The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.09.2008, 11:10
Hmmm odswiezyc temat chyba trzeba .

Ostatnio w internecie pojawia sie coraz wiecej informacji o tzw. Kregu 300. jest to organizacja skupiajaca najmozniejszych i najbardziej wplywowych ludzi na ziemi powstala w 1896 roku(!). Pojawiaja sie plotki o tym jakoby organizacja ta chciala stworzyc jedno panstwo na ziemi(globalne) liczace miliard ludzi. Co to znaczy to bardzo proste podobno chca zniszczec cale 5 miliardow ludzi chorobami wojnami, lekami, urzywkami itp nieczystosciami. Informacja z kregu wyssanych z pacla choc w takim temacie jak najbardziej powinna sie znalezc z powodu jej identycznego prawdopodobnienstwa jak nierealnosci. Brak jednoznacznych dowodow na istnienie kregu jak rownierz na jego nieistnienie. Ciekawi mnnie co wy o tym sadzicie moi drodzy.

Tak BTW. To co sadzicie o zamachu na WTC w 2001 roku?
Odpowiedz cytując
wojteq_NH
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.09.2008, 11:41
obejrzyj sobie Zeitgeist...
3 części - pierwsza o religii - najtrudniejsze do udowodnienia, lub odrzucenia, druga o WTC i całej teorii spiskowej (nota bene bardzo dokładnie pokazanej - jak w Fahrenheit 9/11), a trzecia własnie o tej Grupie 300, globalnym państwie, kulisach Wojen Światowych i planach kontroli nad jednostkami.
:twisted: Good things come to those who wait... :twisted:
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.09.2008, 11:42
odbiegnę sporo od głównego tematu, jednak w jakimś stopniu go poruszę

- http://antaeus.wrzuta.pl/film/bZFWPmkLEL/paranormal

czy kojarzy ktoś utwory z tego materiału dotyczącego niewytłumaczalnych zjawisk uchwyconych aparatem i przytoczy mi ich tytuły?
będę wdzięczny
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.10.2008, 18:02
W pierwszej czesci chcialbym zaznaczyc ze bardzo interesuje sie siskami politycznymi, dlatego prosze o zmianie nazwy tematu(dodanie do niej) "konspiracje i Spiski".

W sotatnim czasie wieeele dziwnych rzeczy dzieje sie w swiatowej gospodarce szczegolnie jesli chodzi o branze finansowa czyli bankowosc. Paradoksalnie wiele osob uwaza ze jest to z gory zaplanowane i by zniszczyc gospodarke swiatowa i by Amerykanie nie musieli splacac dlugu wobec swiata wynoszazcego (UWAGA!) 1200 Bilionow Dolarow. Generalnie nie o tym mialem pisac. W ciagu kilku ostatnich tygodni doszlo do tego ze wybuchl konflikt w Gruzji i doszlo do podpisania umowy o budowe tarczy antyrakietowej w Polsce. Pozornie te dwie rzeczy sie nie roznia. Jednak Amerykanie podburzajac gruzinow do ataku na Abchazje i Oetie upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu. Sprawili ze na jakis czas z pierwszych stron gazet zniknela olimpiada w Pekinie, czym zagrali na nosie Chinczykow, a druga rzecz to to ze Polacy widzac to ze w cala sprawe wmieszala sie Rosja niemal na kolanach przystali na propozycje budowy tej tarczy. Problem jednak w tym ze jezeli ktos sie nabierze na to ze ta Tarcza ma nas bronic i Stany zjednoczone przed Atakami terrorystycznymi ze strony arabow i innych panstw polozonych w rejonie Azji mneijszej musi porzadnie spojrzec w mape a potem walnac sie Wazowka do zupy w czolo. Jak byk widac ze to niemozliwe by USA zaatakowaly gowice nuklearne ze strony Terrorystow Arabskich. z Prostego powody. Te glowice predzej na ksiezyc by arabowie wyslali niz trafili Stany zjednoczone wysylajac je przez Polska przestrzen powietrzna.

