|
poczatkowo planowalem lige 8 zespolową, czyli musi sie nas uzbierac 16, zapisywal i tak bede ponad stan bo raczej bardziej niz pewne ze ktorys z zapisanych juz kolejnego dnia zapomni o tej lidze wiec rezerwowi muszą byc
po zamknietej rekrutacji zweryfikuje graczy, bedzie to wygladalo w ten sposob, ze o ustalonej godzinie spotkamy sie wszyscy gdzies obok hali w grze, kto wtedy wejdzie na serwer i odnajdzie miejsce, bedzie w lidze [ma to na celu sprawdzenie czy wszyscy maja konta i potrafia sie 'poruszac' po tej grze]
|