawet nie mam pretensji o brak wsparcia finansowego(?) bo do tego sie juz przyzwyczajamy, Wisła jak S.A. sama sie utrzymuje, ale po kiego grzyba wzmaga presje na trenerze i zespole mówiac "teraz LM" i po h u j jechał do tallina?! naszym napewno nogi zrobily sie trzesace widzac bossa na trubunie, taki Cwielong przy kazdej setce myslał o bossie na trubunie presji a nie o własciwym wykonczeniu, napewno to nie pomogło
- Wilczek i inni z zarzadu - to oni doprowadzili do tego ze musimy sie blakac po Sosnowcach zamiast grac na Hutniku W naszym Krakowie juz nie mowiac o R22, jestem pewny ze gdybysmy grali przy R22 nawet z 1 trubuna to bysmy powiezli levadie 5-1 nawet tracac ta pierwsza bramke, po prostu nasi wrosli w ten stadion i gdzie indziej trudno im sie gra(co pokazały nasze wyjazdy w tamtym sezonie)
- Bednarz - przepraszam ale jezeli z dwoch podstawowych zawodnikow sie rezygnuje to pelnowartosciowych nastepców powinno sie sprowadzic na 1 trening nowego sezonu a tak niestety sie nie stało mimo ze do transferów doszło oprocz tego nie miałbym pretensji o to okienko ale juz o poprzednie dwa tak: bramkarza i napastnika w tym okresie powinien byl sprowadzic( nie licze Beto(na))
- Skorza - no niestety przeliczył sie z przygotowaniami zarowno od strony fizycznej( liczne miesniowe kontuzje(nie licze Garguły i Bogusia))jak i z czasem - chciał przygotowac druzyne na te najwazniejsze mecze czyli 4 rundy hmm sam bym chyba tak zrobił ale niestety nie wyszło choc tu przeszkodził fakt ze trafilismy na team bedacy w sezonie. Mam "ale" takze do ustawienia z 1 meczu: podwieszonym Jirsakiem za Brozkiem to mozemy wyjsc na TT a nie na mistrza Estonii!!Mogl tez postawic smielej na Leszczaka w napadzie w koncowce 2 meczu zamiast wpuszczac Łoba ale to tylko gdybanie
- piłkarze - tutaj krotko: zlekcewazyli, nie wyciagneli wniosków(zwłaszcza starsi)z tbilisi, oslo, przegrali w głowie. Kilku z nich niestety sa zwykłymi wyrobnikami Diaz, Marcelo, Jirsak, Pawełek, Ćwielong, Boguski itd nie maja Wisły w sercu
- sztab medyczny: "spapranie" Boguskiego - za szybko chcieli go przywroci do sprawnosci jeszcze na koniec poprzedniego sezonu a tak byc moze mielibysmy go na levadie, dalej wspomniane wczesniej kontuzje miesniowe kilku zawodników
CDN

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:16.