Ciekawa rzecza jest to ze Amerykanie nie chcieli dozbroic naszego wojska. Wiele osob uwaza ze to dlatego ze Amerykanie chca tu miec umieszczony jeden z kanalow przezutowych narkotykow z Azji. Paradoksalnie jesli wierzyc slowom szefow CIA to najwiekszy swiatowy biznes to Wojna i narkotyki wiec to ma miejsce jednak bytu w tym co pisze. Dodatkowo jak wiemy w tej chwili wojny finansuja tylko Amerykanie, tak samo narkotykowi bossowie powinni wlasnie w USA zostac zamknieci. Za tym ze tu ma byc kanal przezutowy narkotykow przemawia fakt ze miejsce w ktorym maja byc zbudowane silosy jest bardzo odludne i polozone w takim miejscu by polskie wladze nie mialy tam wstepu na ten teren.

Chcialbym byscie uwazniej czytali wiadomosci polityczne na swiecie, bo wedlug mnie i moich informacji nie ma czegos takiego jak wolne wybory i wszystko jest ustawiane z gory. Ze nie wspomne o swiatowej dezinformacji. Miejcie oczy i uszy otwarte. W Przyszlym roku wybory w Norwegii...
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.10.2008, 19:49
powiedz mi, czy Ty szczerze wierzysz w to co piszesz? teorie spiskowe dotyczace polityki byly, sa i beda i praktycznie nigdy nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Jesli mozesz, to podaj to swoje "zrodlo informacji", bo podejrzewam ze sa to "dokumenty" pokroju tych, ktore kreacjonisci zamieszczaja na youtube
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 08.10.2008, 20:44
Pomiedzy wiara a wiedza jest bardzo cienka linia i staram sie jej nie przekroczyc. A moi informatorzy to najczesciej skrzetne selekcjonowanie informacji podawanych we wiadomosciach.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.10.2008, 20:59
ok inaczej, czy Twoja wiedza pozwala Ci mowic o tym spisku, jako o sprawie rzeczywiscie prawdopodobnej?

Cytat:
Paradoksalnie wiele osob uwaza ze jest to z gory zaplanowane i by zniszczyc gospodarke swiatowa i by Amerykanie nie musieli splacac dlugu wobec swiata wynoszazcego (UWAGA!) 1200 Bilionow Dolarow
Skad informacja o takiej kwocie? I czym mialbybyc dlug wobec Świata jak to okresliles?

Cytat:
Jednak Amerykanie podburzajac gruzinow do ataku na Abchazje i Oetie upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu. Sprawili ze na jakis czas z pierwszych stron gazet zniknela olimpiada w Pekinie, czym zagrali na nosie Chinczykow, a druga rzecz to to ze Polacy widzac to ze w cala sprawe wmieszala sie Rosja niemal na kolanach przystali na propozycje budowy tej tarczy.
Z Gruzja sytuacja jest chyba troszeczke inna i to raczej inne mocarstwo narobilo zametu. USA wcale Abchazjii i Osetii niepodburzalo. Za to atak Rosjan na Gruzje, w dniu rozpoczecia Olimpiady jest bardziej uzasadniony. Uwaga Świata byla zwrocona w zupelnie inna strone, nikt ataku niepodejrzewal, a reszte i koncowe zwyciestwo Putina wszyscy znamy.

Cytat:
Problem jednak w tym ze jezeli ktos sie nabierze na to ze ta Tarcza ma nas bronic i Stany zjednoczone przed Atakami terrorystycznymi ze strony arabow i innych panstw polozonych w rejonie Azji mneijszej musi porzadnie spojrzec w mape a potem walnac sie Wazowka do zupy w czolo. Jak byk widac ze to niemozliwe by USA zaatakowaly gowice nuklearne ze strony Terrorystow Arabskich. z Prostego powody. Te glowice predzej na ksiezyc by arabowie wyslali niz trafili Stany zjednoczone wysylajac je przez Polska przestrzen powietrzna.
Zgadzam sie ze gowno nie tarcza faktycznie "antyrakietowa", tylko najzwyklejsza, troche kosztowna propaganda. Ale argument przestrzeni powietrznej raczej nie jest trafny.

Cytat:
Wiele osob uwaza ze to dlatego ze Amerykanie chca tu miec umieszczony jeden z kanalow przezutowych narkotykow z Azji. Paradoksalnie jesli wierzyc slowom szefow CIA to najwiekszy swiatowy biznes to Wojna i narkotyki wiec to ma miejsce jednak bytu w tym co pisze. Dodatkowo jak wiemy w tej chwili wojny finansuja tylko Amerykanie, tak samo narkotykowi bossowie powinni wlasnie w USA zostac zamknieci. Za tym ze tu ma byc kanal przezutowy narkotykow przemawia fakt ze miejsce w ktorym maja byc zbudowane silosy jest bardzo odludne i polozone w takim miejscu by polskie wladze nie mialy tam wstepu na ten teren.
Sorry, ale to juz jest bujda na resorach. Jakie narkotyki, silosy z koksem? Moze jeszcze ukryty osrodek, gdzie USA bedzie moglo wysylac swocih otylych zeby obnizyc frapujace statystki?

