
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
Niedawno w prawie pojawilo sie ze Skorza nie potrafi motywowac zawodnikow. Od razu czesc osob zaczelo pisac na forum, pomimo ze pol sezonu wczesniej wszyscy piali z zachwytu jak to Skorza zmotywowal zespol i zdobyl MP Nic nowego. Co do meczu, kluczowy bedzie poczatek spotkania (jak zwykle). Jak stracimy pierwsi bramke to bedziemy w glebokiej dupie. Icki wejda cala 11 w pole karne, a my bedziemy bic glowa w mur. Sklad wyjsciowy taki jak z GKSem, tyle ze za Brozka - Beto. Licze na jakies 3-0. Albo 1-0 bo samoboju Cabaja w 93min
Ostatnio edytowane przez mic : 16.03.2009 o godz. 21:11.
|
|
|

|
||||||
|
|