The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 23.05.2009, 13:57
No ale chyba na kursie nie tłuczecie non stop ósemkę do bólu ? ;p 2 godzinki i co innego robić bo tak to rzeczywiście można się zniechęcic

Uher wkleiłeś klasyk motocyklowy, kumpel miał taką kupił za 15 tysięcy jako krwisto czerwoną, a przed wyjazdem do UK postanowił na jeden sezon przemalować na białą perłę. CUDO było, sprzedał za 18 tys z pocałowaniem ręki. Dał mi sobie pojezdzic i zakochalem się w tym modelu )) Piękny motor ale na razie poza moim zasięgiem finansowym.
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 23.05.2009, 14:42
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
No ale chyba na kursie nie tłuczecie non stop ósemkę do bólu ? ;p 2 godzinki i co innego robić bo tak to rzeczywiście można się zniechęcic

Uher wkleiłeś klasyk motocyklowy, kumpel miał taką kupił za 15 tysięcy jako krwisto czerwoną, a przed wyjazdem do UK postanowił na jeden sezon przemalować na białą perłę. CUDO było, sprzedał za 18 tys z pocałowaniem ręki. Dał mi sobie pojezdzic i zakochalem się w tym modelu )) Piękny motor ale na razie poza moim zasięgiem finansowym.


Nom ale to jest 2008, więc pewnie o model 2001 ci chodzi, bo cenowo to nie bardzo się zbliża do 15


Co do ósemki to przez pierwsze 6-10 godzin jeździsz non stop, dopiero po tych wyjeżdżonych godzinach możesz śmignąć na miasto. 2 godziny jazdy to naprawdę udręka dla człowieka.
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 23.05.2009, 18:51
Tak tak o 2001 mówiłem oczywiście

Widać zależy od tego jak ugadasz się z instruktorem bo w sumie jak ja jeździłem to najpierw kręciłem duże kółka na placu a dopiero na następnych jazdach ósemkę, z tym że nie non stop bo przecież pierd*lca można dostać. W sumie krręciłem się tak z 5h max. Z tym że ja przed kursem trochę jeździłem więc może to dlatego.

Ja mam teraz zajawkę na nakedbike / cafe racery, bardzo mi się podoba Yamaha MT-03, której wielką zaletą jest sucha miska olejowa - nieco bardziej siedzący w temacie powinni wiedzieć o co mi codzi Stosunkowo rzadki motor i na pewno wyróżnia się spośród całej masy przecinaków



Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez tomo : 23.05.2009 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 23.05.2009, 19:03
Ja tam doświadczenia na 2 kołowcach zbytniego nie posiadam, aczkolwiek wypadki miałem i na ścigaczu i na skuterze ;D Jednak pod koniec 2 godzin na ósemce w głowie kręci się niesamowicie.


http://www.youtube.com/watch?v=Vh00Cy3efvw
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 23.05.2009, 19:21
No przecież na dwóch kołach nie ustoi dłużej nic więc wypadki się zdarzają ;D


Bardzo podobny do R1 jest Triumph Daytona 675, tak samo ostre linie i zajebisty dzwięk.
http://www.youtube.com/watch?v=b1qhBDwEEUo


To jest w motocyklach właśnie zajebiste, że za 20- 25 tysięcy można mieć na prawdę wysokiej klasy kilkuletni motocykl. Jest to jedna z kilku przewag nad samochodami ;]

Nie miałem nigdy styczności z motocyklami marki Honda, ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi ? od kilku osób słyszałem, że jednak motocykle te ustępują pod względem technicznym markom Suzuki czy Yamaha. Potwierdzi ktoś ? zaprzeczy ?
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 26.05.2009, 15:13
Mowicie ze na 1000 mozna sie zabic ? Mozesz na 80 nie wrocic do domu jak pajace z puszek nie patrza w lusterka...

Jak ktos siedzi w temacie to pewnie juz wie co sie stalo wczoraj na trasie Wieliczka-Niepolomice..
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 28.05.2009, 12:26
Tu nie chodzi o to, że na 1000 można się zabić, a na 50 nie. Z tego, co widzę, rzecz w tym, że młodym ludziom często brakuje wyobraźni, a do głowy głupie pomysły wpadają (wiem po sobie ), a wszelakie szalone pomysły z motorem związane ciężko zrealizować na 50-ce A co do spotkania z samochodem, to masz rację. Gdybym bardziej ufała sygnalizacji świetlnej, to prawdopodobnie resztki moich wnętrzności leżałyby teraz na Salwatorze. I w sumie, to jak by nie patrzeć, to gdybym jechała na 50 a nie 1000 to wiele by to nie zmieniło. Może odległość lotu, albo ciągłość krwawej smugi na asfalcie.
Odpowiedz cytując
Mechu
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.06.2009, 20:26
Ja zaczynałem od motorynki . Później próbowałem na simsonach, skuter miałem chiński aż doszedłem do mojej wspaniałej YAMAHY TZR
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 09.06.2009, 20:02
Bawi sie ktos w supermoto ?
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:22.