Rob_Zombie napisał(a):

|
Niektóre argumenty są tak kompletnie wyciągnięte z dupy że aż ręce opadają. Zacietrzewienie bije z was na kilometr..
|
Świetnie powiedziane, ale tyczy się to zarówno jedną jak i drugą stronę, którzy w swych zachwytach są w stanie wybaczyć wszystko. Krótko ręce mi opadają również na obrońców pana Tomasza Frankowskiego, uzurpujących sobie prawo do jedynego słusznego poglądu na sytuację. Podobnie traktuje skrajność z drugiej strony. Świat nie jest czarno biały a wielu chyba w tym temacie o tym zapomina.
Pozdrawiam