
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#11
|
|
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...k_od_raju.html
Cytat:
Tercje: 0:1, 1:2, 0:0 Bramki: 0:1 Bondarevs (10. Słaboń), 1:1 Bacul (31. Gonera), 2:1 Verczik (36.), 3:1 L. Laszkiewicz (40. Słaboń) GKS Tychy: Sobecki - Gonera, Jakesz, Bacul, Parzyszek, Paciga - Mejka, Majkowski, Proszkiewicz, Garbocz, Sarnik - Kotlorz, Śmiełowski, Bakrlik, Bagiński, Woźnica - Prochazka, Banachewicz, Jakubik, Krzak, Wołkowicz. Cracovia: Radziszewski - Csorich, Bondarevs - L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz - Szkorvanek, Dudasz, Verczik, Mihalik, Witowski - Noworyta, Dulęba, Piotrowski, Kowalówka, Radwański - Kłys, Wajda, Cieślicki, Pasiut, Rutkowski. Stan rywalizacji: 1:3 (do czterech zwycięstw) |
|
|