Patrz na fakty, a nie domysly i ukryty przekaz w "wiadomosciach"
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 08.10.2008, 21:17
Dobre

A najlepsze to "pomiedzy wiara a wiedza jest cienka linia". Mistrzostwo
Np. wierze ze wygram w totka, po sprawdzeniu wynikow wiem ze nie wygralem. Cienka linia, pare baniek
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 24.03.2009, 13:33
Przepraszam ze odswiezam, ale dwie rzeczy mnie ostatnio zaciekawily.

Pierwsza to to ze zakladajac ze w przestrzeni kosmicznej nie ma grawitacji a pojazdy Kosmitow poruszajac sie tworzac antygrawitacje na ziemi(nad? ziemia) to w jaki sposob poruszaja i za pomoca czego w przestrzeni kosmicznej?

Druga sprawa to poniekad odpowiedz na post Orzeu`a powyzej. Otoz jest to wstepniak do pewnego czasopisma pt: "Nexus" i chcialbym go przedstawic forumowiczom:

"Duchowi nauczyciele(nie mylic z kaplanami roznych religii) Dalekiego Wschodu i Zachodu nauczaja dosc zgodnie, ze to co postrzegamy naszymi fizycznymi narzadami zmyslow jako materialna rzeczywistosc, to nic innego jak uzgodniona, wspolnie podtrzymywana przez nasze wyobrazenia wpajana nam od dziecka iluzja. Ludzie ktorzy wchodza na sciezke duchowego rozwoju, poszukujac swojej prawdziwej tozsamosci i odpowiedzi na pytanie o sens istnienia, nieustannie zadaja sobie pytanie, czy to prawda. Dla kogos kto juz wie, ze jest w rzeczywistosci bytem duchowym a fizycznym bywa od czasu do czasu, odpowiedz na to pytanie jest oczywiste i nie potrzebne mu sa na jej potwierdzenie certyfikaty naukowcow. W rzeczy samej patrzy ze wspolczuciem na naukowcow, ktorzy zmagaja sie ze swoimi iluzjami i wyobrazeniami, starajac sie udowodnic jednnoznacznie ze swiat duchowy istnieje lub nie istnieje. W ich zmaganiach zabawne jest to ze nawet nie potrafia wlasciwie zinterpretowac wynikow wlasnych badan.
osoby ktore krocza droga sciezka duchowego rozwoju dobrze zdaja sobie sprawe z roli wyobrazen i wizualizacji. Wiedza, ze za pomoca wlasciwych mysli i tworzonych w swoim umysle obrazow mozna skutecznie kierowac wlasnym zyciem. Jednak wiekszosc ludzi nawet nie probuje tego robic poniewaz mysli ze to bzdury. Ci ktorzy sprobowali, wiedza ze to dziala. trzeba tylko troche cierpliwosci i umiejetnosci. W swiecie fizycznym ktory charakteryzuje sie duza bezwladnoscia reakcji na nasza wole, nic nie dzieje sie na skinienie naszych mysli natychmiast. O dzialaniu tego mechanizmu mogli sie przekonac dobitnie ci, ktorzy sprobowali potegujacego dzialanie naszych mysli bialego proszku zlota, o czym wspomina Barry Carter w artykule "Niezwykle wlasnosci ORMUSow".
O wyobrazeniach ktore sa kluczowa sprawa mowi tez Wladimir Megre, autor cyklu bardzo ciekawych ksiazek o Anastazji, w drugiej czesci wywiadu, ktorego udzielil dr. Reginie Jansen, na ktory pragne zwrocic szczegolna uwage wszystkich czytelnikow poniewaz to o czym mowi w nim, jest niezwykle wazne.
Obraz swiata jest wypadkowa wyobrazen wszystkich ludzi(a wlasciwie wszystkich zywych stworzen). uzdolnieni i odpowiednio wyszkoleni osobnicy od wiekow podsuwaja nam rozne wizje i idee, ukierunkowujac w pozadany dla siebie sposob nasze myslenie. A jaki jest na przyklad obraz nas, Polakow, i naszego kraju kreowany na nasz temat w srodkach masowego przekazu i wpajany nam od dziecka, chociazby w szkole na lekcjach historii? Otoz, przedstawia sie nas jako ludzi klotliwych, ktorzy nie potrafia sie ze soba dogadac. Co sie gloryfikuje i wietuje? Glownie porazki, na przyklad przegrane powstanie warszawskie, o ktorym powinno sie jak najszybciej zapomniec. W ten sposob koduje sie w nas sklonnosc do klotni i poddanstwo zgodnie z zasada dziel i rzadz. Czy wpajanie nam takich obrazow to blad, przypadek, czy czyjes swiadome dzialanie? Rodzaj inzynierii spolecznej? Media nieustannie nampokazuja klocacych sie politykow, ze to jest zle i przedstawia nas w niekorzystnym swietle za granica. Pokazywanie klotni politykow ma na celu zachecenie naszego myslenia do akceptacji wladzy, ktora je zakonczy, na przyklad Komisja Europejska a w pozniejszym czasie rzad ogolnoswiatowy.
Czy naprawde jestesmy tak klotliwi? Prosze mi pokazac drugi taki kraj, w ktorym mozliwa bylaby taka akcja, jak orkiestra swiatecznej pomocy. Nie ma drugiego takiego kraju. ta akcja dowodzi naszej solidarnosci, ktora stoi oscia w gardle naszym wrogom i dlatego roznymi dzialaniami staraja sie ja ziszyczyc, na przyklad atakujac instytucje malzenstwa i rodziny poprzez poromowanie dewiacji i wmawianie ludziom ze sa one czyms normalnym, poniewaz w jakims innym kraju sa uznawane za norme. Jesli jakies spoleczenstwo chce sie degenrowac niech sie degeneruje ale my nie musimy tego nasladowac. Ktos moglby powiedziec ze nasza sluzba zdrowia nie dzial normalnie i wtedy taka akcja nie bylaby potrzebna. Problem w tym ze w zadnym innym kraju sluzba zdrowia nie dziala normalnie, a uwazana za najlepsza amerykanska jest w rzeczywistosci najgorsza, czego wystarczajacym dowodem jest liczba chorych ludzi na tysiac mieszkancow oraz porazajace liczby bledow medycznych i zbednych zabiegow w USA.
Jesli chcemy aby nasz kraj byl taki jaki pragnelibysmy, stworzmy w naszych umyslach odpowiedni jego obraz i polaczmy go z pragnieniem aby taki sie stal. I jak najczesciej przywolujmy w myslach ten obraz i to pragnienie. Na pewno nie bedzie gorzej od tego. Nasza przyszlosc bedzie taka jaka sobie wymyslimy."

