
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
|
Moja refleksja na temat meczu
1. Kolejny mecz wyjazdowy bez kompletu punktów 2. Co z tego że momentami mieli okresy super gry , skoro wynik 0-0 , skończmy marzyć i zejdzmy na ziemię , kilku kopaczy jest wypalonych a kilku nie ma umiejętności na Wisłe i mówienie walczymy o mistrza jest czymś z rodzaju science fiction 3. Do tychczas nie krytykowałem Skorży ale ten facet nie ma jaj - mówi w wywiadzie że dobrze grali tylko nie chciało wpaść , chłopie takie tłumaczenie to sobie na klub środka możesz znaleźć nie na klub z aspiracjami takimi jak Wisła , walnij prostą z mostu i powiedz że jest lipa w drużynie i trzeba przebudowy składu .... a nie pisz bajek... Podsumowując na dzień dzisiejszy zostaje walka o sam nie wiem co , chyba vice mistrza bo w sumie w tej naszej szarej lidze Legła , Polonia , Śląsk tez gó... graja za przeproszeniem. Do tego ile jest warta drużyna bez Pawła Brożka dowiemy się teraz to będzie prawdziwy test dla tej drużyny !!!! ![]()
Borinho
|
|
|

|
||||||
|
|