The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 07.04.2009, 14:53
Genio napisał(a):Wyświetl post
przypominam ze na koniec gramy mecz 4v4 :] [1z4 vs 2z3]

oraz licze ze w drugim sezonie bedzie duzo wiecej osob chetnych do gry
Ten ostatni mecz to będzie hit sezonu
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 08.04.2009, 13:33
mecze piątej kolejki zostały przełożone na czwartek, w czwartek również zostanie rozegrana 6 kolejka
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 09.04.2009, 22:25
Zakończył się pierwszy sezon Ligi Wiślaków





Wyniki ostatnich kolejek:



Odpowiedz cytując
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 09.04.2009, 22:49
Mam nadzieje że w nastepnym nie bedzie tak łatwo, Genio juz zapowiedzial mobilizacje;p

Mistrz i Król Strzelców, nieźle może mnie leo powola
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 09.04.2009 o godz. 22:53.



Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 10.04.2009, 06:35
Ej ludu czemu walkower...
Odpowiedz cytując
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 10.04.2009, 11:32
a kiedy gramy 4v4



Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 10.04.2009, 12:26
kamilll1906 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje że w nastepnym nie bedzie tak łatwo, Genio juz zapowiedzial mobilizacje;p

Mistrz i Król Strzelców, nieźle może mnie leo powola
Jak Brożek
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 10.04.2009, 12:33
Tak w ogóle wielkie dzięki wszystkim za te mecze
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 10.04.2009, 15:53
maksinho napisał(a):Wyświetl post
Ej ludu czemu walkower...
walkower poniewaz bylismy umowieni wczoraj na mecz, zagraliscie pierwszy z West a pozniej nie zagraliscie zaleglego z nami, dwa dni oczekiwania to i tak wiele
chociaz chcialem ten mecz zagrac, by o krola strzelcow powalczyc, ale w koncu zakonczylismy pierwszy sezon i otwieram zapisy na nastepny

rozumiem ze obecne sklady pozostają, chyba ze chcecie jakichs roszad?

nie przenosze tematu na kibice.net, bo nie mozna sie tam zarejestrowac, trzeba liczyc ze znajdą sie chetni kolejni wislacy

Zgłosili się:
1. Antaeus [Genio]
2. Zetka [oskar TS]
3. Matubatu [maksinho]
4. Napoleon [janko04]
5. Bebeto [dzwd]
6. Kamlaz [kamilll1906]
7. Legol
8. Macio [MaciOlsza1]

Zapisy na drugi sezon otwarte do wtorku do 22:00
Ostatnio edytowane przez Genio : 10.04.2009 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 10.04.2009, 16:04
mecz 4v4 proponuje rozegrać dzisiaj lub jutro o 21:00
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 10.04.2009, 17:26
Proponuje na dzis. Jutro mecz niepradwdaż ;>
Sorry dziś też nie mogę ;/ Zagramy może jutro bo o 21 powinienem być już w domku.
Powód: Wisła - Jaga
Ostatnio edytowane przez maksinho : 10.04.2009 o godz. 17:36.
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 11.04.2009, 23:10
z takim zaangażowaniem to rozegramy ten mecz na pewno

kto nie moze niech poinformuje, moze wtedy ustalimy jakis termin

niedziela godzina 19:00?
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 13.04.2009, 16:59
ludzie zapisywać sie, fajna gra
Odpowiedz cytując
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 19.04.2009, 22:16
widze że temat troche upada

wiec kiedy zaczyna sie nowy sezon odrazu mowie ze od srody do piatku mnie nie ma wogole w Krk.. a i ten mecz 4v4 pasuje zagrac



Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 22.05.2009, 19:47
odświeżam temat, potrzeba 5 chętnych aby wystartować z drugim sezonem

aktualnie zapisani:


wszelkie informacje na temat gry znajdują się w pierwszym poście
gdy znajdzie się 5 chętnych, przedstawię szczegóły rozgrywania ligi [terminarz, itp]
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 23.05.2009, 12:50
Zapisywać się panowie;>
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 24.05.2009, 12:05
http://www.youtube.com/watch?v=acULHWK8P44

gol jednego z 'naszych'
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 24.05.2009, 17:31
Ej a można się zapisać jeszcze
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 24.05.2009, 22:50
tak, pisalem do Ciebie na gg, odpisz
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 25.05.2009, 07:30
Mam nowy numer mistrzu Wysłałem ci go na PW
Odpowiedz cytując
pluti1906
Junior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 25.05.2009, 10:04
siema też jestem zainteresowany ale nie wiem jak postępowac z ta gra jeśli ktos pomoze chtenie się zapisze . ps nie mam z kim utworzyc druzyny:(
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 25.05.2009, 10:32
pluti1906 kompan do druzyny sie znajdzie
napisz do mnie na gg, wytlumacze Ci wszystko krok po kroku
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 25.05.2009, 12:35
moze ktos w tym temacie wytlumaczyc zasady tej gry, moze sie skuszę xD
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 25.05.2009, 15:07
wszystko opisalem w pierwszym poscie
gramy mecze 3v3 [bramkarz jest AI] ktore trwaja 20min, gra polega na tym, ze 'sterujesz' tylko swoją postacią na boisku [gameplay to dobrze ukazuje]
terminarz i lige oraz puchar ligi juz przygotowalem, jak zbierze sie wystarczajaca ilosc osob wtedy wszystko rozpiszę [brakuje jeszcze 1 osoby]
najlepiej to sciagnac gre, napisac do mnie na gg, umowic sie w wirtualnym swiecie na treningową gre i wtedy wszystko stanie sie jasne
swoją postac mozna szkolic, poprzez samą gre oraz trenowanie na silowni, a takze kupowaniem 'skilli'

mecze bedziemy rozgrywac o 21:00 we wtorek i czwartek oraz o 19:00 w niedziele, zawsze mozna przelozyc mecz o 1 dzien maksymalnie
Ostatnio edytowane przez Genio : 25.05.2009 o godz. 15:11.
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 25.05.2009, 15:54
Szkoda bo ja raczej nie moglbym grac o tej 21

gre sciagnalem, troche trudno strzelic
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 25.05.2009, 16:18
a tutaj wycinek z powtórki z meczu 11v11, biegałem gdzieś w obronie po stronie fioletowych
- http://www.youtube.com/watch?v=TmpqBwE_C20

w 4 dywizji, a od tej każdy zaczyna, można grac tylko 3 a-side i 5 a-side, czyli 3v3 i 5v5, dopiero od 3 dywizji można grać wszystko [7v7 i 11v11]
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 25.05.2009, 22:29
zaczynamy zabawe, uczestnikow ligi zapraszam na tą strone, tutaj prowadze rozgrywki:
- http://rfactor.xup.pl/viewtopic.php?t=182
rejestracja nie wymaga potwierdzania przez email
Ostatnio edytowane przez Genio : 26.05.2009 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując
pluti1906
Junior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 26.05.2009, 22:51
ja delaj jestem chętny lecz mam mature ustną w czw i nie mam czasu dopiero moge w czwartek wejśc to napisze i mam nadzieje ze się wkręce.Pozdro
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 01.06.2009, 21:41
pluti1906, wciaz jestes chetny do gry?
Odpowiedz cytując
Maverjuve
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 02.06.2009, 07:51
Jesli pluti by zrezygnowal to ja sie pisze
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:16.