
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: AZORY
Offline |
#1
|
|
czesc... jesli ktos uzna ten temat za nie potrzebny prosze go poprostu zamknac.
ale uwazam ze sprawe trzeba obgadac... CO bedzie z wejsciem na stadion w sosnowcu? wiadomo ze gramy w Sosnowcu...ze w II r. Gramy z Levadia? jak bezie wygladala sprzedasz na ten i inne mecze Wisly na sadionie Ludowym? bilety beda sprzedawane w Krakowie czy w sosnowcu ...w kasie czy jak? bo raczej arnetow na Lige nie bedzie a byloby glupio gdybym np. chcial kupic bilet a dowiedzialbym sie ze ktos z Sosnowca kupil 10 ... i zabraklo dla Wislakow... prosze o info w tej sprawie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: AZORY
Offline |
#2
|
|
ten do zamkniecia.... poniewaz zrobily sie 2 takei same...z powodu bledu na kompie;/
przepraszam |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: AZORY
Offline |
#3
|
|
dlaczego tamten temat zostal zamkniety?;/
FORUM WŁASNIE OD TEGO JEST! |
|
|
|
Banita
Od: 06.2009
Offline |
#4
|
|
wiesz dlaczego?
bo moderator tutaj jest panem i władca... i on tutaj rzadzi...i nie musi sie tlumaczyc... ;/;/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!
Offline |
#5
|
|
Ludzie - jeszcze nie wiemy gdzie będziemy grać, więc oszczędźcie takich tematów do czasu OSTATECZNEJ decyzji
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#6
|
|
Dziekuje takim jak ty za burdel na forum.
Inniniech tez podziekuja. ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|