Coz wiele rzeczy jest prawda z tego co tu napisane i chcialbym by kazdy kto to przeczytal usiadl i sie zastanowil czy jednak nie ma w tym racji. Tu sie przewija mnostwo dziedzin od biologii, chemii, fizyki, a na polityce i socjologii konczac. nawet prawo kwantow tutaj istnieje. Na koniec dodam slowa z pewnej kroniki ktora nazywa sie Kronika Akaszy: "Wielkosc w jednosci i jednosc w wielkosci".

Dziekuje, mam nadzieje ze chociarz to przemyslicie, nie bluzgajac na mnie ze to bzdury.
Odpowiedz cytując
devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.03.2009, 15:22
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam ze odswiezam, ale dwie rzeczy mnie ostatnio zaciekawily.

Pierwsza to to ze zakladajac ze w przestrzeni kosmicznej nie ma grawitacji a pojazdy Kosmitow poruszajac sie tworzac antygrawitacje na ziemi(nad? ziemia) to w jaki sposob poruszaja i za pomoca czego w przestrzeni kosmicznej?
Ciekawe założenie...
Reszty nie rozumiem... :(




Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.03.2009, 15:35
devios napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe założenie...
Reszty nie rozumiem... :(
Chyba sam sie w tym zakopalem bo po doglebnej analizie dochodze do wniosku ze postawionego tu pytanie byc nie powinno, choc mozna zalozyc w pewnych warunkach jak np. w przestrzeni kosmicznej obowiazuja inne prawa niz na ziemi. Np. taki maldonit moze byc stopem mogacym ekranowac grawitacje. Generalnie to bylo moim tokiem myslenia.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:46.